poster

Návrat do Silent Hill 3D

 • Francie

  Silent Hill : Révélation 3D

 • Slovensko

  Návrat do Silent Hill 3D

Horor / Mysteriózní / Thriller

Francie / USA, 2012, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beckett51
  ****

  Zaprvé musím říct, že hru jsem nehrál (pouze Homecoming, ale to nemá s tímhle nic společného). Zadruhé musím říct, že je mi jedno, co říkáte, ale pro mě byl tenhle díl mnohem lepší než první. Ikdyž to má svoje větší mouchy ve scénáři, prostě miluju Bassetovo styl. Ta špinavost, depresivní a ponurá atmosféra zkřížená s šokujícími záběry. Navíc !SPOILER! Sean Bean neumřel, což pro mě bylo velké překvapení !KONEC SPOILERU!. Pro mě asi nejlepší horor roku a krásných čistých 80%.(23.1.2013)

 • Isherwood
  **

  Bassetta jsem si pomalu začínal škatulkovat do talentů hororové budoucnosti, ale po těch povedených nízkorozpočtových zářezech, jsem v první lize takové selhání nečekal. Na první pohled je vše OK, protože je to starý dobrý Silent Hill jako minule, tedy s vymazlenými kulisami, dobrými triky, přehlídkou maskérských dovedností… a absolutně ničím navrch. Rutinní kopie Gansovy vize, která i po 6-ti letech stále platí za nejlepší herní adaptaci na velkém plátně, v níž Bassett nepřinese ani jeden vlastní originální nápad, je docela studená sprcha, protože věřím, že za tuhle látku by jiní ambiciózní tvůrci prodali vlastní babičku. Nabízí se otázka, nakolik měl při psaní scénáře od Konami povolenou uzdu autorské licence, ale předvést pár režijních fíglů ještě nikoho nezabilo. Plus zoufalý závěr jako mínus. Příště raději zase blátivé české kulisy, nebo opuštěné irské ostrovy…(29.4.2013)

 • jonyyy
  **

  Dlouho jsem neviděl takto zoufalý počin. Všechno špatně - herecké výkony, jako kdyby bylo vše točené na první záběr, scénář příšerný, nelogický. Přišlo mi, jako by si všechny postavy dělaly naprosto co chtěly. Přitom potenciál svět Silent Hillu má. Kdyby se toho chyti nějaký slušný režisér, tak minimálně u scén s nehybnýma sestřičkama a pavoučí příšerou z figurín jsem pos*aný strachy. Ale s tímto zpracováním jsem se za 90 minut ani jednou nelekl, nebál, jen žasl ze špatně odvedené práce. A přitom obsazení je víc než slušné. 45 %(22.1.2013)

 • sheen
  **

  Po velmi nadějné jedničce je tento díl studenou sprchou, bohužel. Vytratilo se z tama úplně vše co měl předešlý Silent, v kině jsem byl posraný strachy...tady těch chvil, kdy bych si rval vlasy bylo poskromnu.(8.2.2013)

 • Pedestrian
  *

  Pominu-li fakt, že je to příšerně natočené, tak to ani nedává smysl. Zvraty se dějí náhodně a jsou pěkně debilní. O postavy ztratí člověk zájem po pár minutách (hello, Twilight) a pak už se to jen nudně vleče, aby vše završilo trapné finále s otevřenými vrátky pro případné pokračování. A těch pár hezkých monster vydrží na plátně sotva pár minut.(28.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace