poster

Návrat do Silent Hill 3D

 • Francie

  Silent Hill : Révélation 3D

 • Slovensko

  Návrat do Silent Hill 3D

Horor / Mysteriózní / Thriller

Francie / USA, 2012, 95 min

 • dr.horrible
  **

  Prvý Silent Hill bol výborný film s pekelnou atmosférou, barkerovskými monštrami, kvalitnými hercami, scenárom a úžasnou Jodelle Ferland.Prvý Silent Hill bol film plný strachu a napätia a niektoré jeho detaily (sirény predovšetkým) patria medzi moje najobľúbenejšie hororové nápady vôbec.Druhý Silent Hill nemá takmer nič.Sirény sa ozvú raz; Jodelle nahradia nevýrazná Adelaide Clemens a extra počítačové dievčatko spôsobujúce akurát rozpaky; a monštrá sú poväčšine skopírované z jednotky.Nájde sa aj pár nových - do jedného bolestivo digitálnych (figuríny), rovnako na smiech ako cameá známych hercov (dokonca aj Radha Mitchell iba kazí dojem zo záveru jednotky).Druhý Silent Hill je béčko jak vyšité, skôr ako jednotku pripomínajúce kdejaký teen slasher a celé to navyše končí happy endom ktorý prežijú všetky hlavné postavy (ešte aj Sean Bean!!!).A s prísľubom ďalšej časti.Dávam tri iba zato že je to Silent Hill. PS:Zakážte už konečne to skurvené tridéčko!Niektorí z nás ešte stále chodia do kina kvôli filmom... Edit: Po druhom zhliadnutí znižujem na dve hviezdy.Ten námet mám rád, ale toto je proste shit(12.1.2013)

 • Fr
  **

  ,,KDE JE NAŠE DCERA? PŘIJDOU JI HLEDAT, PROTOŽE JI POTŘEBUJÍ. NIKDY JIM NEDOVOL JI ODVÉST. PŘÍSAHEJ, ŽE JIM NEDOVOLÍŠ, ABY JI ODVEDLI“...... /// Chvilku mě sere, že jsem si nevosvěžil paměť, páč moc nechápu, co všechny ty monstra znamenaj (co asi, hrůzu maj nahnat kokote!). JE ROZDÍL MEZI SNY A REALITOU? Tady v tomhle místě (filmu) ne! Temnota si to sere kudy chce a PC hra je z toho cejtit až k sousedovi na půdu. (trošku mě sere, že nemám 3D verzi, abych mohl mávat a volat…. zapínám jen konverzi, ale je to na pikaču, nevolám a nemávám…ale naštěstí ani nikdo kolem). Všechno to nepůsobí nijak levně, dokonce se to snaží působivě sdělit něco… co je bohužel triviální. Ani vystrašit to nedokáže (což je s podivem, že takovej strašpytel jako já…). Škoda, páč prostředí se mi líbí. JE TO TVŮJ OSUD! Místo temnoty na mě sedla prázdnota. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nemám rád(a) svoji realitu. 2.) Mám nahráno. 3.) Thx za titule ,,ACIN“ a ,,AUGE“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(4.2.2013)

 • J*A*S*M
  *

  Po zdrcujících recenzích jsem druhý Silent Hill v kině vynechal, čímž pádem jsem byl ochuzen o zážitek z 3D, o jedinečnou možnost mávat kolem sebe rukama a retardovaně volat "Jéééé". Což mě vskutku velmi mrzí, ale pochybuju, že bych si následkem toho o kvalitě filmu myslel něco jiného. Silent Hill: Revelation je jeden z absolutně nejdebilnějších hororů poslední doby (beru-li v potaz kinoprodukci). Vůbec to nedává smysl, s každým zvratem se film stává čím dál tím víc směšnějším a zhruba v polovině ho musí přestat brát vážně snad i ten největší optimista. Strašná mizérie.(21.1.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Spoiler: Jeden z mála filmov, kde postava Seana Beana (Harry) neumiera (aj keď umiera v sne). (sugy1)

 • - Přestože druhý díl hororové série byl v očích jak fanoušku, tak kritiků mnohem horší než jeho předchudce, studio Konami uvedlo, že přesně takhle si film podle své hry představovalo.  (Beckett51)

 • - Produkce filmu byla zpožděna kvůli masivní sněhové bouři, která štáb při natáčení zastihla. (S.U.E.S.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace