Návrat do Silent Hill 3D

Návrat do Silent Hill 3D

Horor / Mysteriózní / Thriller

Francie / USA, 2012, 95 min

• J*A*S*M

Po zdrcujících recenzích jsem druhý Silent Hill v kině vynechal, čímž pádem jsem byl ochuzen o zážitek z 3D, o jedinečnou možnost mávat kolem sebe rukama a retardovaně volat "Jéééé". Což mě vskutku velmi mrzí, ale pochybuju, že bych si následkem toho o kvalitě filmu myslel něco jiného. Silent Hill: Revelation je jeden z absolutně nejdebilnějších hororů poslední doby (beru-li v potaz kinoprodukci). Vůbec to nedává smysl, s každým zvratem se film stává čím dál tím víc směšnějším a zhruba v polovině ho musí přestat brát vážně snad i ten největší optimista. Strašná mizérie.(21.1.2013)

• Ded@M@tes

Hodně velké zklamání, jednička byla ještě v porovnání s tímto pokračováním na jisté kvalitě a návrat byl jen ztrátou času. Nevýrazné! Těžko říct jestli 3D něco zlepšilo, ale takovou možnost jsem neměl. ( Hodnocení: 3/10 )(25.5.2013)

Jak už to tak bývá, špatné filmy s možností 3D onanie zachvátí naše kina jedině v předražené verzi ve snaze zachránit tragické tržby ze zbytku světa. Je to smutné hlavně proto, že několik patetických výpadů z plátna nedělá z filmu velkolepou podívanou, která by za to stála. A problém Silent Hillu spočívá v tom, že už od pohledu laciné provedení nevylepší ani štěkové obsazení známých váří. Je to škoda, film není tak úplně špatný, prvků ze hry je zde opravdu plno, ale chybí tomu srdce.(2.2.2013)

• jonyyy

Dlouho jsem neviděl takto zoufalý počin. Všechno špatně - herecké výkony, jako kdyby bylo vše točené na první záběr, scénář příšerný, nelogický. Přišlo mi, jako by si všechny postavy dělaly naprosto co chtěly. Přitom potenciál svět Silent Hillu má. Kdyby se toho chyti nějaký slušný režisér, tak minimálně u scén s nehybnýma sestřičkama a pavoučí příšerou z figurín jsem pos*aný strachy. Ale s tímto zpracováním jsem se za 90 minut ani jednou nelekl, nebál, jen žasl ze špatně odvedené práce. A přitom obsazení je víc než slušné. 45 %(22.1.2013)

Zjišťuju, že jsem PC hry nehrál ze stejného důvodu jako verbal, možná jsem jen o trochu větší romantik a tak jsem s děvčaty byl spíš venku nebo to možná nebylo přirozenou vlohou k romantice, ale naši ani její(ch) nám nedovolili si se sebou hrát doma a na hotely jsem tenkrát ještě neměl a nemám na ně do teď, zato mám auto, pořád krásný oči a umím to už o něco lépe ... No nic, vraťme se do Silent Hillu, byl jsem tam podruhé a znovu se mi tam líbilo. Chlapík s pyramidou na hlavě, který mne minule naprosto okouzlil měl tady třeba daleko víc prostoru ke své bohulibé, ops, blbost, satanolibé činnosti se svým sekáčem, do panoptika podivných monster přibyla další a nechyběly ani slepé sexy sestřičky s nožíky..bavil jsem se tímhle lunaparkem příšer a tak jako mi u prvního dílu nevadilo, že to není příliš děsivé, tak tady mi to nevadilo ještě o trochu víc. Čtyři hvězdy tady tedy nejsou z romantických důvodů jako u jedničky:)(9.5.2013)