Zahulíme, uvidíme 3

Very Harold & Kumar 3D Christmas, A

Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda

Komedie

USA, 2011, 86 min

neškodná blbost, která neurazí a místy jakš takš i pobaví, ale kvalit jedničky nedosahuje ani náhodou.. aneb namísto nářezu v marihuanovém opojení jsme se dočkali v podstatě jen holčičky na kokainu, sestřeleného Santy a jednoho přilepeného falusu - víc mi toho v hlavě neutkvělo.. slabé 3*(10.2.2012)

Byl jsem docela natěšený a zklamání se nedostavilo. Naštěstí. Dobře jsem se bavil díky hláškám a situacím, které jsou sice ujeté, ale to mě u této komedie baví a patří to k ní.(24.1.2012)

Etuda s NPH je jednoznačně za 5*. Jinak tradiční zhulenecko-fekální komedie s přemírou absurdních momentů. Škoda, že jsem to neviděl ve 3D.(25.1.2012)

• EvilPhoEniX

s Kamarádem jsme vydrželi 50 Minut.. Pak jsme Film vypli.. Nebavilo nás to vůbec...(1.9.2012)

Oproti dvojke obrovský posun hore - ubudlo prvoplánových nechutností a pribudlo kreatívneho zhúleného humoru. Navyše tretí Harold a Kumar funguje úžasne aj ako vianočný film; je tu prítomný hlúpy úsmev na tvári, Neil Patrick Harris spieva koledy a dostáva kopance do tváre, príde aj animovaná časť s diabolským snehuliakom, sneží tu kokaín, Kumar dostane najlepší a najnebezpečnejší darček na svete a všade počuť detský smiech dievčatka, ktoré je neustále na drogách. No Veselé Vianoce :-) P.S.: Možno príde aj Santa Claus s masívnym krvácaním z hlavy ;-) 70%.(25.12.2012)

• - Ve filmu bylo použito přes 400 speciálních efektů. Převážně 3D a CG efekty. (spiderpig)

• - Ve snímku účinkuje i RZA, který například skládal hudbu k filmům Kill Bill (2003) či (chelseaman22)

• - Představitelé hlavních postav John Cho, Kal Penn a Neil Patrick Harris se setkali i v seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005), který postava Neila Patricka Harrise ve filmu také zmiňuje. (WincKruspe)