Zahulíme, uvidíme 3

Very Harold & Kumar 3D Christmas, A

Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda

Komedie

USA, 2011, 86 min

WaffleBot, NPH a to malé díťe byli nej, zprestření Vánoc.(4.4.2012)

Docela lituju toho, že mám jenom dvě-dé televizi. Pár efektů mohlo vypadat slušně. Ale o co tu šlo především, byla dobrá zábava a té se mi dostalo vrchovatě. Vydařené pokračování partičky zhulených jedinců, kteří shání po všech čertech vánoční stromek i s čtyřletou dcerou...no dovedete si představit ten kolotoč, když si takový piškotek šňupne heráku? 80%(22.1.2012)

Tento díl už ničím nepřekvapí, ale občas se tu najdou i vtipný momenty. Bohužel je tu i spousta pro mě trapných momentů, jako sfetovaný dítě, nebo část Neil Patrick Harrisem. Celkově je to průměrná teen komedie ve které opět nechybí nic, co tento žánr má mít. Za mě 55% :)(11.6.2012)

Hrozná ptákovina, ale to dělá asi příběhy Harolda a Kumara tím ojedinělým a Neal Patrick Harris v roli sám sebe je nejbožejší! :)(23.1.2012)

I na potřetí poměrně zdařilý vyhulený výplach, který těch pětaosmdesát minut funguje asi tak, jak má, pár scén je vyloženě přestřelených, ale zase je fakt, že se pohybujeme v areálu s hustotou zajointování přibližně jeden joint na tři metry čtvereční. Zbytečně krátká a sestříhaná byla scéna s jeptiškami, tam se mohla kamera zkouřeného kameramana na chvíli zastavit nebo alespoň o trochu zpomalit. Jinak zde padla snad všechna klišé z top desítky nejklišovitějších scén ever a víc k tomu nemám co říct. Spíš ta padesátka by byla objektivnější, ale čert to vem.(28.1.2012)