Zahulíme, uvidíme 3

Very Harold & Kumar 3D Christmas, A

Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda

Komedie

USA, 2011, 86 min

Napotřetí je těžké něco udělat a vymyslet něco nového. Tady se to celkem vyvedlo. Myslím si, že události tohoto zhuleného příběhu nemohly dopadnout lépe a nezapomněli ani na staré známé tváře, takže dobrý.(26.2.2012)

Byl jsem docela natěšený a zklamání se nedostavilo. Naštěstí. Dobře jsem se bavil díky hláškám a situacím, které jsou sice ujeté, ale to mě u této komedie baví a patří to k ní.(24.1.2012)

• Cappuccino

Kvalita spadla rapídne, ale rapídne dole (v hviezdičkovom poňatí o celé dva stupne). Ak by mal byť ďalší diel ešte horší než tento, tak pevne dúfam, že si NPH robil srandu.(15.12.2012)

neškodná blbost, která neurazí a místy jakš takš i pobaví, ale kvalit jedničky nedosahuje ani náhodou.. aneb namísto nářezu v marihuanovém opojení jsme se dočkali v podstatě jen holčičky na kokainu, sestřeleného Santy a jednoho přilepeného falusu - víc mi toho v hlavě neutkvělo.. slabé 3*(10.2.2012)

Za prvé je asi opravdu nutnost se zhulit před projekcí, abychom pobrali ten nehorázný nájeb, co nám pan Schulson servíruje, ale co si budem nalhávat. Tohle je pro jasnou cílovku, není to osobitý šperk s pokusem vytvořit něco velkého nebo nového. Je to pouze pokračování zhulené ústřední dvojky, která tu paradoxně moc nehulí. 3*, protože jsem se celkem pobavil a akceptuju celou sérii a zacílení. Kdyby to byl ovšem samostatný film, tak je to skoro na odpad :-)). O ději raději nebudu spekulovat. Ve 3Déčku to mohla byt solidní šupa.(29.1.2013)

• - Přítele postavy Neila Patricka Harrise ztvárnil jeho skutečný homosexuální partner. (johhny007)

• - Ve filmu bylo použito přes 400 speciálních efektů. Převážně 3D a CG efekty. (spiderpig)

• - Po skončení filmování se John Cho a Kal Penn přednáškové turné po univerzitách v USA. (chelseaman22)