Alvin a Chipmunkové 2

Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

Alvin a Chipmunkovia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 85 min

Tentokrát už nebylo třeba žádné seznamování a šlo se rovnou na věc, celé je to živější svižnější a o dost emotivnější. Prostě přišlo mi to o něco lepší než jednička, podobně zábavné. Asi mám pro Chipmunky slabost, jo mít tak o pětadvacet let méně bylo by to asi ještě mnohem lepší :) Už si začínám zvykat, že podobně laděné rodinné filmy živých herců s animovanými se mi líbí ať už to byl třeba Hop, nebo Šmoulové. I když Králík Roger u mě pořád vede. Jsem zvědav na Chipmunčí trojku, snad bude v podobně pohodovém duchu jako předchozí dva díly. 8/10(3.4.2012)

Páči sa to deťom? Páči. Vymýva im to mozgy? Nie. Majú z toho dobrú náladu? Áno. Tak nevidím dôvod prečo nedať 70%(31.5.2010)

Líbilo se. 3* .. Opět hezká animace..(4.4.2013)

• SOLOM.

Chipmunkové jsou zpět a s nimi další upištěná podívaná. Vzhledem k tomu, že je tento kousek určený hlavně pro děti, nebudu se tu nějak rozepisovat o trapnosti tvůrců. Až na pár scének a hlášek je to téměř nestravitelná komedie, ve které mě nejvíc sraly ty zpívající pasáže. Pro někoho to je možná terno a v Americe obrovský hit, ale já héliové vystoupení Chipmunků a jejich kolegyň už vidět a hlavně slyšet opravdu nemusím…(4.4.2012)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $219,614,612Tržby Celosvetovo $443,483,213Tržby za predaj DVD v USA $68,776,018 //počet predaných kusov 4,155,145 ║ Je to len prevarený príbehový vývar, ktorý je našťastie skoro neškodný, nenájdu sa tu žiadne výdatne otravné scénky čo by mohli otráviť, občas príde aj na nejakú tu vtipnú scénku, postavičky su roztomilé, graficky na slušnej úrovni, pesničky chytľavé a újde to rýchlejšie než by sa človek na tom mal šancu nejak viac nudiť. Veková kategória ktorá si to užije je tak do 8rokov. /videl v kine: 50%/(23.1.2010)