Alvin a Chipmunkové 2

Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 85 min

• Carljack

Zde nám to už jistojistě upadá, z příjemné komedie se film mění na příjemný odpolední film, který se naprosto zbytečně odehrává na škole. Jako bychom takových filmů už z USA produkce neviděli mraky. Tentokrát nás čeká naprosto neoriginální a dosti béčkový příběh, který přivede Chipkmunkům - samičky. Neříkám, že je to špatný, ale ztrácí to šmrnc a nápaditost prvního dílu. Což automaticky se pak podepisuje na hodnocení, bohužel - tudy cesta nevede! 40%(24.8.2014)

Trojice úžasných veverek potká ve víru velkoměsta kámošky. Shodou okolností taky veverky a tak šílená jízda může začít naplno! 90%(4.10.2016)

• Terva

.....už jsme tu zas !!!..... Naprosto úžasní jsou ti Eskymáci v Iglú z LCD televizorem. První příběh se mi zdál srandovnější. Tohle je moc hudební a ještě k tomu hudba, kterou já neposlouchám.(23.7.2010)

• DinoRaptor

Jednička byla průměrný film ale tuhle dvojku raději neměli ani točit.(15.4.2012)

• Vojťas

Právě jsem zahodil 1,5h svého života! ... Proč jsem se nevěnoval něčemu záživnějšímu a užitečnějšímu ... např. civění do zdi!(15.3.2010)

• - Premiéra byla původně naplánovaná na 19. března 2010, nakonec však světlo světa spatřil již o Vánocích roku 2009. (KucC)

• - Film byl distribuován pod krycím názvem Hairy Beast 2. (KucC)

• - Film vyhrál v roce 2010 Kid's Choice Awards a BAFTA Children's Awards: Kid´s Vote. (J*A*M*A*L)