poster

Alvin a Chipmunkové 2

 • USA

  Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

 • Slovensko

  Alvin a Chipmunkovia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rodriguez
  *****

  Trojice úžasných veverek potká ve víru velkoměsta kámošky. Shodou okolností taky veverky a tak šílená jízda může začít naplno! 90%(4.10.2016)

 • BoncheR
  ***

  Žiadny výrazný posun oproti minulému dielu....no ale tie hlasy....sú perfektné..:D(30.5.2011)

 • Hellboy
  *

  Nebetyčně blbej film, až mě to uráží... Tohle je prostě průser, můj odhad je, že se to nebude líbit ani dětem. Hlavně když si k nevtipným vtipům a děsnému herectví všech herců připočtete slovensky dabované chipmunčice Čiperky, kterým prostě děti nebudou rozumět. ___ Není to tak, že bych projekci prostě proseděl - doslova jsem jí totiž protrpěl! Destilát těch nejpitomějších a nejohranějších klišé z dětských/teenagerských filmů, kde jsou ale v hlavních rolí vever...ehm, chipmunkové... To by ještě snad tak nevadilo, jenže ve filmu neni špetka ozvláštnění! Nulová invence a výše jmenovaná negativa tak spolehlivě snímek posílají snad ve všech světových recenzí do hodnocení pod 30% a já se jen modlím, aby nevzniklo třetí pokračování. Problém je, že Alvin a Chipmunkové je přes 50 let starý fenomén, který má především v USA stále ještě dost fanoušků, takže i přes naprosto dementní úroveň si na sebe tento film skoro určitě vydělá... Kdo ví, jestli se za dva roky "nedočkáme" Alvina 3. Nenechte se zmást reklamní masáží, toto je jeden z nejblbějších a nejzbytečnějších filmů roku!(18.12.2009)

 • Vojťas
  odpad!

  Právě jsem zahodil 1,5h svého života! ... Proč jsem se nevěnoval něčemu záživnějšímu a užitečnějšímu ... např. civění do zdi!(15.3.2010)

 • Viktooorka
  ***

  Zbožňuji, když se pořádají héliové párty. Tenké až pištivé hlásky vyvolávající výbuchy smíchu a po skončení bolest hlavy, která vybízí k plánování příští párty (dvojnásobné). A tak se pan režisér nechal inspiroval a udělal to, co musel :o) Zdvojnásobil Chipmanky :o) A tak jak jsem si je oblíbila v jedničce, ve dvojce se nic nezměnilo, jen se znásobily další objekty mé lásky. A tímto Vás prosím a žádám, pokud jste dali odpad jedničce, nezkoušejte ani pomyslet, že byste si dvojku pustili. Jinak pocítíte můj dvojnásobný vztek ;o) Dělám to pro Vaše dobro :o)(21.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace