Alvin a Chipmunkové 2

Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 85 min

• Jigsaw88

Tak tohle mě odzbrojilo :-D ono nestačí 3 malý mrchy, který mají ještě otravnější hlasy, oni ještě přidají další 3, který mluví ještě slovensky to je teda gól :-D vymývání dětských mozků pokračuje :-((26.7.2013)

Film je určen pro děti předpubertálního věku a je to tak třeba brát. Dabovat Čiperky slovensky je sice na jednu stranu dobrý nápad, ale vzhledem k věkové skupině, které je film určen, musím protestovat, protože dnešní děti tomu prostě nebudou rozumět, což je bohužel smutný fakt. Ale jinak bych těm, co je tenhle žánr baví, spíš doporučila G-FORCE.(2.5.2010)

• milka

Digitální veverky jsou zpátky ještě naivnější, blbější, upištěnější a nesnesitelnější. Jestli jsem jedničku proklínal, tak po tomhle úděsném pokračování bych jí dal snad i Oscara za nejlepší animák. To všechno, co bylo v jedničce k nesnesení je tady ještě dvakrát tak víc. Upištěné zpívání se přeneslo to stylu přezpívávání známých popových hitů, což se absolutně nedá poslouchat. Jason Lee navíc konečně pochopil, k jaký pitomosti se to chudák upsal, takže vyklidí brzo pole a jeho roli nahradí Zachari "Chuck" Levi, kterého mám ještě radši než Leeho. A taky se v tom trápí. Na tomhle se zkrátka nedá nic pochválit, s pištění vás začne bolet hlava po 2 minutách. Doplňte to totálním wtf československým dabingem a vyjde vám zrůdnost, kterou bych dítěti bych to nepustil ani za trest.(25.4.2010)

Druhý díl se povedl úplně stejně skvěle jako první, možná i lépe.(30.7.2014)

No, já z toho mám vážně dost :-D Tohle pokračování se mi z nejasných důvodů líbilo více než první díl. Sice zde byla spousta, ale opravdu spousta velice, ale opravdu velice laciných vtipů, ale i tak hodnotím, tak jak hodnotím.(7.6.2011)

• - Film byl distribuován pod krycím názvem Hairy Beast 2. (KucC)

• - Premiéra byla původně naplánovaná na 19. března 2010, nakonec však světlo světa spatřil již o Vánocích roku 2009. (KucC)

• - Film vyhrál v roce 2010 Kid's Choice Awards a BAFTA Children's Awards: Kid´s Vote. (J*A*M*A*L)