Rec 2

[Rec] 2

(festivalový název)

Horor / Thriller

Španělsko, 2009, 85 min

Drzejší, brutálnější a černohumornější. Místo keců a nějakého budování napětí drsná akce. Já se bavil víc než u jedničky, takže to můžu vyšroubovat na to čtyřhvězdí. Stejný odklon od jedničky jaký udělal Cameron ve dvojce Vetřelců.(10.2.2010)

Zapomeňte na dezert po vynikající jedničce. TOHLE je další hlavní chod hororové hrůzy - opět ve španělských rukách!(23.3.2012)

Pokračovanie horroru málokedy dopadne takto úspešne. Španieli opäť hodili rukavicu a hollywoodsky remake na seba určite nenechá dlho čakať. Ja ho ale po posledných skúsenostiach s určitosťou vynechám a budem si pamätať tento skvelý atmosferický horror, pri ktorom mi poskrúcalo črevá a tlak som mal vyšší ako pri infarktových stavoch. 80%.(27.2.2010)

Nehorázny náter. Namiesto napätia a tušenia hrozby z jednotky je tu brutálne tempo a "epickejšia" vízia apokalypsy. K tomu gejzír skvelých nápadov (vládne fór s ohňostrojovou raketou a záverečné prepínanie reality), oduševnení herci a hlavne brilantná technická stránka veci, ktorá "first person" filmy posúva na úplne iný level dokonalosti. Španieli absolútne vládnu. Pamätníkom osemdesiatkových klasík sa zrejme vynoria v pamäti Démoni 2.(27.2.2010)

Bylo to super .. dávalo to akci, dávalo to zábavu, dávalo to vše co jsem chtěl .. vojáky, zbraně, "zombie" .... Ale ... ale pak se to zvrhlo v něco co nemělo .. zvrhlo se to v pěknou blbost .. a ten konec jsem myslel, že rozbiju klávesnici .. naprostá změna oproti jedničce a to mě mrzí .. 4* jen za tu část, tak do poloviny filmu .. pak bych tomu dal max 1*(9.1.2010)