Lovecká sezóna 2

Colegas en el Bosque 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

• predators

Myslím, že netřeba připomínat, že tato tlupa potrhlých zvířat bude zajímat především ty nejmenší. Počínaje příběhem, konče animací, jendá se o jednoduchost ve všech směrech. Nic na přemýšlení nebo rozjímání se nad úchvatnými scénérimi kreslířského pera. Prostě a jednoduše, pokud máte doma nějakého piškota(dítě) :-), přičtěte si jednu hvězdičku. Zajímavosti: Celý příběh se nezakládá na pravdě, jak se mnozí mylně domnívali... :-) 35%(9.2.2009)

• sidzej

Na Loveckej sezóne 2 je strašné skrátka všetko. Od príbehu, postáv, animácie, farieb až po vtipy (o záverečnom speve ani nehovoriac). Na tomto sa ani tie decká moc nepobavia. Preboha to nemyslia vážne že niečo takéto púšťajú u nás do kín. No fuj, to už aj toho dvdripu bolo škoda. S jasným prehľadom najhorší animák roka.(17.12.2008)

• Fiftis

Hodnotenie pokračovania Loveckej Sezóny pre mňa vôbec nebolo ťažké. Animák je ešte horší odpad ako Príbeh Žraloka alebo Carkoolka. Prekvapila ma ale hudobná stránka snímky – aj napriek nízkemu rozpočtu si Sony najali aspoň známejšieho skladateľa filmovej hudby Ramina Djawadiho, ktorý v minulosti zložil hudbu k Iron Manovi, alebo seriálu Prison Break. Samotná hudba síce nijako neupúta, ale aspoň nepatrí k tomu najhoršiemu, čo v kinematografii nájdete.(10.12.2012)

• genetique

Ono nakoniec to nebolo až také zlé, ako som očakával, ale ísť na toto do kina, asi nadávam ako blázon. Sú skvosty, ktoré sa na úkor takýchto somarín na plátna nedostanú a určite by zaslúžili väčšiu pozornosť, ale táto téma sem nepatrí. Film ujde ako voda, pretože má len niečo cez hodinku čistého času, za skoršiu dobu vám ale aj z hlavy vyprchá. Podstatné je, že počas neho som sa nenudil, takže celkom spokojnosť. 50%.(22.7.2009)

• Ellesime

Škaredější animovaná zvířata jsem snad nikdy neviděla (no, možná Madagaskar by mohl konkurovat) ... a ani ten příběh tomu moc nepomohl. Otravná zvířata, která neví, co chtějí, nechutný pošahaný bišon, a nejvíc mě naštvalo to - SPOILER - že se Buřt vrátil k té ukňourané paničce na zabití, takže celý film byl naprosto o ničem. Na zabití byl vlastně celý film. Jediná scéna, u které jsem se trošku pousmála, byla, když se medvěd ,,převlékl" za Garfielda, tak za to ta jedna hvězda.(29.12.2013)