Lovecká sezóna 2

Lovecká sezóna 2

Colegas en el Bosque 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

Moje hodnocení nezachrání ani skvělý polský dabing a jejich hlášky (animáky jedině s nim)...Srandovních scén je tu pramálo, ale jako oddychovnka není špatná...Hodnotit grafiku nedokážu...Srovnávat to s animaci s Wall-em, to ani nejde a ani nechci...Ale jako u všech podobných animáků, některé "hefty" už asi nikdy nezapomenu...(3.2.2009)

• Kopik

Oproti jednicce hrozna nuda. Vtipna scenka mi prisla snad jenom jedna. Takze pro me velike zklamani.(13.12.2008)

• Kryton

Videofilm jde do kin!Nová doba! Odpad vyhazuje diváky! Nová doba! To co je v USA na trafikách jako příloha nějakého časopisu je u nás s pompou uvedeno do kin. Jak vidno peníze na animaci nebyly a tak se ponechaly zdrojové kody z prvního filmu a na scénař a hvězdné hlasy se radši zapomnělo. Po půlhodině kardinální nudy plné proveřané vaty stylu "strach ze svatby" , do které se nasypalo téma někoho zachraňovat , ale film nezachrání a mě z té nudy také ne (a to jsem už málem chtěl volat 112). Přidaní dalších postav je ještě více trapné a nudé , že film se nedal dokoukat. Pokud rodiče zamyšlejí vzít děti na tento film ať radši peníze investují do dvd Kungfu Panda,VaLL-I nebo Divoké vlny. Po přepočtu to vyjde levněji než návšteva kina na absolutně hloupý film , který pobaví jedině tím , že to u nás jde do kina. A v porovnání s těmito výbornými animáky je to jako rovnat pivo za 3 kč a Pilsner Urquell. Tohle je jasný důkaz , že animovaný film nedokáže jen tak každý a že animace(no tahle není kdo ví jaká) není vše. Odpad prosince 2008!(15.12.2008)

• Fiftis

Hodnotenie pokračovania Loveckej Sezóny pre mňa vôbec nebolo ťažké. Animák je ešte horší odpad ako Príbeh Žraloka alebo Carkoolka. Prekvapila ma ale hudobná stránka snímky – aj napriek nízkemu rozpočtu si Sony najali aspoň známejšieho skladateľa filmovej hudby Ramina Djawadiho, ktorý v minulosti zložil hudbu k Iron Manovi, alebo seriálu Prison Break. Samotná hudba síce nijako neupúta, ale aspoň nepatrí k tomu najhoršiemu, čo v kinematografii nájdete.(10.12.2012)

• reqiuem

s loveckou sezónou už to nemá moc společnýho...a děj je tak přiblbej, až to hezký není plus ten otravnej pudl, co si hraje na bosse..a u jedničky to bylo zřejmý, ale proč se dvojka jmenuje lovecká sezóna to netušim-nechápu, proč se autoři alespoň trochu nepřidrželi původního námětu..(12.12.2008)

• - Příběh filmu se odehrává přesně rok po prvnímu dílu. (Terva)