Lovecká sezóna 2

Lovecká sezóna 2

Colegas en el Bosque 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

Moje hodnocení nezachrání ani skvělý polský dabing a jejich hlášky (animáky jedině s nim)...Srandovních scén je tu pramálo, ale jako oddychovnka není špatná...Hodnotit grafiku nedokážu...Srovnávat to s animaci s Wall-em, to ani nejde a ani nechci...Ale jako u všech podobných animáků, některé "hefty" už asi nikdy nezapomenu...(3.2.2009)

• Premiere_*

Letošní Sezóna je slabá: ošklivá animace, minimum legrace a jedno jalové zbytečné pokračování.(7.1.2009)

• Fiftis

Hodnotenie pokračovania Loveckej Sezóny pre mňa vôbec nebolo ťažké. Animák je ešte horší odpad ako Príbeh Žraloka alebo Carkoolka. Prekvapila ma ale hudobná stránka snímky – aj napriek nízkemu rozpočtu si Sony najali aspoň známejšieho skladateľa filmovej hudby Ramina Djawadiho, ktorý v minulosti zložil hudbu k Iron Manovi, alebo seriálu Prison Break. Samotná hudba síce nijako neupúta, ale aspoň nepatrí k tomu najhoršiemu, čo v kinematografii nájdete.(10.12.2012)

• Patw

Co se to stalo s grafikou. Podobně jako u Madagaskaru mám i tady problém s tím, že kvalita grafiky od prvního dílu upadla.(21.4.2013)

Elliot a jeho parohy, tak začíná a končí film. První Loveckou sezónu jsem viděl ve 3D a docela jsem se bavil. Druhá Lovecká sezóna se mi moc nelíbila. Dal jsem původně z nějakého impulzu - odpad - , ale nedavno jsem viděl všechny tři části pěkně za sebou a musím změnit své hodnocení. Úroveň sice klesá, ale vždy tak o jednu hvězdu.(21.7.2011)

• - Příběh filmu se odehrává přesně rok po prvnímu dílu. (Terva)