poster

Lovecká sezóna 2

 • USA

  Open Season 2

 • slovenský

  Lovecká sezóna 2

 • anglický

  Colegas en el Bosque 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

 • kOCOUR
  **

  Když se vykastruje pes, pořád si s ním užijete legraci. Když vykastrujete animák, zůstane jen sada barev a barviček, které se hýbají a dělají zvuky. A není to legrace, ani když začnou mluvit. Mají totiž vykastrované nejen tělo, ale i duši. Stále o dost menší peklo než takoví Vesmírní opičáci... ale když už dojde na srovnání se samotným dnem, vpravdě to asi stejně nestojí za řeč.(2.1.2009)

 • AngelAngie
  **

  Na to jak moc se mi líbil první díl a že k pokračování nebývám až tak zlá z důvodu toho, že když mám nějaký větší cit k prvnímu dílu, tak druhému umím spoustu odpustit, tady to moc nejde .. už to není tak hezká podívaná, ani tak směšná, roztomilá, úsměvná. Velmi slabé. // mažu z disku.(30.12.2008)

 • Bluntman
  **

  LOVECKÁ SEZÓNA 2 není nevhodná jenom tím, že na místo své původní štace video a DVD půjčoven jde v některých zemích světa včetně té naší do kin, ale i tím, o čem a jaká je. Nejedná se o zcela 3D animovaný film, protože pouze postavy a popředí je trojrozměrné, zatímco pozadí je nehybné, dokreslené a dvourozměrné. Druhý díl jednak nese neduhy všech pokračování (děj je zhuštěnější, postavy plošší, události podbízivější a jinak se jede přes kopírák), jednak i "animováků" pro celou rodinu (nevyužitý potenciál trojrozměrné animace, zábavnější vedlejší postavičky než hlavní, neustále se tam něco hýbe a je to barevné, aby se divák nezačal nudit, ale nedrží to pohromadě) a neduhy D2V/D (neuvěřitelně slabý příběh nehodný celovečerní stopáže, uměle komplikovaný děj, otravně moralistický rodinný apel o přátelství, důvěře a blablabla...). Nestoudnost něco takového uvést do kin a vyžadovat za to peníze. 3/10(25.12.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $8,666,679Tržby za predaj DVD v USA $22,724,170 //počet predaných kusov 1,172,623(17.2.2009)

 • MM_Ramone
  *

  Už pôvodný snímok, ktorý bol natočený v roku 2006, ma nijak zvlášť nezaujal. To, že by mohlo vzniknúť pri tak nevýraznom titule aj ďaľšie pokračovanie ma ani len nenapadlo. Partia zvieracích hrdinov pod vedením jednorohého, vychrtnutého, ukecaného jeleňa Elliota, ktorému asistuje zablšený medveď Boog, nestojí za nič. Nemajú žiadnu charizmu. Je to nuda. Nepáčili sa mi ani strohé animácie od spoločnosti Sony Pictures. Úplne zbytočné pokračovanie podpriemerného animáku. *(24.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace