Lovecká sezóna 2

Lovecká sezóna 2

Colegas en el Bosque 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

Lovecká sezóna 2 je zameraná na mladšie publikum. Príbeh je síce zábavne pútavý, animácia niektorých scén vyzerá byť odfláknutá a režisér nešetrí humorom. Ale ajtak sa mi zdalo, že prvý diel bol lepší. Deti ale budú spokojné a kto by aj nebol v ich mladom veku.(27.5.2010)

• Patw

Co se to stalo s grafikou. Podobně jako u Madagaskaru mám i tady problém s tím, že kvalita grafiky od prvního dílu upadla.(21.4.2013)

• maarv

Posledních dvacet minut je estetické peklo, které mohlo být stvořeno snad jen barvoslepými animátory, jinak si to nedokážu vysvětlit.(7.12.2008)

• AngelAngie

Na to jak moc se mi líbil první díl a že k pokračování nebývám až tak zlá z důvodu toho, že když mám nějaký větší cit k prvnímu dílu, tak druhému umím spoustu odpustit, tady to moc nejde .. už to není tak hezká podívaná, ani tak směšná, roztomilá, úsměvná. Velmi slabé. // mažu z disku.(30.12.2008)

• CheGuevara

Na mašinách, co animují Kouzelnou školku, musela vzniknout i tahle obludnost. Tvůrci bez špetky sebereflexe servírují divákovi smrtelnou dávku nevtipného humoru a uondaného příběhu. Animované harakiri pro děti a dospělé.(16.2.2009)