Lovecká sezóna 2

Colegas en el Bosque 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

• reqiuem

s loveckou sezónou už to nemá moc společnýho...a děj je tak přiblbej, až to hezký není plus ten otravnej pudl, co si hraje na bosse..a u jedničky to bylo zřejmý, ale proč se dvojka jmenuje lovecká sezóna to netušim-nechápu, proč se autoři alespoň trochu nepřidrželi původního námětu..(12.12.2008)

• Tuax

Jednička se mi nelíbila a dvojka je po všech stránkách ještě horší a děsně nesympatická, nezáživná. Ucházejicí je akorát animace a laň, jinak to celé, hlavně příběhově působí dost otřesně... Zde nefungují ani základní spojitosti, je to mix, který se nevyvedl. Charaktery psů, které tyranizuje Fifi jsou celkově dost na pováženou. Škoda slov.(24.8.2011)

• Lenny.M

Takový příběh o ničem. Na to, jak se mi líbil první díl, jsem čekala víc, ale zasmála jsem se, to se neupře.(15.3.2009)

• CheGuevara

Na mašinách, co animují Kouzelnou školku, musela vzniknout i tahle obludnost. Tvůrci bez špetky sebereflexe servírují divákovi smrtelnou dávku nevtipného humoru a uondaného příběhu. Animované harakiri pro děti a dospělé.(16.2.2009)

• FilmFan24

Slabší než první film, ale zase musím uznat, že jsem se bavil zvláště psím kouskům.(26.2.2009)