Lovecká sezóna 2

Lovecká sezóna 2

Colegas en el Bosque 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 76 min

Lovecká sezóna 2 je zameraná na mladšie publikum. Príbeh je síce zábavne pútavý, animácia niektorých scén vyzerá byť odfláknutá a režisér nešetrí humorom. Ale ajtak sa mi zdalo, že prvý diel bol lepší. Deti ale budú spokojné a kto by aj nebol v ich mladom veku.(27.5.2010)

• D.Moore

O dost horší než první díl. Změnou režiséra přišla Lovecká sezóna o největší devizu, tedy o tu zbrklou kanonádu slovních i vizuálních gagů, která mě při sledování prvního dílu tak nadchla. A to je velká škoda.(29.12.2013)

• Lenny.M

Takový příběh o ničem. Na to, jak se mi líbil první díl, jsem čekala víc, ale zasmála jsem se, to se neupře.(15.3.2009)

Moje hodnocení nezachrání ani skvělý polský dabing a jejich hlášky (animáky jedině s nim)...Srandovních scén je tu pramálo, ale jako oddychovnka není špatná...Hodnotit grafiku nedokážu...Srovnávat to s animaci s Wall-em, to ani nejde a ani nechci...Ale jako u všech podobných animáků, některé "hefty" už asi nikdy nezapomenu...(3.2.2009)

Nešvar všech dvojek je, že v některých případech nedokážou překonat jedničky. Záměrně říkám v některých. Myslela jsem, že se zase výborně pobavím, ale zaplácla jsem jen nudnou pauzu na oběd. Ten bišonek nebo co to bylo, byl pěkný neřád. Alespoň už vím, k čemu se používá dikobraz. Další pokračování už raději ne.(16.2.2009)