V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiální text distributora)

maseer2

nelogické chování hlavních hrdinů spolu s nesmrtelností toho zmutovanýho týpka, která hraničí až s trapností, zabíjí tento film, kterému očividně chybí postava typu Henryho Rollinse (z dvojky) a rovněž více mutantů.. ve výsledku rozhodně slabší než extra zábavná dvojka i než průměrná jednička.. a jestli chcete z filmu vidět jen to nejlepší, můžete ho s klidným svědomím vypnout už v čase 4:36 - mimo jiné tak budete aspoň ušetřeni trapného (a tím myslím opravdu trapného) konce.. ()

Terva

Film začíná jatkami, jak jinak, že. Kdo má rád krev, nebude se nudit. První odpor k filmu tady byl skoro hned. Záběry z jedoucího autobusu jsou stále ty stejné, to nemůžou natočit těch záběrů víc ? Auto, které se snaží vystrčit autobus mimo silnici je ( nebo spíš není ) ve dvou záběrech vůbec vedle autobusu vidět. Postranní mantinel u silnice v jednom záběru je, pak zase není, pak je a zase není, to je vtip ? Naprosto ubohý dialog nás doprovází celým filmem, špatné střihy, mizerná kamera...prostě ostuda. Zlatá jednička, nebo možná i dvojka. Tohle je totální blbost. Hudební doprovod ( Claude Foisy )je stupidnější než celý film. Tento snímek zbytečně žere maso a váš čas. ()

Crocuta

Při vší úctě k sympaťákovi Henry Rollinsovi mne trojka bavila o něco víc než její předchůdce. Už začátek "nahoře bez" nemá chybu a následná lovecká scéna snadno přebije rozpůlenou blondýnu ze dvojky. Pak přicházejí na scénu vězni a jejich strážci - škoda že originální dějový prvek je v podstatě pohřben nebetyčně dementním chováním snad všech postav, ale pokud divák vypne mozek a nehledí na nějakou logiku či racionalitu jednání, jistě si skvěle užije vynalézavé způsoby usmrcení téměř každého, kdo se v příběhu objeví :-). Konec je možná zbytečně natahovaný a přepálený, ale suma sumárum - v rámci žánru patří celá série "Pach krve" k docela povedeným kouskům. ()

Gilmour93

Toxicko-incestní hříčky přírody opět řádí ve své honitbě, přičemž lovnou zvěří jsou tentokrát muklové, bachaři a jedna teen buchta - nutno dodat, že všichni o inteligenci planktonu, co nedokončil základní školu. To by snad ani nevadilo, kdyby se celou dobu nejednalo o tristně zrežírované konverzační pseudodrama, které je tu a tam proloženo rádoby efektní zabijačkou. Díky Bohu a vyznavačům krvesmilstva, poslední minuty po smrti komisaře Rexe nepatrně pozvedly úroveň, ale tak charakteristický buket Pachu krve už začíná být dosti vyčpělý.. Škoda, že tím autobusem převážejícím vězně necestoval i doktor Kimble - mohl mutantíkovi Three Fingerovi přišít chybějící (doufejme že dva) prsty.. ()

Tommassi3 odpad!

"Padáme odsud !!" ;) Tak nakonec i ve třetím zástupci série Wrong Turn zazní hláška, v originále "Let´s get out of here !!”, která platí za nejčastější filmovou repliku vůbec, přičemž bohužel právě tahle celkem provařená informace se mi zdá mnohem zajímavější než samotný film amerického režiséra a známého céčkového shitmakera Declana O´Briena, který na sebe upozornil, a to de facto zdviženým prostředníčkem směrem k diváckému vkusu, několika amatérsky vyhlížejícími zhovadilostmi v čele s Kyklopem či Tajemstvím ztracené archy, které patří právě mezi ty snímky, po jejichž zhlédnutí si přejete vrátit čas nebo podstoupit frontální lobotomii !! První setkání s trojicí lidožravých mutantích bratrů z lesů Západní Virginie spadá do roku 2003, kdy v produkci geniálního maskéra Stana Winstona, budiž mu země lehká, vznikl nízkorozpočtový, leč své jalovosti navzdory do jisté míry kultovní, horor Pach krve, v němž skupina teenagerů havaruje v neobydlených lesích, které se po zjištění, že nejsou až tak pusté, jak by se mohlo zdát, stávají němými svědky následné smršti brutální řezničiny, smrtelného křiku a šípů v hlavě.. Protože první film sklidil i vzhledem ke směšnému rozpočtu nečekaně pozitivní ohlasy, o čtyři roky později jsme se dočkali volného pokračování, a tím i rozjetí další hororové série, trojka nicméně přichází s těmi nejzoufaleji napsanými i zahranými postavami, jaké si umíte představit, totiž s vězni, kteří dík útoku nesmrtelného mutanta Three Fingera v podání Borislava Ilieva, co vypadá, jako by starýmu Brůnovi z voka vypadl, na konvoj převážející je do kriminálu, na vlastních vnitřnostech pochopí, že není svoboda jako svoboda i že bezpečná cela se mnohdy může zdát jako útulné místečko, obzvlášť když hrozí, že vás někdo po kusech nahází do chystaného gulášku.. Největší slabinou Wrong Turn 3: Left for Dead se zdá být vedle tragické O´Brienovy režie scénář Alana McElroye, což mě zaráží, protože ten se podílel vedle spousty docela koukatelných žánrovek i na prvním Schmidtově filmu, který se spolu s Connorem Jamesem Delaneyem snaží neúspěšně zbavit nálepky teenagerovský slasher, což však pouze skrz jalové dialogy vede k naprosté dramaturgické nesevřenosti a roztříštěnosti na pomalu se střídající konverzační pasáže a naopak naprosto bezhlavé pobíhání po virginských lesích, pardon, tohle se točilo v Bulharsku, se spoustou tu méně či více (ne)povedených CGI triků, o nějakém gorefestu si však nechte zdát.. A když ani soundtrack Claduea Foisyho nedokáže ničím zaujmout či překvapit, jeden si naplno uvědomuje, že jak nadějně tohle pokračování začalo, myslím úplný začátek s opalujícími se silikonovými krasavicemi či moc hezky Uprchlíka parafrázující scénu s havárií autobusu, o to zoufaleji se nad ním zavře voda, to finále vlastně jen potvrzuje, jak moc si vlastně tvůrci s tématem nevěděli rady, v Pachu krve 3 prostě jen těžko najdete moment, pasáž či dialog, jednoduše nic, kvůli čemuž by si jeden neměl chuť prostrčit prst okem do mozku a provést totální restart.. () (méně) (více)

• Na začátku filmu by měl mladíkovi v zeleném tričku, kterého sekáček rozdělí na 3 části, sekáček podle umístění ran naporcovat i oči, k čemuž však nedošlo. (dominikciz)
  • V scéne, keď mladý policajt uteká zachrániť dievča, z lesa vybehne šerifov pes. Policajt sa poteší a nechá psa ovoňať kúsok trička, ktoré malo dievča na sebe. Pri detailnom zábere vidno, že mu policajt okrem kúsku trička strčil niečo do papule a pes to začal prežúvať. (DJ Rocco iNc)