A tento poznáte? Ide skín, černoch, moslim a aziatka k francúzskemu prezidentovi, aby zachránili svoj domov. Rozbijú ochranku, ale všetci sa zhodnú, že domov je im na prd a nechajú ho vybuchnúť. Akurat tu to nie je vtip... Ešte tam chýbala scéna ako všetci sedia v parku pri pikniku, papajú slimáky a spievajú "why can we be friends"... Parkúr bol fakt cool, ale ostatok bol prekrútený ani palička mažoretky.(5.12.2010)

• mysicka

ojoj.. ti frajeři se nikam vracet neměli.. pač kde nic nejni.. pustim si radši ninjááá faktor..:))(7.12.2010)

Pro mě je toto pokračování stejně vydařené jako první díl. V hlavní roli David Belle, Cyril Raffaelli a parkur. A tohle vlastně stačí - je to jízda. :)(30.10.2009)

Oproti kvalitní jedničce výrazný posun dolů. Celý se to točí ted kolem nic moc natočené akce, a hlavní duo se moc nepředvede. Navíc konec je spíše k smíchu a ty gengy jakby smet. Celej příběh je pokleslejší než kdejaké béčko. Celý to působí strašně na efekt a nějak se mi nelíbilo. Navíc tam kde jednička exelovala tak tady spíše upadá. Zklamání.(14.2.2012)

Skoro snad i lepsi nez prvni dil. Nadchlo me to. Tomuhle proste rikam umeni. Scenar nebyl vubec zly, ikdyz urcite mohl byt daleko lepsim. O ten tu ale nejde, jejich kaskaderskym kouskum se proste nic nevyrovna. A pred Tao sklanim hrbet.(20.10.2012)