Pro mě je toto pokračování stejně vydařené jako první díl. V hlavní roli David Belle, Cyril Raffaelli a parkur. A tohle vlastně stačí - je to jízda. :)(30.10.2009)

Ak som dal prvej časti ***** tak musím aj tejto. Asi nieje veľa užívateľov, ktorí dajú plný počet, ale v rámci takej akčnej podívanej to uspokojí na 100%. Ja osobne nemám nič, čo by som mohol tomuto filmu vytknúť. Akčné scény (všetky) sú krásne prehľadné, dynamické a rychlé. Nenašiel som žiadne hluché miesto alebo pauzu, kde by film stratil na obrátkach. Veľmi odporúčam všetkých, ktorí majú radi akčné filmy tohoto typu. 85%(31.8.2009)

Rozpočet €12miliónovTržby USA $36,136Tržby Celosvetovo $14,087,000║ V podstate to isté čo predchodca, bláznivá samoúčelnosť, ktorá aspoň nenudí keď už nič iné. /35%/(7.7.2010)

Paříž 2013, ho, ho, akční sci - fi začíná. Povedená čtyřminutová úvodní kamerová a hudební "scéna" mě zlákala ke sledování tohoto snímku. Ale pak už to pomalu upadalo. Ty nová fára velice kontrastují z celkovým prostředím filmu. A co teprve ty melouny, jak se tam to zboží dostalo? Vyrostlo tam? Rybolov je dobrá scéna, ale ty bojové prvky až moc připomínají Jackiho Chana. No a pak už ten film tak nějak dojede sám a ani scénář do toho nemusí moc zasahovat. V závěrečných titulcích je i informace, kdo dělal parkours.(18.11.2009)

• Momo_desu

No oproti jednotke slabé a nemám rada toto pokračovanie.(20.1.2013)