Uběhly 3 roky. Změnila se vláda. Nic jiného. Tam za zdí panuje relativní klid. Nic netrvá věčně….. Kamera, akce, hudba, občas exploze, honičky (pouliční..), nabušení černoši (bicepsy..)- prostě film jako videoklip. Nemůže vadit, že se policajt ze zvláštní jednotky při honičce zamotá do šňůry s prádlem. Smířím se i s tím, že z přestřelek vždy Damien a Leito vyváznou bez škrábnutí. Prostě akce nade vše. To jsem čekal. Bohužel to začne trochu nudit. PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne(15.9.2009)

Druhý díl mi vychází ještě za 3 hvězdičky, ale ty jsou hlavně za povedenou a přehlednou choreografii soubojů. Co se týče příběhu je to dost na hraně. Ztráty na lidských životech? Pohoda. Amerického prezidenta vyměnil Francouz a máme tady na kontinentu nečekanou horkou novinku z USA. A ty klíčky, tlačítka, naléhající velitel armády. Tohle už je opravdu obehraná písnička. Kdo tento typ filmů někdy viděl nechť přetočí filmové kecy a vychutná jen povedené souboje. PS: Dost se mi líbilo na závěr komando poskládané z celé směsice obyvatel planety. A celé to je jedna velká reklama na tetovací salóny:) 50%(12.11.2009)

Rozpočet €12miliónovTržby USA $36,136Tržby Celosvetovo $14,087,000║ V podstate to isté čo predchodca, bláznivá samoúčelnosť, ktorá aspoň nenudí keď už nič iné. /35%/(7.7.2010)

Příjemná, svižná, akční podívaná, která však není tolik zajímavá, jako první díl. Zdálo se mi to až příliš přitažené za vlasy a rádoby vtipům jsem se nezasmál, takže jediné, co mi říká, že mám dát hezké a poctivé 3*, je dynamická hudba, perfektní choreografie soubojů, běh s akrobatickými prvky (parkour) a sympatická dvojka Damien a Leito. Nedostatek: V 18. minutě a asi 30. vteřině filmu můžeme zahlédnout muže v černém oděvu, který evidentně patří ke štábu.(5.11.2010)

|79%| Ještě o něco lepší jak předchozí film Okrsek 13. Možná bylo o něco svižnější tempo, víc akčních scén, víc mě bavila hlavní a skvělá dvojka, mín byl výrazný tupý příběh atd. V minulém díle byla režie kvalitní natolik, že byly vymazleny veškeré záběry, kamera apod. Ale ani zde nebyla režie vůbec špatná. Změna režiséra je zde skoro k nepoznání. Akční bojové kousky co hrdinská dvojka předvádí, jsou podobné jako v jedničce. Samozřejmě bych něco upravil, vygradoval bych lépe finále a zlepšil bych příběh, který mě opět moc nechytnul, ale to mi nepřekáželo. Kladů zde bylo více. Hudba je taková normální, obyčejná. Dvojice hlavních herců - zde si opravdu rozumí. Ostatní herci celkem ujdou, záporáci jsou slabší. No, není co už bych dodával.(25.6.2015)