poster

Boogeyman 3

 • USA

  Boogeyman 3

Horor

USA, 2008, 94 min

Režie:

Gary Jones

Scénář:

Brian Sieve

Hudba:

Joseph LoDuca

Producenti:

Andrew Pfeffer

Střih:

John Quinn

Scénografie:

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Pevně věřím, že všem bubákům ve skříních už odzvonilo a tohle téma půjde někam do kytek. Po podprůměrné duchařině, průměrném slasheru a této parodii by se totiž příště klidně mohlo stát, že by se někdo rozhodl natočit nějaký prequel z divokého západu, nebo scifi ve vesmíru a to bych už asi nepřežil. Jak se říká do třetice všeho špatného to stačilo a nikdy více. Nicméně i přes všechny zápory tohohle veledíla to úplný odpad zase nebyl. Zasmát jsem se zasmál, úvodní scéna z vany se mi líbila a asi dvakrát jsem si tu všiml i náznaku slušné hororové atmosféry.(10.3.2010)

 • Pilda17
  ***

  5/10 = 50%(16.7.2011)

 • Freemind
  *

  Že já idiot ztrácím čas u takových kravin. Herci i komparz jsou zhruba na stejné úrovni tragické topornosti, pokud někdy odněkud nesměle vyleze kousíček nějaké atmosféry, spolehlivě ho udusí naprosto amatérský střih, světla, záběry, krev s konzistencí i barvou syntetické jahodové šťávy a HLAVNĚ komická "příšera", přičemž uvozovky jsou zde zcela na místě. Nechme stranou masku, která byla pravděpodobně spíchnuta z Halloweenské výprodeje, nechme stranou stupidní digitální efekty (nesmyslné střihy a zrychlení, SAW hadr) - hlavním poznávacím znamením bubáka budiž jeho hlas a vlastně všechny zvukové efekty ve filmu! Pokaždé, když zpod postele vyskakoval hadrový panák s jeho vždy stejným "ghhhrua!", já jsem z postele padal - smíchy. Mimoděk mi na mysli vytanul Scoobie Doo.(13.1.2009)

 • gumli
  *

  Tento Boogeyman je oveľa,oveľa horší ako predchádzajúce Boogeymany.Nemalo to ďaleko do odpadu.Film nemá štýl,atmosféra absolútne žiadna,napätie tiež žiadne.Tento film nemá dokopy nič čo robí horror horrorom.A neskutočný stereotyp.(19.5.2009)

 • iolaos
  **

  idiotské dialogy teenejdžerů bortí už i tak rozviklanou konstrukci příběhu, který chtě nechtě je okatou vykrádačkou mnoha snímků. To, co jsem si odnesl od trojky bugimana je především údiv nad digitálním ksychtem strašáka a v pozitivním slova smyslu nějaký ten krvavý efekt, proto hodnotím nízkou 3/10. Osobně se považuju za prudiče těchto teen-horrorů, ale komu dětinské tlachání nevadí a viděl například v Prom Nightu "to svoje", enjoy!(2.1.2009)

 • - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

 • - V některých zemích byl film uveden pod názvem Boogeyman: The Return. (Terva)

 • - Boogeymana si ve filmu zahráli hned dva herci, a to Nikolai Sotirov a Vladimir Yossifov (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace