Boogeyman 3

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
  • corpsy

Spolu s treťou časťou nafasovala séria aj nudu. Ľakačky sú nudné, postavy sú nudné, scenár je nudný. A pridajte si aj prídavné meno blbý.(22.9.2013)

• iolaos

idiotské dialogy teenejdžerů bortí už i tak rozviklanou konstrukci příběhu, který chtě nechtě je okatou vykrádačkou mnoha snímků. To, co jsem si odnesl od trojky bugimana je především údiv nad digitálním ksychtem strašáka a v pozitivním slova smyslu nějaký ten krvavý efekt, proto hodnotím nízkou 3/10. Osobně se považuju za prudiče těchto teen-horrorů, ale komu dětinské tlachání nevadí a viděl například v Prom Nightu "to svoje", enjoy!(2.1.2009)

• J*A*S*M

Hrozná nuda s teenagery a digitálním bubákem. Pár scén má sice pěknou atmosféru, sem tam se obejví nějaká ta krev, ale na výrazné zlepšení výsledného dojmu to bohužel nestačí. Vlastně je pro mne docela záhadou, že zrovna Boogeyman je už třídílnou sérií - a jestli někdo natočí i čtvrtou část, nejspíš si údivem ukroutím hlavu. 40%(2.1.2009)

• eraserhead666

Není to tak dávno, co jsem si tu ztěžoval nad novým trendem sterilnosti hororů pro mládež. Tenhle by do téhle skupiny zapadl taky. Sice je trošku brutálnější, než WISHER, u kterého jsem si ztěžoval, ale to je tak asi všechno. Dvě docela zábavné a povedené zabití dobrý film neudělaj. Kromě nich všechno přesně zapadá do stokrát ohraného, ač kýčovitého, klišovitého mustru, podle nějž by dokázal horor natočit i můj ještě nenarozený syn. Banda studentů a studentek - rozumná, nedůvěřivá, nechutně hodný přítel, kalič, frajírek, studentská kolej, nedůvěra, prozření, nějaký ten masakr, vítězství. Kapitolou samou o sobě je samotný Boogeyman - ten se do filmu asi přistěhoval z Japonska, černé dlouhé vlasy, digitální vzhled, stejné pohyby, japonskej duch jak vyšitej. Pravda, měl dobrý hlas, ale to je všechno, jinak mě jeho objevení spíš štvalo. Pakliže jsem dal prvnímu Boogeymanovi 1*, zde musím přidat, protože jsem to narozdíl od něj dokoukal. Takže 1,5*.(4.8.2009)

Trojka asi nejlépe vystihuje legendu jménem Boogeyman. Studenti na univerzitní koleji zase jednou nemají klidné spaní. Řádí tady Boogeyman. Nikdo však v jeho existenci nevěří a považují ji jen za mýtus či ještě lépe řečeno za výplod choré mysli. Poté co však na koleji záhadně zemře jedna z dívek, která v jeho existenci věřila, je na ostatních studentech, aby ještě zvážili svůj iracionální postoj k přízraku jež je zhmotněním našich temných představ. Třetí pokračování je zase o dost jiné než jeho dva předchůdci. Sice se letmo vrací k událostem z dvojky, ale na rozdíl od ní se zde přízrak strašidla skutečně objevuje. Vzhledem a chováním Boogeymana se tvůrci inspirovali zřejmě v jiných hororech, ale na rozdíl od jedničky je to přízrak děsivý a nejednou jsem sebou trhnul, když se znenadání rozletěly dveře od pokoje nebo zpoza rohu strašidlo "baflo". Krví se tady opravdu nešetří, s vraždami se roztrhl pytel a na to, že se jedná o video film, tak je vše odvedeno na velmi solidní úrovni. V hlavních rolích méně známý, ale dobře hrající herci. Líbil se mně konec filmu a myšlenka, že každý má v sobě svého Boogeymana. Třetímu pokračování po hororové stránce nemám co vytknout a jako horor to splnilo svůj účel dokonale. 100%(20.3.2011)