Boogeyman 3

Scénografie:

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza

Třetí díl Boogeymana, který je na podobné úrovni jako předchozí dva. Je to průměrný horor, který je určený zejména fanouškům tohoto filmového žánru a dle mého názoru je vcelku slušně natočený.(23.4.2009)

No nic moc, ale jsem rád že už to je nadpřirozeno a ne jak druhý díl. Režiséra Jonese znám takže jsem věděl co čekat, naneštěstí se nekonal další Raptor island ale celkem umírněná blbůstka, která ale na chvíli zabavý, ale podruhé bych na to nekoukal ani náhodou.(2.8.2011)

• iolaos

idiotské dialogy teenejdžerů bortí už i tak rozviklanou konstrukci příběhu, který chtě nechtě je okatou vykrádačkou mnoha snímků. To, co jsem si odnesl od trojky bugimana je především údiv nad digitálním ksychtem strašáka a v pozitivním slova smyslu nějaký ten krvavý efekt, proto hodnotím nízkou 3/10. Osobně se považuju za prudiče těchto teen-horrorů, ale komu dětinské tlachání nevadí a viděl například v Prom Nightu "to svoje", enjoy!(2.1.2009)

• obitus

Prakticky dokonalý příklad špatného horroru. Příběh stojí za prd a jediným lehce originálním prvkem je v něm zdroj bubákovi moci (i když to už tu taky párkrát bylo). Herci jsou extrémně nezajímaví, možná až na těch pár bradavek a jejich umrtí jsou nudnější než papežova novoroční zdravice. Vrcholem je pak digitální bubák, jehož schopnost postrašit se absolutně blíží nule. Proč zrovna tohle má tři díly?(23.7.2009)

• Karamanlis

Nechápem, prečo sa stále pokračuje v točení pokračovaní tohto nezáživného príbehu o "bubákovi" a čím si zrovna Boogeyman zaslúžil stať sa sériou. Režisér Gary Jones je strašný fušer, kto ho už konečne raz zastaví?(27.5.2010)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

• - V některých zemích byl film uveden pod názvem Boogeyman: The Return. (Terva)

• - Boogeymana si ve filmu zahráli hned dva herci, a to Nikolai Sotirov a Vladimir Yossifov (Terva)