poster

Boogeyman 3

 • USA

  Boogeyman 3

Horor

USA, 2008, 94 min

Režie:

Gary Jones

Scénář:

Brian Sieve

Hudba:

Joseph LoDuca

Střih:

John Quinn

Scénografie:

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Pevně věřím, že všem bubákům ve skříních už odzvonilo a tohle téma půjde někam do kytek. Po podprůměrné duchařině, průměrném slasheru a této parodii by se totiž příště klidně mohlo stát, že by se někdo rozhodl natočit nějaký prequel z divokého západu, nebo scifi ve vesmíru a to bych už asi nepřežil. Jak se říká do třetice všeho špatného to stačilo a nikdy více. Nicméně i přes všechny zápory tohohle veledíla to úplný odpad zase nebyl. Zasmát jsem se zasmál, úvodní scéna z vany se mi líbila a asi dvakrát jsem si tu všiml i náznaku slušné hororové atmosféry.(10.3.2010)

 • Karamanlis
  *

  Nechápem, prečo sa stále pokračuje v točení pokračovaní tohto nezáživného príbehu o "bubákovi" a čím si zrovna Boogeyman zaslúžil stať sa sériou. Režisér Gary Jones je strašný fušer, kto ho už konečne raz zastaví?(27.5.2010)

 • corpsy
  **

  Spolu s treťou časťou nafasovala séria aj nudu. Ľakačky sú nudné, postavy sú nudné, scenár je nudný. A pridajte si aj prídavné meno blbý.(22.9.2013)

 • Arkos
  ***

  Třetí díl Boogeymana, který je na podobné úrovni jako předchozí dva. Je to průměrný horor, který je určený zejména fanouškům tohoto filmového žánru a dle mého názoru je vcelku slušně natočený.(23.4.2009)

 • bestlama
  **

  Netočte hlavně už žádné pokračování. Strašné. Vytratilo se to z původního konceptu a myšlenky předchozích dílu. A ti uječenci mě tam fakt štvali. Navíc mi to trošku připomínalo vykradení Noční můry.(18.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace