Boogeyman 3

Scénografie:

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza

Třetí díl Boogeymana, který je na podobné úrovni jako předchozí dva. Je to průměrný horor, který je určený zejména fanouškům tohoto filmového žánru a dle mého názoru je vcelku slušně natočený.(23.4.2009)

• corpsy

Spolu s treťou časťou nafasovala séria aj nudu. Ľakačky sú nudné, postavy sú nudné, scenár je nudný. A pridajte si aj prídavné meno blbý.(22.9.2013)

• iolaos

idiotské dialogy teenejdžerů bortí už i tak rozviklanou konstrukci příběhu, který chtě nechtě je okatou vykrádačkou mnoha snímků. To, co jsem si odnesl od trojky bugimana je především údiv nad digitálním ksychtem strašáka a v pozitivním slova smyslu nějaký ten krvavý efekt, proto hodnotím nízkou 3/10. Osobně se považuju za prudiče těchto teen-horrorů, ale komu dětinské tlachání nevadí a viděl například v Prom Nightu "to svoje", enjoy!(2.1.2009)

• gumli

Tento Boogeyman je oveľa,oveľa horší ako predchádzajúce Boogeymany.Nemalo to ďaleko do odpadu.Film nemá štýl,atmosféra absolútne žiadna,napätie tiež žiadne.Tento film nemá dokopy nič čo robí horror horrorom.A neskutočný stereotyp.(19.5.2009)

Trojka asi nejlépe vystihuje legendu jménem Boogeyman. Studenti na univerzitní koleji zase jednou nemají klidné spaní. Řádí tady Boogeyman. Nikdo však v jeho existenci nevěří a považují ji jen za mýtus či ještě lépe řečeno za výplod choré mysli. Poté co však na koleji záhadně zemře jedna z dívek, která v jeho existenci věřila, je na ostatních studentech, aby ještě zvážili svůj iracionální postoj k přízraku jež je zhmotněním našich temných představ. Třetí pokračování je zase o dost jiné než jeho dva předchůdci. Sice se letmo vrací k událostem z dvojky, ale na rozdíl od ní se zde přízrak strašidla skutečně objevuje. Vzhledem a chováním Boogeymana se tvůrci inspirovali zřejmě v jiných hororech, ale na rozdíl od jedničky je to přízrak děsivý a nejednou jsem sebou trhnul, když se znenadání rozletěly dveře od pokoje nebo zpoza rohu strašidlo "baflo". Krví se tady opravdu nešetří, s vraždami se roztrhl pytel a na to, že se jedná o video film, tak je vše odvedeno na velmi solidní úrovni. V hlavních rolích méně známý, ale dobře hrající herci. Líbil se mně konec filmu a myšlenka, že každý má v sobě svého Boogeymana. Třetímu pokračování po hororové stránce nemám co vytknout a jako horor to splnilo svůj účel dokonale. 100%(20.3.2011)