poster

Boogeyman 3

 • USA

  Boogeyman 3

Horor

USA, 2008, 94 min

Režie:

Gary Jones

Hudba:

Joseph LoDuca

Střih:

John Quinn

Scénografie:

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
(další profese)
 • Arkos
  ***

  Třetí díl Boogeymana, který je na podobné úrovni jako předchozí dva. Je to průměrný horor, který je určený zejména fanouškům tohoto filmového žánru a dle mého názoru je vcelku slušně natočený.(23.4.2009)

 • corpsy
  **

  Spolu s treťou časťou nafasovala séria aj nudu. Ľakačky sú nudné, postavy sú nudné, scenár je nudný. A pridajte si aj prídavné meno blbý.(22.9.2013)

 • iolaos
  **

  idiotské dialogy teenejdžerů bortí už i tak rozviklanou konstrukci příběhu, který chtě nechtě je okatou vykrádačkou mnoha snímků. To, co jsem si odnesl od trojky bugimana je především údiv nad digitálním ksychtem strašáka a v pozitivním slova smyslu nějaký ten krvavý efekt, proto hodnotím nízkou 3/10. Osobně se považuju za prudiče těchto teen-horrorů, ale komu dětinské tlachání nevadí a viděl například v Prom Nightu "to svoje", enjoy!(2.1.2009)

 • gumli
  *

  Tento Boogeyman je oveľa,oveľa horší ako predchádzajúce Boogeymany.Nemalo to ďaleko do odpadu.Film nemá štýl,atmosféra absolútne žiadna,napätie tiež žiadne.Tento film nemá dokopy nič čo robí horror horrorom.A neskutočný stereotyp.(19.5.2009)

 • kingik
  *****

  Trojka asi nejlépe vystihuje legendu jménem Boogeyman. Studenti na univerzitní koleji zase jednou nemají klidné spaní. Řádí tady Boogeyman. Nikdo však v jeho existenci nevěří a považují ji jen za mýtus či ještě lépe řečeno za výplod choré mysli. Poté co však na koleji záhadně zemře jedna z dívek, která v jeho existenci věřila, je na ostatních studentech, aby ještě zvážili svůj iracionální postoj k přízraku jež je zhmotněním našich temných představ. Třetí pokračování je zase o dost jiné než jeho dva předchůdci. Sice se letmo vrací k událostem z dvojky, ale na rozdíl od ní se zde přízrak strašidla skutečně objevuje. Vzhledem a chováním Boogeymana se tvůrci inspirovali zřejmě v jiných hororech, ale na rozdíl od jedničky je to přízrak děsivý a nejednou jsem sebou trhnul, když se znenadání rozletěly dveře od pokoje nebo zpoza rohu strašidlo "baflo". Krví se tady opravdu nešetří, s vraždami se roztrhl pytel a na to, že se jedná o video film, tak je vše odvedeno na velmi solidní úrovni. V hlavních rolích méně známý, ale dobře hrající herci. Líbil se mně konec filmu a myšlenka, že každý má v sobě svého Boogeymana. Třetímu pokračování po hororové stránce nemám co vytknout a jako horor to splnilo svůj účel dokonale. 100%(20.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace