Motel smrti 2

Vacancy 2: The First Cut

Horor

USA, 2008, 82 min

Video film, ktorý mal čo robiť, aby dosiahol aspoň úroveň svojho staršieho brata. Na pľac poslali hrať nevýrazné „kyslé ryby“ a prvá polovica bola ukážková prácička profesionálnych amatérov. Po polčase sa tá kopa pohyblivých obrázkov aspoň trošku rozbehla, no smerom, ktorým behajú tisíce podobných priemerne podpriemerných "bu-bu" filmov. 49%(8.1.2009)

• Terva

Když někam přijedu, chovám se slušně. Ten černoch to nevěděl? Vůbec jsem jim nefandil. A ten konec? No uvidíte.(25.3.2009)

• Pro-EaZzy

Už jednička nebyla nic extra a tohle je ještě slabší. Vacancy 2 ničím nepřekvapí a nakonec jsem byl rád, že jsem to ve zdraví přežil. Na hranici 1* až odpadu. Tu hvězdu snad za to, že jsme se dozvěděli jakže to všechno začalo.(26.1.2009)

• Tuax

Jednička se mi docela líbila, měla o dost jinou atmosféru i styl, ale dvojka je přiliš tuctová, klasická, bez něčeho navíc. Navíc mě ani nebavila, zvláště když jsem si řekl jak kdo umře před tém než tak daná postava umřela, to je pak o ničem. Rozhodně mi to něpřišlo jako by to mohlo předcházet prvnímu dílu ač se to snažilo, byla to úplně jiná liga. Navíc klasika v podání teenage postav na porážku, je fakt už trochu moc, první pár vypadal v tomto směru o dost atraktivněji. Zbytek už nijak nezaujal ani herecky, ani tím co měli ve scénáři.3/10(2.11.2011)

Ak sa vám páčila jednotka tak u dvojky nebudete sklamaný. Je to skoro to isté s pár zmenami. Som sa až čudoval, že ako ma môže baviť pozerať skoro na to isté.. ale.. má to solídnu atmosféru, napätie tiež, vraždy boli tak isto. Nič viac do Video filmu neočakávam a Vacancy 2 ma skôr prekvapil než by ma mal skalmať. Kedy som mal byt trochu kritický tak, tvorcovia by sa mohli s dejom aj trochu pohrat.. škoda, že ked je to prequel tak sa hned držia dopredu jasnej dejovej línie. Ale ako som už napísal nesklamalo, potešilo 55%(5.1.2009)