Do hlubiny 2

Jonathan A. Carlson

Kostýmy:

Ann Somers Major
  • B-Boy1

2* za parvati zo survivora :) moja oblubena sutaziaca(26.7.2010)

• Noviik

Nejlepší sprinter je ten, kdo leží na nemocničním lůžku...(25.7.2010)

Celkom slušný thriller s dobrým hereckým obsadením (no nijak výnimočným či zaujímavým). Na sobotňajší večer, v ktorý sa nudíte, je Do Hlbiny 2 celkom slušný filmík. Ja oproti jednotke nevidím rozdiel a čo sa týka Jessici Alby, ehm, Laura Vandervoort je minimálne rovnako sexy :-) /60%/(14.8.2010)

• Smok

Ták a je to tu. Jednotka sa mi páčila, tak samozrejme som vkladal dvojku do prehrávača celkom natešený. Veď podmorské poklady a krásne baby v plavkách si predsa vždy rád pozriem. Čo som však nečekal, že niekto sa sprosto zoberie a okopíruje presne prvý diel. Na to som naozaj nebol pripravený a cítim sa, ako by som práve zjedol držkovú polievku a ako druhý chod mi niekto doniesol zase držkovú polievku. Navyše bez prdelky Jessicy Alby film stratil svoje farby :) Točenie takýchto filmov je zbytočné plytvanie materiálom a diváckym časom, tak prečo mi to robíte, súdruhovia :'-((2.2.2010)

• castor

Když má někdo sexy pohled, opálené tělo, plavky zařezané do pevného pozadí a písek všude, kde si divák dokáže jen představit, neznamená to ještě, že to stačí ke spokojenosti. Možná nějakou čtvrthodinku to může být pěkné pokoukání, ale pak by mělo přijít něco, čemu se ve většině míst filmového průmyslu říká scénář. Jenže tahle naivní a skrz naskrz bezkrevná story v načančaném prostředí, kde jsou všichni krásní, mladí a bez kila navíc, způsobí tak akorát to, že je nám jedno, kdo přepadne přes palubu nebo koho sežerou žraloci. Reklama na dovolenou možná, kvalitní thriller těžko. Vlasatý hlavní hrdina je mdlý, zbytek se lehce dotýká alespoň průměru. Když se pak režisér pokusí v poslední třetině vytřískat z unylého scénáře alespoň trochu akční omáčky, nic k ocenění to stejně nepřinese. Podívat se, pokochat křivkami a rychle zapomenout!!(29.6.2014)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)