Do hlubiny 2

Tom Yatsko

Robert Duncan

Robin Russell
  • B-Boy1

2* za parvati zo survivora :) moja oblubena sutaziaca(26.7.2010)

• FilmFan24

Úplně zbytečné pokračování, které si z původního filmu vypůjčilo a trochu pozměnilo zápletku. Sice plno krásných záběrů vln, mladých krásných opálených těl...a to je asi tak všechno, co se dá napsat. Direct to video a přímo k zapomění...(14.3.2010)

• Smok

Ták a je to tu. Jednotka sa mi páčila, tak samozrejme som vkladal dvojku do prehrávača celkom natešený. Veď podmorské poklady a krásne baby v plavkách si predsa vždy rád pozriem. Čo som však nečekal, že niekto sa sprosto zoberie a okopíruje presne prvý diel. Na to som naozaj nebol pripravený a cítim sa, ako by som práve zjedol držkovú polievku a ako druhý chod mi niekto doniesol zase držkovú polievku. Navyše bez prdelky Jessicy Alby film stratil svoje farby :) Točenie takýchto filmov je zbytočné plytvanie materiálom a diváckym časom, tak prečo mi to robíte, súdruhovia :'-((2.2.2010)

• mil@n.fanatik

45%(8.3.2010)

• corpsy

Všeho všudy detto DO HLBINY. Akurát s amatérskejšou réžiou a rovnako aj hercami.(26.1.2011)