• murakamigirl

Nuda? Nie. Len hlasné odporučenie na originál, ktorý... počkať?!... nepotrebujete vidieť.(17.1.2010)

• MoiJe

Keby bol tento film tanecnikom, neprijmem ho. Nezaujimave, nedotiahnute, bez napadu a citu... nesympaticke. Btw, Kay Panabaker chvilami pripomina mladucku verziu Jennifer Garner. :)(28.3.2010)

• milka

Docela nuda. Originál jsem sice neviděl, takže nemůžu porovnávat. Na filmu je ale dost vidět, že se chce svézt na vlně moderních teen hudebních filmů. A moc se mu to nedaří. Scénář je totiž až moc povrchní a celý čas sledujeme pouze prožité 4 roky 10(!!) hrdinů. Problémy některých jsou zde navíc prakticky jenom načrtnuty nebo nejsou moc dobře dořešeny. Navíc se v několika obměnách opakují. Ani ta hudební a taneční složka mě až na dvě vyjímky příliš nezaujala. To už i ty choreografie s Let´s dance měli lepší choreografii a větší šmrnc. Abych ale jenom nekritizoval, tak obsazení bylo docela fajn, zvláště roztomilá Kay Panabaker. Jinak ale nic extra, kvůli čemu by se mi chtělo tančit či zpívat.50%(13.1.2010)

Áno, áááno,... hmm. Sám neviem prečo tomu nedám za 5... Je tam úplne všetko, čo má byť. Možno až príliž - tým pádom nikto nemal šancu prirásť z postáv k srdcu, nemali na to priestor.(1.5.2010)

• blackrain

Taneční čísla, pěvecké hvězdy, ale žádná hloubka, do které by divák tak strašně rád zabředl a nevynořil se z ní hned po skončení závěrečných titulků. Prostě vyšumí do ztracena. Tohle je totiž jen film o studentech, kteří se sešli na jedné umělecké škole, kde spolu musí vydržet čtyři roky. Písničku Fame mám přece jenom radši od Irene Cary.(2.2.2010)