Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  **

  "Hele, nejsi už nadraná ??" - "Já nevím !! Nikdy jsem se ještě neopila.. " ;) Přes ten zdánlivě odlehčený tón, převážně vyjádřený několika slušnými hláškami a vtípky, platí tenhle remake za nesmírně povrchní a zploštělý slepenec, který svým nulovým poselstvím svému předobrazu nesahá ani po prdel, když o nějaké dřině, problémech či hlubších emocích pouze mluví, aniž by je divákovi nabídl, ba co víc, dočkáte se jich vlastně pouze v textu obsahu, a tak už se jen celou stopáž nestačíte divit, jak vylhaná tahle lákačka z bookletu vlastně byla.. Tohle jednoduše žánrově až bizarně rozkročený scénárista Allison Burnett hrubě nezvládl, byť z jiného úhlu pohledu vlastně tenhle snímek obsahově dost koresponduje se silou době a cílovce poplatnému remaku i s názvem, když je dnes především právě teenagery ona sláva, jakkoliv ta vlastně odjakživa platila za něco velmi pomíjivého, chápána pouze jako pár minut videa či několik tisíc lajků.. A pokud pak taková sláva pro někoho znamená vlastně i životní cíl či jeho jedinou náplň, není zde moc o čem dále mluvit.. Nakonec však přes jeho naivitu, hloupost i vyprázdněnost Fame velmi příjemně odsejpá, i dík Ishamovu povedenému soundtracku, obsahuje dvě hodně silné pasáže a navíc se rozhodně také zdá, že z režiséra Kevina Tancharoena roste celkem slušný řemeslník..(20.5.2015)

 • Falconica
  ***

  Dějově sice prázdný a neurčitý, ale když si představim, jak vypadaj filmy tohohle zaměření, když se jim dá konkrétní příběh, řikám si, vlastně je to dobře. A pěkný tanečky...(13.2.2010)

 • Skip
  **

  Tohle je taková limonáda, pojednávající o mladých lidech na jedné prestižní umělecké škole. V podstatě nejde o nic jiného, než jak se hrdinové poperou se čtyřmi ročníky. No a všichni jsou tam tak správní, až je to místy nechutné. Někdy někomu ale i limonáda přijde k duhu.(10.3.2013)

 • HelloNiky
  *

  Na film jsem se těšila, protože mám filmy tohoto typu moc ráda... ale hodně mě to zklamalo, byla to hrozná nuda... hvězdu dávám jen za štěk Codyho Longa.(9.1.2010)

 • tom88
  ***

  Nič výnimočné, žiadny prínos do sveta filmu ani čo sa týka žánru. Veľmi obyčajné a jednoduché. Priemerné a dá sa povedať, že nezaujímavé. Ale Fame si udržal akú takú úroveň a pár tanečných scén niej e na zahodenie. Dobrý zvuk a hudba, no nič viac netreba očakávať. Mohol by som ísť s hodnotením nižšie, ale budiš, veď nudou som nezomieral. 55%(11.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace