poster

Šmoulové

 • USA

  Smurfs, The

 • SK název

  Šmolkovia

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2011, 99 min

 • playboxguest
  ***

  Převážně pro nejmenší, ve filmu je mnoho scén, u kterých mi bylo jasné, že se mladší publikum musí tetelit blahem a být mi o dvacet míň tetelím se nejspíš taky. Naštěstí se mi ale vyloženě neprotáčely panenky nad trapnem a i těch 100 minut se dalo vydržet, kór když se člověku nechce moc přemýšlet a chce se třeba jen bavit nad 3D: **** které se zase jednou nadprůměrně vyvedlo. Především v počátečním průletu lesem a, podobně jako u Avengers, v akčním závěru lahodí oku a baví, skoro se mi po taťkovi šmoulovi chtělo natáhnout ruku, aby mi to neschytal v obýváku o zeď. Hraní šmoulové se celkem dají a to mě ti animovaní v dětství výrazněji nezaujali. 50%(9.10.2013)

 • MikeCool
  **

  Velká nuda, technicky nedoladěné, humor na bodu mrazu. Nic převratného od toho nečekejte. 30%(7.12.2011)

 • packa
  *

  Přehrávající Azaria se s přimhouřením oka snést dal, manželé Winslowovi byli hrozní, ale suverénně nejstrašnější byli ti modří trpaslíci. Chyba bude nejspíš v předloze, něco takového snese televizní obrazovka v kreslené dvacetiminutové epizodě, ale jako hraný celovečerní film pro velké plátno námět neobstojí. Nebo že by byla chyba ve mně?(1.12.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V jednu chvíli se zvažovalo obsazení Wallace Shawna do role Gargamela. (EbiGuetta)

 • - Na záverečných fotkách sú Šmolkovia odfotený ako stavajú mrakodrap. Je to odkaz na slávnu fotografiu Charlesa C. Ebbetsa, ktorý zachytil obed robotníkov na vrchole rozostavaného mrakodrapu RCA Building. Podľa niektorých zdrojov je na fotke aj Slovák Gusti Popovič. (SeanBean)

 • - S myšlienkou natočiť film ŠMOLKOVIA prišiel Jordan Kerner, producent filmov Snežní psi, George of the Jungle 2 alebo Šarlotina pavučinka. (Markus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace