poster

TRON: Legacy 3D

 • Česko

  TRON: Dědictví

  (festivalový název)
 • USA

  TRON: Legacy

 • Slovensko

  Tron: Dedičstvo

 • Velká Británie

  TRON: Legacy

Sci-Fi / Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2010, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *****

  // Production Companies: Walt Disney Pictures, Sean Bailey Productions ,LivePlanet, Prana Studios // Ukážkový príklad čo dokáže dnešná technika, fascinujúce audio-vizuálne efekty, výborná akcia a velice zaujímavý dej.(3.3.2011)

 • Viktooorka
  ***

  Svět, kde nepotřebujete lampičky, lustry, baterky, protože Vaše oblečení svítí. Svět, kde svou motorku nemusíte parkovat v garáži, postačíte si s kapsou (to samé platí o světlohelikoptérkách). Svět, kde svoji duši nosíte na zádech v disku, který může sloužit i pro aportík Vašeho psa, či jako zbraň. Svět, ve kterém chce býti Viktorka lesbou kvůli zázraku jménem Olivia. Takový svět je vskutku nádherný, ale tak jako v našem, i v tomhle jsou obyvatelé idioti, kteří místo akce kecají. Škoda. Tron je postavený na dobrém základu, ale výsledek se nepovedl.(17.12.2010)

 • Renton
  ****

  Scénář: Edward Kitsis, Adam Horowitz .. Designový skvost.(16.12.2010)

 • novoten
  *****

  Starý svět v nové perspektivě, lehkovážný sympaťák v hlavní roli a Jeff Bridges v jedné z rolí životních. A do toho od začátku do konce dokonalý soundtrack od Daft Punk a Kosinskiho neskutečný vizuál. Ze zastaralé klasiky několika zasvěcenců se po třiceti letech stává sága, která může díky nečekaně nabyté velkoleposti a opojnosti směle mířit k dalším pokračováním. A vůbec mi nevadí, že scénář cituje x klasických filmů, protože výsledek mě v tom nejlepším slova smyslu sežvýkal, vyplivnul a nechal užasle zírat. Jeden by hned nejradši začal hledat nějaký podezřele vypadající počítač.(24.4.2011)

 • Psema
  *

  Umělé, sterilní, hloupé, nudné a co je úplně nejhorší - derivující snad každý velkofilm za posledních 30 let. Kosinski je bezpochyby solidní designér (hotely by navrhoval luxusní), ale jako vypravěč selhává, když za sebe monotónně skládá obrázky, aniž by jakkoliv měnil tempo, či se snažil nekompromisně mrtvolný svět jedniček a nul osvěžit něčím z vlastní portmonky. Zápletka nedává vesměs žádný smysl (resp. vyřešit ji by logicky smýšlejícímu hrdinovi trvalo asi... ehm... tři minuty? - holt scenáristé největšího seriálového WTF ever), film nedokáže pohltit ani s 3D pozlátkem (je efektní, ale nic víc) a statická akce je snad ještě víc umrtvující, než sledování kamenného Hedlunda, jenž si vybral jednu z nejslabších chvilek kariéry (přitom ten kluk hrát umí). Nevzpomínám si, kdy jsem v kině trpěl víc, ale vím, že nebýt ultimátního Daft Punk koncertu, spáchal bych těmi IMAX brýlemi sebevraždu. 3/10(18.2.2011)

 • - Kevin Flynn v jedné scéně položí na krb čtyřstěn a CLU ten samý čtyřstěn zvedne, když dorazí do Flynnova domu. Jde o přímý odkaz na Trona (1982), jelikož čtyřstěn zobrazuje bit, který pomohl oběma protagonistům. (HellFire)

 • - Steven Lisberger, producent filmu a režisér Trona (1982) se zde mihne jako barman v klubu End Of Line. (HellFire)

 • - Jeff Bridges si rolu počítačového génia zopakoval po viac než 25 rokoch. (Shakers)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace