poster

TRON: Legacy 3D

 • Česko

  TRON: Dědictví

  (neoficiální název)
 • USA

  TRON: Legacy

 • Slovensko

  Tron: Dedičstvo

Sci-Fi / Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2010, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  **

  TRON pro legraci. Entertainment nabízí pouze vizuální onanii, smysl či významovou hloubku v něm nehledejte...(31.3.2011)

 • Arx
  *****

  Totální nářez!!! Tenhle film nemá chybu a můžu jen litovat, že jsem na něm nebyl v kině a neviděl tu dokonalost 3D a úchvatný hudební doprovod pod taktovkou Daft Punk. Tenhle soundtrack mi asi bude hučet v hlavě pěkně dlouho :-) 90%(8.3.2011)

 • Houdini
  **

  Oscar 1 nominace: Zvukové efekty(25.1.2011)

 • Cival
  **

  Statický designový fetiš, instantní pokus o nové Star Wars a celkově nefunkční výstavka hi-tech udělátek, jíž se můžete pozvolna kochat, ale nikdy vás doopravdy nestrhne. Vypravěčský fail. 50%(10.12.2010)

 • J*A*S*M
  ****

  Vizuální žranice bezesporu, už jenom proto doporučuju návštěvu kina. Druhým top prvkem je soundtrack od Daft Punk. Všechno ostatní (scénář, herecké výkony) je spíš v průměru, Garrett Hedlund jako hlavní postava je castingový ústřel, ten člověk nemá ani kapku charismatu. Na příběhu mi nevadí, že je jednoduchý (nějaké snahy o přesahy lze najít - a jsou spíše na škodu, protože zoufale nefungují), nýbrž že je ne zcela efektivně odvyprávěný. Divák se nedočká žádného postupného poznávání reálií daného kyberprostoru. Jack byl loni na Pandoru pěkně postupně připraven. Kdepak Sam - ten do Světýlkova zčista jasna spadne a ani nevypadá, že by ho to nějak zvlášť překvapilo, nedejbože aby se dožadoval odpovědí. Divák (já) tak nemá šanci poznat limity toho světa - a to se pak postavám špatně fandí, protože se snadno nabyde dojmu, že kdykoli se něco posere, tak bude následně stačit, aby se stařík stvořitel Bridges něčeho dotknul a všechno bude all right. Na čtyřhvězdičkové hodnocení zním až příliš kriticky, že? Jenže aby bylo jasno - TRON: Legacy není vůbec špatný film, veškerá kritika z mé strany vychází z toho, že s mírným doladěním scénáře to mohla být ultimátní pecka srovnatelná třeba s Matrixem. Po vlažném přijetí ze strany vážených pánů recenzentů mi naštěstí výrazně spadla očekávání, takže nakonec jsem spokojen. Stokrát radši si dám další pokračování Trona (a jo, klidně s Kosinskim za kamerou), než většinu připravovaných komiksáren (od Sršně, přes Lanterna, po Thora). 80 %(18.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace