• Vojcl
  ***

  Vcelku příjemný poetický snímek s překrásnou kamerou a výbornými herci. Nicméně postrádá v podstatě jakýkoli děj a místy trochu nudí. Ještě, že délka filmu je poměrně přijatelná. Podobná témata zkrátka patří spíše na stránky knih než na obrazovku. Zajímavost: poslední filmová role Josefa Kemra.(29.12.2011)

 • LiVentura
  ****

  Literární klasika.(13.8.2008)

 • Oktavianus
  **

  V zásadě jsem proti zfilmovávání špičkových literárních děl. Golet v údolí je nádherná Olbrachtova kniha (spolu s Nikolou Šuhajem mě přesvědčila, abych se jel na Zakarpatskou Ukrajinu podívat), ale paskvil, co z toho Dostál udělal, s tím má společného asi tolik jako já s miliardářem. Dvě hvězdy dám jen za dvě...ehm, no, Markétu Hrubešovou :-)(14.7.2012)

 • zette
  ***

  Dobra a pozvolna atmosfera zidovske osady z podkarpati. Vyborny Hartl, jeho pribeh me ale oproti Bajnyse ( Vetchy ) bavil o poznani mene. Na to, ze se puvodne jednalo o televizni film, tak Golet v udoli nedopadl vubec spatne...(22.12.2011)

 • viperblade
  *****

  Mně se to líbilo. Taková sonda do života židů... a pro příznivce Hrubešové a Bočanové povinnost vidět!(27.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace