Dlouho jsem se rozhoupával a také váhal zda 17 Again stojí za pozornost, už jen díky tomu, že Efrona jako herce nemám moc rád, ovšem dneškem musím konstatovat, že 17 Again je velice povedená komedie a velice zajímavý mix cestování časem. Z poloviny se jedná o romantický film a z druhé o trochu střeštěnou teenage komedii. A díky Elfímu cosplay jen přidávám o jednu hvězdičku nahoru.(11.9.2009)

Cekem dobrý. NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI naruby, s dírou místo DeLoreinu. Taky se mi zdá, že Efron musí být v příbuzenském vztahu se M. J. Foxem, ta podoba je až neuvěřitelná, nebo to bylo jen tou podobnou zápletkou? Perry taky potěší. Jinak dobré scény vyvažují ty špatné, ale spíš jsem se bavil než ne takže palec nahoru. Čekal jsem větší blbinu.(22.8.2009)

Idol neidol, na nervy mi ani moc nelezl, nebylo to tak sebestředný a sladký jak bych čekal. Pohodová komedie, tři nebo čtyři obojí by šlo.(18.7.2009)

Určitě jedna z těch povedenějších (tj. relativně inteligentních a nevulgárních) "omládl jsem!" komedií. Škoda, že se Zac Efron u většiny diváků hned ze začátku zaškatulkoval jako ten šampón z "High School Musical", protože krom toho, že je to sympaťák, není ani po herecké stránce vůbec marný... Jo a to geekaření rulez.;-)(22.2.2015)

Kdo by se nechtěl vrátit do minulosti a mít možnost si vylepšit současnost? Tady všechno klape jak má, na Zacka si musí člověk chvíli zvykat. Nemá moc hereckej obličej. :D Jinak jak už to u podobných věcech bývá, je tu od každého spektra něco.(22.2.2015)

• - Keď si Scarlet (Leslie Mann) prezerá v starej ročenke fotku Mika (Zac Efron), môžeme na krátko zbadať jej fotku. Ak sa budete pozerať pozorne, môžete vidieť, že jej rodné meno je Porter. (stefi7773)

• - Závěrečné titulky obsahují fotografie hlavních herců a členů štábu z doby, kdy jim bylo 17 let. (imagoo)

• - V 17té minutě filmu se ze Zaca Efrona stane 17 letý kluk. (Wolfwarhor)