• viperblade

Jednou v kině jsem na tohle viděl trailer a i přes můj odpor k Zacovi jsem si tenkrát řekl, že by to mohla být dobrá oddychovka, kterou si musím sehnat. Měl jsem pravdu, mohla to být dobrá oddychovka… Tohle je ale těžká nuda, která je ještě ke všemu okořeněna stupidními mentorskými kecy, při kterých jsem vyhlížel, kdy že se objeví Eric Camden (to je pastor ze Sedmého nebe, pro nezasvěcené) a začne zpívat chvalte Boha. Při dvou scénách se na mé tváři vyloudil náznak úsměvu: Boj se světelnými meči a fackování Zaca Efrona. Ale co mě překvapilo ještě víc, a dost nepříjemně, bylo, že ani Matthew Perry tento film nijak nezachraňuje, spíše vypadá, že mu bylo jasné, do čeho jde. Inu, i on musí platit nájem. Fakt jsem od tohohle nečekal nic, resp. nečekal jsem nic víc, než průměrnou komedii, ale když se ani tohle nesplnilo, tak jsem byl fakt naštvaný. Dvě hvězdy z lítosti k Mattheowi, za pár krásných žen a ty dvě scény, které jsem uvedl. Více ani ťuk. A Zac mi potvrdil, že nedokáže utáhnout ani komedii. Fakt ne.(6.12.2009)

Takový už je Zacon středoškolské džungle, stačí jedno přešlápnutí na basketbalovém hřišti a jste v pasti. Ale přes všechno evangelium modrého života (proslov na podporu sexuální abstinence patří do učebnic guilty pleasure) je to řachanda, jak se patří, s ulítlým milionářským kámošem, který láká ředitelku do své nerdí sluje, s lehce zaostalým old feelingem a metrosexuálním charismatem (sic!) teenagerské hvězdičky. Nechybí roztleskávačky, co na požádání roztahují libovolné končetiny, libový frája, kterého byste nejradši ve třetí minutě přejeli bagrem a soundtrack nabitý vypalovačkami z doby, kdy trsali naši rodiče. Kultovka typu Velký z toho nekouká, ale se spoustu jídla a partou HSM šílenců to rázem mutuje ve skupinové cineorgie:) 65% P.S. Baví mě výrazová šíře Zaca Efrona- ten kluk hraje zásadně rukama. Smutek- hlava v dlaních, nadšení- ruce nad hlavou, nerozhodnost- pokrčení rameny. Víc ani nepotřebuje:-)(11.5.2009)

Rovnice která obsahuje komedii a Efrona se u mě většinou rovná sračce, ale tady mě čekalo milé překvapení. 17 Again je kupodivu skvělá komedie, které dokonce ani Efron neublížil. Námět není nic nového, téma navrátu do svého mladí už tu bylo několikrát, ale tak jako tak se to tentokrát podařilo. Vtipný scénář, sympatičtí herci, fajn hudba a odkazy na Guns n' roses. Nemůžu si pomoct, ale já jsem se bavila skvěle.(12.7.2009)

"When you're young, everything feels like the end of the world." Když je ve vrcholné formě Zac, Michelle i Leslie Mann a žánr kříží pár klišé s nostalgií silnou jak fanouškovská vlna, nelze odolat. "Jiné" teenagerovské komedie stále umí zahřát.(15.10.2009)

Totálne brilantná komédia. Skvelý casting (najmä Efron, Lennon, Perry), zábavný námet, popkultúrne narážky (hlavne skrze excelujúceho Lennona) a v podstate každá scéna vyvoláva hlasný smiech. Prekvapenie roka. Takto sa majú točiť jednoduché komédie!(28.12.2010)