Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arkos
  ***

  Další z komedií na téma, kdy hlavní hrdina nebo hrdinka omládne. Tahle ničím nevybočuje z řady, není zde nic nového, je tu celkem příjemné herecké obsazení a celkově je to slušnej průměr.(13.11.2009)

 • DJ Obelix
  ****

  Sice slabé, ale přeci 4. Moje nulová očekávání byla neskutečně překonána. Není to sice žádný zázrak, ale má to pár výborných momentů a do trapnosti to zajíždí minimálně. A to je oproti většině dnešních komedií pokrok - navíc od Disneyho...(31.7.2009)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Rolfe Kent: 1. On My Own (Vincent Vincent and The Villians) ,2. Can't Say No (The Helio Sequence) ,3. L.E.S. Artistes (Santigold) ,4. Naive (The Kooks) ,5. This Is Love (Toby Lightman) ,6. You Really Wake Up The Love In Me (The Duke Spirit) ,7. The Greatest (Cat Power) ,8. Rich Girls (The Virgins) ,9. This Is For Real (Motion City Soundtrack) ,10. Drop (Ying Yang Twins) ,11. Cherish (Kool & The Gang) ,12. Bust A Move (Young MC) ,13. Danger Zone (Kenny Loggins) ,(14.6.2011)

 • nash.
  **

  Nepříliš zábavný a nápaditý kompilát těch nejotřepanějších romantických a středoškolských motivů, který kromě souboje světelnými meči a romantické večeře v elfštině nepřináší nic nového nebo poutavého a pobaví snad jen scénou, ve které středoškolák horuje pro sexuální abstinenci a rozplývá se nad vidinou novorozence tak intenzivně, že puberťačky začnou hromadně slzet a vracet nepoužité kondomy. Při scéně, kdy mladičký ředitel místo zasloužilého harcovníka povýší pitomoučkou blondýnu, která je u firmy dva měsíce, sice až mrazí jak je to ze života, ale jinak nic moc. Efron je týpek na zabití nebo zblití (podle nálady), středoškolské trable monotónní, Perry se moc nezdrží, a celé je to poskládané poněkud násilně a neforemně. A vedlejší motiv Neda balího ředitelku školy mě bavil víc než hlavní dějová linka.(14.11.2011)

 • boshke
  **

  Je to blbé. Ani nevím, proč jsem si to v letadle pustil. Asi abych se přesvědčil, že to je tak blbé, jak jsem si myslel. Je. A ani to není vtipné. Snad jediné, co překvapilo, je pointa, vyznění filmu. Tedy že si Mike uvědomil, že se rozhodl správně a začal bojovat o svou ženu. To se mi líbilo. Jinak trága... 40%(13.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace