• Ducharme

Nápaditý, chytrý, vtipný, nezapomenutelný.....tak to všechno tenhle film není! Zasmála jsem se asi 4 krát - z čehož 2krát předvídatelnosti a debilitě děje. Ohrané, milionkrát zpracované téma opravdu nemá čím zaujmout a hlavně překvapit. Co se herců týče je Perry snad víc na facku než načesánek Efron - což je asi jediná věc, kterou člověk od filmu nečeká. Ale tak hlavní přece je, že všechno dobře dopadne a všichni se mají rádi, ne?(20.7.2009)

• Darth Sidious

Nic, co by bylo prevratne. Prumerna americka pitomost(2.11.2014)

• viperblade

Jednou v kině jsem na tohle viděl trailer a i přes můj odpor k Zacovi jsem si tenkrát řekl, že by to mohla být dobrá oddychovka, kterou si musím sehnat. Měl jsem pravdu, mohla to být dobrá oddychovka… Tohle je ale těžká nuda, která je ještě ke všemu okořeněna stupidními mentorskými kecy, při kterých jsem vyhlížel, kdy že se objeví Eric Camden (to je pastor ze Sedmého nebe, pro nezasvěcené) a začne zpívat chvalte Boha. Při dvou scénách se na mé tváři vyloudil náznak úsměvu: Boj se světelnými meči a fackování Zaca Efrona. Ale co mě překvapilo ještě víc, a dost nepříjemně, bylo, že ani Matthew Perry tento film nijak nezachraňuje, spíše vypadá, že mu bylo jasné, do čeho jde. Inu, i on musí platit nájem. Fakt jsem od tohohle nečekal nic, resp. nečekal jsem nic víc, než průměrnou komedii, ale když se ani tohle nesplnilo, tak jsem byl fakt naštvaný. Dvě hvězdy z lítosti k Mattheowi, za pár krásných žen a ty dvě scény, které jsem uvedl. Více ani ťuk. A Zac mi potvrdil, že nedokáže utáhnout ani komedii. Fakt ne.(6.12.2009)

Upřímně jsem od toho nic moc neočekávala,snad právě proto,že hlavní roli má slaďouš Zac Effron,který mě v HSM zrovna neohromil. Ale nakonec můžu říct,že se mi film líbil,i když to samozřejmě není žádná pecka,a nepřineslo mi to nic moc nového.Že se z třicátníka stane puberťák a naopak je už docela ohrané téma,ale i tak mě to pobavilo,mělo to vtip a samozřejmě happy end.Matthewa Perryho mám celkem ráda,jen mě trochu mrzí,že tam měl pár scén a nebyl to ten Perry,kterého znám třeba z „Můj soused zabiják“.Chyběla mu potrhlost a fóry.Nejvíc mě kupodivu zaujala Michelle Trachtenberg,která se mi snad nikdy nelíbila.Až doposud-fakt jí to slušelo. Byly tu i momenty,které mě dojaly.Takže další plus.Nemám moc co vytknout,je to sice komedie která nijak nevybočuje z řady,ale dá se říct že rozesměje a uspokojí diváka,tedy pokud od toho ten divák nečeká bůh ví co..(10.3.2011)

• AngelAngie

I přes to veškeré klišé, ohrané vtípky a spoustu věcí, které jsme prostě viděli už tolikrát, je to milá podivaná. To, že je Efron frajer, lamač teenagerských srdcí s tím pravým kukučem, všichni víme, takže herecké obsazení prostě na 1, celkově všichni herci byli dobře obsazeni a hráli přesně to, co měli. Jako oddechovka dobrá volba...(8.1.2010)

• - Facky, ktoré Zac Efron (Mike O'Donnell) vo filme dostal, boli skutočné. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Ke konci natáčení musel Zac Efron odjet do nemocnice, kde mu operovali slepé střevo. (Karlos80)

• - Závěrečné titulky obsahují fotografie hlavních herců a členů štábu z doby, kdy jim bylo 17 let. (imagoo)