"When you're young, everything feels like the end of the world." Když je ve vrcholné formě Zac, Michelle i Leslie Mann a žánr kříží pár klišé s nostalgií silnou jak fanouškovská vlna, nelze odolat. "Jiné" teenagerovské komedie stále umí zahřát.(15.10.2009)

Sice slabé, ale přeci 4. Moje nulová očekávání byla neskutečně překonána. Není to sice žádný zázrak, ale má to pár výborných momentů a do trapnosti to zajíždí minimálně. A to je oproti většině dnešních komedií pokrok - navíc od Disneyho...(31.7.2009)

Určitě jedna z těch povedenějších (tj. relativně inteligentních a nevulgárních) "omládl jsem!" komedií. Škoda, že se Zac Efron u většiny diváků hned ze začátku zaškatulkoval jako ten šampón z "High School Musical", protože krom toho, že je to sympaťák, není ani po herecké stránce vůbec marný... Jo a to geekaření rulez.;-)(22.2.2015)

Takový už je Zacon středoškolské džungle, stačí jedno přešlápnutí na basketbalovém hřišti a jste v pasti. Ale přes všechno evangelium modrého života (proslov na podporu sexuální abstinence patří do učebnic guilty pleasure) je to řachanda, jak se patří, s ulítlým milionářským kámošem, který láká ředitelku do své nerdí sluje, s lehce zaostalým old feelingem a metrosexuálním charismatem (sic!) teenagerské hvězdičky. Nechybí roztleskávačky, co na požádání roztahují libovolné končetiny, libový frája, kterého byste nejradši ve třetí minutě přejeli bagrem a soundtrack nabitý vypalovačkami z doby, kdy trsali naši rodiče. Kultovka typu Velký z toho nekouká, ale se spoustu jídla a partou HSM šílenců to rázem mutuje ve skupinové cineorgie:) 65% P.S. Baví mě výrazová šíře Zaca Efrona- ten kluk hraje zásadně rukama. Smutek- hlava v dlaních, nadšení- ruce nad hlavou, nerozhodnost- pokrčení rameny. Víc ani nepotřebuje:-)(11.5.2009)

Geniální a to hned z několika důvodů. Nikdy bych neřekl, že někdy v mém životě mi bude Zac Efron sympatický, ba naopak, tady byl skvělý a hlavně jeho postava udělala tenhle film. Nesnášel jsem ho, tady ale zabodoval a už nepochybuju o jeho hereckém talentu. Dokonce mi přišel zajímavější, než Matthew Perry. Druhým, čistě osobním důvodem nadšení, byl fakt, že dokonale znám pocit staršího a určitým způsobem vyrovnanějšího, moudřejšího jedince, ve třídě puberťáků (mé školní "úspěchy"). Takže jsem se náramně bavil, při scénkách ve škole. Film mi nabídl spousty vtipných a značně přehnaných scének, hodící se spíše do holčičích teen filmů, jenže tohle není teen komedie. Má hlubší obsah, který mladé holky moc nenaláká, kdyby v něm nehrál Efron, asi by o něj ani žádná nezakopla. Všechny postavy byly zajímavé, děj možná stokrát sjetý, ale zde podán jiným a zábavným způsobem. Když vezmu v potaz, že tento snímek jsem si nechtěl ani pustit a nahlížel na něj s předsudky, skvěle mi zavřel hubu. 90% 10.01. 2010(10.1.2010)