Kto z nás už niekedy nechcel vrátiť čas? Boli by sme nakoniec schopní naše chyby a omyly zmeniť? Celkom vtipne sa túto otázku podujali odpovedať Matthew Perry a Zack Efron, voči ktorému ja nemám vypestovanú žiadnu averziu, lebo jeho účinkovanie v High School muzikáloch si nikdy do prehrávača vložiť nemienim.(21.9.2009)

Náramně příjemná žánrovka, která je ale kapičku sofistikovanější, než jsme zvyklí. A taky má trochu vyšší geek factor :) Efron je skvělý!(17.9.2009)

Kdo by se nechtěl vrátit do minulosti a mít možnost si vylepšit současnost? Tady všechno klape jak má, na Zacka si musí člověk chvíli zvykat. Nemá moc hereckej obličej. :D Jinak jak už to u podobných věcech bývá, je tu od každého spektra něco.(22.2.2015)

Dlouho jsem se rozhoupával a také váhal zda 17 Again stojí za pozornost, už jen díky tomu, že Efrona jako herce nemám moc rád, ovšem dneškem musím konstatovat, že 17 Again je velice povedená komedie a velice zajímavý mix cestování časem. Z poloviny se jedná o romantický film a z druhé o trochu střeštěnou teenage komedii. A díky Elfímu cosplay jen přidávám o jednu hvězdičku nahoru.(11.9.2009)

Soundtrack Rolfe Kent: 1. On My Own (Vincent Vincent and The Villians) ,2. Can't Say No (The Helio Sequence) ,3. L.E.S. Artistes (Santigold) ,4. Naive (The Kooks) ,5. This Is Love (Toby Lightman) ,6. You Really Wake Up The Love In Me (The Duke Spirit) ,7. The Greatest (Cat Power) ,8. Rich Girls (The Virgins) ,9. This Is For Real (Motion City Soundtrack) ,10. Drop (Ying Yang Twins) ,11. Cherish (Kool & The Gang) ,12. Bust A Move (Young MC) ,13. Danger Zone (Kenny Loggins) ,(14.6.2011)

• - Keď si Scarlet (Leslie Mann) prezerá v starej ročenke fotku Mika (Zac Efron), môžeme na krátko zbadať jej fotku. Ak sa budete pozerať pozorne, môžete vidieť, že jej rodné meno je Porter. (stefi7773)

• - Film je plný přímých i nepřímých odkazů na slavné sci-fi a fantasy filmy. Nejvíce jich pak je na slavné trilogie Hvězdné války a Pán prstenů. (Sidarius)

• - Facky, ktoré Zac Efron (Mike O'Donnell) vo filme dostal, boli skutočné. (Zdroj: ČSFD.cz)