Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  "When you're young, everything feels like the end of the world." Když je ve vrcholné formě Zac, Michelle i Leslie Mann a žánr kříží pár klišé s nostalgií silnou jak fanouškovská vlna, nelze odolat. "Jiné" teenagerovské komedie stále umí zahřát.(15.10.2009)

 • DJ Obelix
  ****

  Sice slabé, ale přeci 4. Moje nulová očekávání byla neskutečně překonána. Není to sice žádný zázrak, ale má to pár výborných momentů a do trapnosti to zajíždí minimálně. A to je oproti většině dnešních komedií pokrok - navíc od Disneyho...(31.7.2009)

 • Allien.9
  ****

  Určitě jedna z těch povedenějších (tj. relativně inteligentních a nevulgárních) "omládl jsem!" komedií. Škoda, že se Zac Efron u většiny diváků hned ze začátku zaškatulkoval jako ten šampón z "High School Musical", protože krom toho, že je to sympaťák, není ani po herecké stránce vůbec marný... Jo a to geekaření rulez.;-)(22.2.2015)

 • Nathalie
  ***

  Takový už je Zacon středoškolské džungle, stačí jedno přešlápnutí na basketbalovém hřišti a jste v pasti. Ale přes všechno evangelium modrého života (proslov na podporu sexuální abstinence patří do učebnic guilty pleasure) je to řachanda, jak se patří, s ulítlým milionářským kámošem, který láká ředitelku do své nerdí sluje, s lehce zaostalým old feelingem a metrosexuálním charismatem (sic!) teenagerské hvězdičky. Nechybí roztleskávačky, co na požádání roztahují libovolné končetiny, libový frája, kterého byste nejradši ve třetí minutě přejeli bagrem a soundtrack nabitý vypalovačkami z doby, kdy trsali naši rodiče. Kultovka typu Velký z toho nekouká, ale se spoustu jídla a partou HSM šílenců to rázem mutuje ve skupinové cineorgie:) 65% P.S. Baví mě výrazová šíře Zaca Efrona- ten kluk hraje zásadně rukama. Smutek- hlava v dlaních, nadšení- ruce nad hlavou, nerozhodnost- pokrčení rameny. Víc ani nepotřebuje:-)(11.5.2009)

 • Zeck
  *****

  Geniální a to hned z několika důvodů. Nikdy bych neřekl, že někdy v mém životě mi bude Zac Efron sympatický, ba naopak, tady byl skvělý a hlavně jeho postava udělala tenhle film. Nesnášel jsem ho, tady ale zabodoval a už nepochybuju o jeho hereckém talentu. Dokonce mi přišel zajímavější, než Matthew Perry. Druhým, čistě osobním důvodem nadšení, byl fakt, že dokonale znám pocit staršího a určitým způsobem vyrovnanějšího, moudřejšího jedince, ve třídě puberťáků (mé školní "úspěchy"). Takže jsem se náramně bavil, při scénkách ve škole. Film mi nabídl spousty vtipných a značně přehnaných scének, hodící se spíše do holčičích teen filmů, jenže tohle není teen komedie. Má hlubší obsah, který mladé holky moc nenaláká, kdyby v něm nehrál Efron, asi by o něj ani žádná nezakopla. Všechny postavy byly zajímavé, děj možná stokrát sjetý, ale zde podán jiným a zábavným způsobem. Když vezmu v potaz, že tento snímek jsem si nechtěl ani pustit a nahlížel na něj s předsudky, skvěle mi zavřel hubu. 90% 10.01. 2010(10.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace