Hybrid mezi Velkým a Návratem do budoucnosti. Tentokrát se pro změnu mládne a oplácaný Matthew Perry morfuje do Zaca Efrona. Kupodivu nevadí, že při tom přijde o půlku neuronů a vyfasuje účes na steroidech, protože Efron je v té záplavě teenagerů asi nejsnesitelnější (pokud zrovna nenabádá k sexuální zdrženlivosti před zkoprnělou třídou vyvinutých spolužaček) a film relativně odsýpá. Velká škoda, že stačí sáhnout do archivu a vytáhnout něco s lepším soundtrackem, herci, kulisami, hláškami... prostě vším. Za 17 let tomu možná pomůže nostalgie dnešní mládeže, ale mě už bohužel nikdo nepošle zpátky časem, takže sázím čistočistý průměr a vy doufejte, že vás v kině spasí alespoň pár slibných okamžiků. Pro geeky je tu souboj lightsabery, dívky si mohou užít Efronovu muskulaturu ze všech PG-13 úhlů. p.s. od Steerse bych po Igbym čekal něco mnohem chytřejšího. Tučný šek zjevně přebil ambice i ideály. :)(7.4.2009)

• Ducharme

Nápaditý, chytrý, vtipný, nezapomenutelný.....tak to všechno tenhle film není! Zasmála jsem se asi 4 krát - z čehož 2krát předvídatelnosti a debilitě děje. Ohrané, milionkrát zpracované téma opravdu nemá čím zaujmout a hlavně překvapit. Co se herců týče je Perry snad víc na facku než načesánek Efron - což je asi jediná věc, kterou člověk od filmu nečeká. Ale tak hlavní přece je, že všechno dobře dopadne a všichni se mají rádi, ne?(20.7.2009)

Určitě jedna z těch povedenějších (tj. relativně inteligentních a nevulgárních) "omládl jsem!" komedií. Škoda, že se Zac Efron u většiny diváků hned ze začátku zaškatulkoval jako ten šampón z "High School Musical", protože krom toho, že je to sympaťák, není ani po herecké stránce vůbec marný... Jo a to geekaření rulez.;-)(22.2.2015)

tři hvězdičky za zaca efrona a všechny ty geek scény. Bavila jsem se slušně.(8.5.2009)

Kto z nás už niekedy nechcel vrátiť čas? Boli by sme nakoniec schopní naše chyby a omyly zmeniť? Celkom vtipne sa túto otázku podujali odpovedať Matthew Perry a Zack Efron, voči ktorému ja nemám vypestovanú žiadnu averziu, lebo jeho účinkovanie v High School muzikáloch si nikdy do prehrávača vložiť nemienim.(21.9.2009)

• - Keď si Scarlet (Leslie Mann) prezerá v starej ročenke fotku Mika (Zac Efron), môžeme na krátko zbadať jej fotku. Ak sa budete pozerať pozorne, môžete vidieť, že jej rodné meno je Porter. (stefi7773)

• - Závěrečné titulky obsahují fotografie hlavních herců a členů štábu z doby, kdy jim bylo 17 let. (imagoo)

• - Do kin byl film přepravován pod krycím jménem "Rewind". (duklak2)