Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ****

  Mooooc dobre. Ba priam uzasne... Po Rocknrolle a Hangover tretia najlepsia komedialna vec tohto roku, pri ktorej som sa smiala od zaciatku az do zaverecnych titulkov. Obrovske prekvapenie a musim naozaj pochvalit vsetkych... A dokonca aj Zaca :D:D(12.7.2009)

 • Ant
  ****

  Rovnice která obsahuje komedii a Efrona se u mě většinou rovná sračce, ale tady mě čekalo milé překvapení. 17 Again je kupodivu skvělá komedie, které dokonce ani Efron neublížil. Námět není nic nového, téma navrátu do svého mladí už tu bylo několikrát, ale tak jako tak se to tentokrát podařilo. Vtipný scénář, sympatičtí herci, fajn hudba a odkazy na Guns n' roses. Nemůžu si pomoct, ale já jsem se bavila skvěle.(12.7.2009)

 • IQ Tiqe
  ***

  Místy traoná, místy úsměvná oddechovka, která nic moc člověku nepřidá, ale svůj účel splní. Leslie Mann mi tu místy připomíná Julianne Moore - hodnotím ladně; nevím, co jsem čekal, ale přestože Matthew Perry se tu kvůli přeměně v teenagera moc nevyskytuje, jeho náctiletá kopie Zac Efron mi nevadí a je vhodnější pro celkový dojem z filmu, který bych spíš ocenil někdy v patnácti letech.(9.7.2009)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Rolfe Kent: 1. On My Own (Vincent Vincent and The Villians) ,2. Can't Say No (The Helio Sequence) ,3. L.E.S. Artistes (Santigold) ,4. Naive (The Kooks) ,5. This Is Love (Toby Lightman) ,6. You Really Wake Up The Love In Me (The Duke Spirit) ,7. The Greatest (Cat Power) ,8. Rich Girls (The Virgins) ,9. This Is For Real (Motion City Soundtrack) ,10. Drop (Ying Yang Twins) ,11. Cherish (Kool & The Gang) ,12. Bust A Move (Young MC) ,13. Danger Zone (Kenny Loggins) ,(14.6.2011)

 • Skejpr
  ****

  Náramně příjemná žánrovka, která je ale kapičku sofistikovanější, než jsme zvyklí. A taky má trochu vyšší geek factor :) Efron je skvělý!(17.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace