V rytmu soulu

Duše muže

Soul Men

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2008, 100 min

V prvních třiceti minutách velice milé překvapení. Samuel L. Jackson v roli přestárlého rebela neuvěřitelně hláškuje, Barnie Mac se vtipně "pitvoří" - no dohromady tahle komedionální stránka funguje moc dobře. Škoda druhé poloviny, kdy po opravdu vtipné půlce, přijde na řadu vážnost a celá lehkost se rázem vytratí. What kinda lifestyle, man? You filthy motherfucker! You got a pantry full of dogfood, but I don't see no dog!(8.2.2009)

Na Malcoma nezvykle normální i když trochu sprostá komedie. Roscoe a Undercover brother byly podle mne hrozně ujeté, ale prostě sem se u nich víc nasmál.(7.2.2009)

Sakra já se smál...motherfucker!(21.6.2010)

Vidět ty dva s afrem a zemřít! Což se někomu možná během filmu i stane. Váhám mezi 2 a 3 hvězdičkama. Hudbu jsem si fakt užil, páč funky a soul (nerozeznávám), na to se prostě nedá kejvat hlavou nebo nohou do rytmu. Bernieho je fakt škoda, protože takhle komediálního jsem ho snad ještě neviděl. SLJ měl jako vždy sou drsnou náturu a projevil se jako obvykle docela stylově.(14.5.2009)

• Andre3000

Spíše podprůměrný film s hvězdami, které nezáří, spíše stagnují a někdy jsou až trapné. Pointa filmu taky nic moc. Rozhodně bych se bez tohhle filmu obešel.(9.1.2010)