V rytmu soulu

Soul Men

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2008, 100 min

• Terva

U Samuela jsem si zvyknul na drsnější herectví a hudební komedie se k němu vůbec nehodí.(4.10.2011)

svet filmu naozaj prisiel o skveleho herca...a tato komedia bola fakt slusna =) pocta Berniemu .... samozrejme ze aj Jackson to tu zahral dobre =D(11.5.2009)

Na Malcoma nezvykle normální i když trochu sprostá komedie. Roscoe a Undercover brother byly podle mne hrozně ujeté, ale prostě sem se u nich víc nasmál.(7.2.2009)

Vidět ty dva s afrem a zemřít! Což se někomu možná během filmu i stane. Váhám mezi 2 a 3 hvězdičkama. Hudbu jsem si fakt užil, páč funky a soul (nerozeznávám), na to se prostě nedá kejvat hlavou nebo nohou do rytmu. Bernieho je fakt škoda, protože takhle komediálního jsem ho snad ještě neviděl. SLJ měl jako vždy sou drsnou náturu a projevil se jako obvykle docela stylově.(14.5.2009)

Príjemné oddychové posedenie... Nestarnúci Samuel L. Jackson a Bernie Mac v svojom camebacku, samozrejme nie hereckom... Soul Men je dobrá parta, ktorá však spadá do kategorie 6/10 Stiflerová mama spí ozaj s každým... :D(21.2.2009)