V rytmu soulu

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2008, 100 min

trocha dobrej muziky.(22.2.2009)

• Terva

U Samuela jsem si zvyknul na drsnější herectví a hudební komedie se k němu vůbec nehodí.(4.10.2011)

Príjemné oddychové posedenie... Nestarnúci Samuel L. Jackson a Bernie Mac v svojom camebacku, samozrejme nie hereckom... Soul Men je dobrá parta, ktorá však spadá do kategorie 6/10 Stiflerová mama spí ozaj s každým... :D(21.2.2009)

Prijemna odpocinkova hudebni komedie. Nic se tu vcelku neresi, vsechno se tak nejak vyresi samo. I tyhle filmy jsou potreba.(12.2.2009)

Vidět ty dva s afrem a zemřít! Což se někomu možná během filmu i stane. Váhám mezi 2 a 3 hvězdičkama. Hudbu jsem si fakt užil, páč funky a soul (nerozeznávám), na to se prostě nedá kejvat hlavou nebo nohou do rytmu. Bernieho je fakt škoda, protože takhle komediálního jsem ho snad ještě neviděl. SLJ měl jako vždy sou drsnou náturu a projevil se jako obvykle docela stylově.(14.5.2009)