V rytmu soulu

Soul Men

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2008, 100 min

• Terva

U Samuela jsem si zvyknul na drsnější herectví a hudební komedie se k němu vůbec nehodí.(4.10.2011)

Na Malcoma nezvykle normální i když trochu sprostá komedie. Roscoe a Undercover brother byly podle mne hrozně ujeté, ale prostě sem se u nich víc nasmál.(7.2.2009)

Perfektní komedie o dvou vysloužilých muzikantech na který měl čekat velkej comeback. Nenudilo to, sem tam dobrej vtípek a naprosto suproví jak Sam tak Bernie (velká škoda ho, měl sem ho fakt rád).(13.4.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $12,082,391Tržby Celosvetovo $12,331,637Tržby za predaj DVD v USA $10,085,251 //počet predaných kusov 519,563(15.3.2010)

Príjemné oddychové posedenie... Nestarnúci Samuel L. Jackson a Bernie Mac v svojom camebacku, samozrejme nie hereckom... Soul Men je dobrá parta, ktorá však spadá do kategorie 6/10 Stiflerová mama spí ozaj s každým... :D(21.2.2009)

• - Herci Issac Hayes a Bernie Mac zemřeli za záhadných okolností v srpnu roku 2008. Režisér Malcolm D. Lee se proto rozhodl z dramatického filmu k poctě obou herců udělat komedii. (Terva)

• - Slovo "fuck" nebo jeho variace ve filmu zazní 151krát, což činí průměr 1,46 za minutu. (Zdroj: ČSFD.cz)