Ryan (Paul Preiss) má neustále noční můry. Od té chvíle, kdy před 8 lety jeho sestra Amy (Rachel Tailor) zemřela za nevyjasněných okolností při hře na Krvavou Mary. Amy se ale najednou objevuje na internetových stránkách www.marked4mary.com) jako vědma jménem Bloody Mary! (LIVINGDEAD)

J*A*S*M

No to je zase mizérie. Ten film mě hrozně nudil. Vlastně ani moc nevím, o čem to celé bylo. Možná jsem i na chvíli usnul. Smůla, dívat se na to znova nehodlám. ()

eraserhead666

Natočit jednu z mnoha podob a forem legendy o Krvavé Mary takřka bez jediné kapky krve hraničí až s neodpustitelnou troufalou drzostí. The Legend of Bloody Mary je klasickým sterilním teen hororem, (malinko) obsahem a (převážně) formou působícím hodně televizním formátem, s lacinými digitálními efekty a triky, které místy spíše pobaví než postraší. Z filmu nejvíce čiší nedostatek prostředků, neschopnost napsat a hlavně natočit silný příběh a v dané délce ho ukočírovat (film obsahuje pár scén, jejichž jediným účelem je zjevně jen nějak zabít čas – což již tak dost televizně působící film stahuje do vod televizních romantických seriálů pro čerstvě náctiletou mládež) a až podlézavá snaha udržet se v co nejširší přístupné divácké kategorii. Přesto mě však film dokázal některými věcmi zaujmout a místy až příjemně. Těšily mě Fulciovské statické detailní záběry na tváře a oči postav, místy obecně práce s kamerou a lehce originalitou, silně neobvyklostí zavánějící záběry (scéna snímaná přes okno na které prší je vzhledově a vizuálně nápaditý a působivý záběr). Jako plnometrážní film The Legend of Bloody Mary vykazuje spoustu nedostatků, které jej jako celek nedokáží vyzdvihnout ani k průměru. Zkrátit film o nezáživné a nadbytečně působící scény do podoby hodinové epizody televizního horrorového seriálu typu The Masters of Horror, nebo spíše Fear Itself, jednalo by se o celkem zajímavou záležitost. To by se ovšem musela vypustit závěrečná, zbytečně dramatizovaná, zcela neoriginální, klišovitá a hned od prvních vteřin předvídatelná, scéna. Více na mém blogu: www.hororovykabinetdreraserheada.blog.cz. ()

Morholt

Klasický nízkorozpočťák s mizernými triky a ještě mizernějšími herci. Navíc tady je děj ještě znepřehledněný neustálými výlety do minulosti a je fakt problém držet pozornost. Docela by mě zajímalo, kdy se Bloody Mary jakožto původní zrcadlové strašidlo dočká pořádného hororu. 10% ()