Smrt z podzemí (TV film)

Mark Sanders

Scénografie:

Réjean Labrie
  • LIVINGDEAD

Mrazící krev v žilách, film s prvky sci-fi, představující děsivou ekologickou katastrofu. Přes námitky skvělého vědce dr.Connellyho, byl na znečištěném terénu postaven hotel, který je vyznačen pro konference a bussines mítinky. Během slavnostního otevření budovy, je i setkání se spoustou lidí a s heslem "Za čistou planetu". Konferenci přeruší náhle smrt jednoho účastníka. Na místě události se objevuje mazlavá hmota neznámého původu. Zanedlouho si začínají stěžovat hosti na různé potíže. V pokojích, na chodbách, v odpadních rourách a na celém terénu hotelu se objevuje černá hmota. Účastnící konference pociťují halucinace a hrozí jim velké nebezpečí. Situace se horší z minuty na minutu. Ukáže se, že oné halucinace mají spojení s černou mazlavou hmotou. Nastává panika.......Mrazící krev v žilách? Distributor si zřejmě dělá srandu. Ačkoliv šlo o jednoduchou mazlavou hmotu a podle mne to není těžké někam to máslo naplácat a udělat nějaké efekty, v tomto filmu je však nenajdeme. Opravdu až neskutečné stupidní hovadina a já se nedivím TVP2, že film odvysílala v 01:55 hod., protože za tohle by diváci přestali platit koncesionářské poplatky :-) Bohužel, já blbec se nechal nalákat a film jsem si nahrál.(16.8.2008)

• 1860

"Posvátnou motlitbou jste uznala existenci tí bytosti a ta nám pak odpustila.." Celý tenhle film je stejně absurdní jako tahle vše shrnující závěrečná věta.. I když některé záběry jsou celkem zajímavé, celý příběh (dá-li se to tak nazvat) postrádá logiku.. Kevin Sorbo jenom vzpomíná na zlatýho Hecula :-)(24.5.2011)

• Peytl

Zárukou kvalitní a geniální zábavy je v první řadě plejáda známých herců, namátkou Tamten, Tahle, Ten za ní, Tři vedle a Kevin Hercules, pokud ve vás už tohle samo o sobě vyvolalo euforii a uměleckou nirvánu, pak snad raději ani dál nehleďte, protože příběh o smrtícím černém spermatu je snad ještě víc sofistikovaný a kůůůl, než zmiňovaný herecký ansábl a mohl by nenapravitelně poškodit svou náročností vaší šedou můru kostkovou zlenivělou Bergmany a Tarkovským a uvést vás do věčné strnulosti s nevěřícím výrazem ve tváři. Kurva, krásný Céčko, Phobie ,tak kde jsi, má přítelkyně :)(5.6.2012)

• Laca1313

zoufale nudná ptákovina s dementním koncem a příšerným obsazením a hereckými výkony. někdy si říkám,jestli mám tohle za potřebí :D :D(24.5.2011)

• Campbell

Digitální sajrajt útočí z kanálů a proti němu Herkules který tak trochu zestárnul. Je to celkem průjem ale dalo se na to poměrně slušně koukat, a konec byl správně béčkovej, ale na druhou stranu ono těch negativ je tolik že se hodnocení nedivám.(13.10.2012)