poster

Smrt z podzemí (TV film)

 • Kanada

  Something Beneath

 • slovenský

  Niečo smrtiace pod nami

Sci-Fi

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

David Winning

Scénář:

Mark Mullin

Kamera:

Brenton Spencer

Producenti:

Phyllis Laing

Střih:

Mark Sanders

Scénografie:

Réjean Labrie
(další profese)
 • warhammer
  odpad!

  Další kusek do seznamu odpadních sraček.(18.5.2013)

 • Gilmour93
  *

  Smrtící atak fekálií z odpadních trubek? Tak to tu ještě vskutku nebylo a dokonce ve stejném járu, jako další autorovo opus magnum Black Swarm. Holt, plodný rok.. Občas si u podobných filmů milerád pročistím hlavu, ale tohle Winningovo eko-zvěrstvo jako by počítalo s předpokladem, že má divák už dávno kompletně vysátý mozek agresivní mimozemskou entitou s dlouhým brčkem. Chápu, že to je natočeno za málo peněz, ale to je mohli zrovna spálit nebo věnovat na volební kampaň libovolné české politické strany. A Sorbent Kevin s kolárkem kolem krku? Ten tímto porušil jedenácté přikázání "Nezesměšníš sebe sama ještě více"..(25.5.2011)

 • 1860
  *

  "Posvátnou motlitbou jste uznala existenci tí bytosti a ta nám pak odpustila.." Celý tenhle film je stejně absurdní jako tahle vše shrnující závěrečná věta.. I když některé záběry jsou celkem zajímavé, celý příběh (dá-li se to tak nazvat) postrádá logiku.. Kevin Sorbo jenom vzpomíná na zlatýho Hecula :-)(24.5.2011)

 • waltosin
  *

  Totálně odfláklý scénář, efekty stojí za velký hovno! Škoda ten nápad není špatnej, ale špatně odvedenej.(25.5.2011)

 • SallyZen
  odpad!

  Sice jsem to nedokoukal celé, ale tak to, co jsem shlédl mluví za vše. Pokusím se to ještě někde dokoukat, abych viděl jestli se třeba náhodou kvalita na konci filmu nezvedla s čímž, ale nepočítám. Už jen ty přiblblé dialogy stačilo slyšet. No nic zatím nechám odpad, protože to bylo moc špatné.(25.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace