poster

Smrt z podzemí (TV film)

 • Kanada

  Something Beneath

 • slovenský

  Niečo smrtiace pod nami

Sci-Fi

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

David Winning

Scénář:

Mark Mullin

Kamera:

Brenton Spencer

Producenti:

Phyllis Laing

Střih:

Mark Sanders

Scénografie:

Réjean Labrie
(další profese)
 • Campbell
  **

  Digitální sajrajt útočí z kanálů a proti němu Herkules který tak trochu zestárnul. Je to celkem průjem ale dalo se na to poměrně slušně koukat, a konec byl správně béčkovej, ale na druhou stranu ono těch negativ je tolik že se hodnocení nedivám.(13.10.2012)

 • Gilmour93
  *

  Smrtící atak fekálií z odpadních trubek? Tak to tu ještě vskutku nebylo a dokonce ve stejném járu, jako další autorovo opus magnum Black Swarm. Holt, plodný rok.. Občas si u podobných filmů milerád pročistím hlavu, ale tohle Winningovo eko-zvěrstvo jako by počítalo s předpokladem, že má divák už dávno kompletně vysátý mozek agresivní mimozemskou entitou s dlouhým brčkem. Chápu, že to je natočeno za málo peněz, ale to je mohli zrovna spálit nebo věnovat na volební kampaň libovolné české politické strany. A Sorbent Kevin s kolárkem kolem krku? Ten tímto porušil jedenácté přikázání "Nezesměšníš sebe sama ještě více"..(25.5.2011)

 • SallyZen
  odpad!

  Sice jsem to nedokoukal celé, ale tak to, co jsem shlédl mluví za vše. Pokusím se to ještě někde dokoukat, abych viděl jestli se třeba náhodou kvalita na konci filmu nezvedla s čímž, ale nepočítám. Už jen ty přiblblé dialogy stačilo slyšet. No nic zatím nechám odpad, protože to bylo moc špatné.(25.5.2011)

 • warhammer
  odpad!

  Další kusek do seznamu odpadních sraček.(18.5.2013)

 • waltosin
  *

  Totálně odfláklý scénář, efekty stojí za velký hovno! Škoda ten nápad není špatnej, ale špatně odvedenej.(25.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace