poster

Strom v srdci (TV film)

 • USA

  Memory Keeper's Daughter, The

 • Slovensko

  Rozdelené dvojičky

Drama

USA, 2008, 86 min

Režie:

Mick Jackson

Předloha:

Kim Edwards (kniha)

Scénář:

John Pielmeier

Hudba:

Daniel Licht
(další profese)
 • Mr.Gagarin
  ***

  Na TV film nadprůměrné a relativně dobře obsazené (Ach Gretchen...jednu noc!) dílko, které občas zbytečně zapadá do emočních pastí. Na druhou stranu to není nic nepřekousnutelného a po skončení rozhodně nemáte dojem, že to byla ztráta času. Příjemných, odpoledních 65%(9.12.2010)

 • berusche
  ***

  Životní tajemství je tíha, která se evidentně těžko udržuje. Klobouk dolů před hlavním hrdinou, pro mě asi těžko udržitelné. Tak to je asi vše, co mě osobně na tom příběhu zaujalo, páč já bych s tím žít nemohla. Co ovšem na snímku budí skutečným dojem, je opět dokonalý výkon Emily Watson. Znovu totiž dokázala, že ona se do role umí vžít a že v jejím podání byste jí věřili, nejen mezeru mezi očima. Dalším kladem je Dermot Mulroney, ačkoli jeho tváři chybí a vždycky chybět bude, mimika, je to kluk skutečně s charismatickým projevem a já se na něj ráda koukám. Vyčítám ale scénáristům, že opomněli rozvést důvody k odcizení, které u pana doktora nastalo. Ano, máte se čeho chytit, ale něco tu schází.(22.5.2011)

 • troufalka
  *

  Prvoplánovitý doják řadící se do kategorie AS (Americký sen) aneb jak američané láskyplně vychovavají dítko a Downovým syndromem. Všechno růžové, málo reality.(26.7.2013)

 • arcticsky
  ****

  Vcelku průměrný příběh, ale tři hlavní role byly podle mě moc hezky zahrány.(26.7.2013)

 • eLeR
  ***

  Kniha je naozaj čítateľná a film fajin tak na televíziu... Watson tradične dobrá.(9.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace