Deník nymfomanky

Cuca Canals

Javier Salmones

Roque Baños
  • Jara.Cimrman.jr

"Vím, že on i ostatní chlapi mě chtějí jen kvůli sexu. To se mi líbí. Ale bolí mě to!" Tak fajn. Obsah tohoto deníčku měl zůstat utajen veřejnosti, ale nestalo se tak. Z tohoto důvodu jsem nebyl ušetřen podobně pitomých frází, které vyplňovaly mezery mezi pravidelným hekáním. Deník nymfomanky jsem přesto dočetl až do konce a za tento nadlidský výkon si dávám hvězdičku.(26.1.2016)

• m@rz

Opravdu jsem doufal v drama, ale bohužel... Příběh se i tak trochu dal, navíc solidní hudba a ještě lepší herečka ;)(1.7.2009)

Vlastně je to upřímná zpověď nymfomanky, kterou buď budete brát jako lidskou bytost nebo jí okamžitě zavrhnete. Nic víc, nic míň.(29.12.2011)

• joehot

Většinu filmu tvoří sex, přesto všem lechtivých-záběrůchtivým raději doporučuji klasické porno.(2.10.2009)

• Skip

Mohlo by to být docela dobré, kdyby nepřišel ten totálně zprzněnej konec. Co to jako mělo být? Nymfomanka se prošuká k uvědomění si, že má prožívat každý den a aby toho nebylo málo, musel jí to říct mrzák. No tak s tímhle ať na mě nikdo nechodí.(27.1.2010)