poster

Deník nymfomanky

 • Španělsko

  Diario de una ninfómana

 • slovenský

  Denník nymfomanky

 • anglický

  Diary of a Sex Addict

Drama / Romantický

Španělsko, 2008, 95 min

Scénář:

Cuca Canals

Kamera:

Javier Salmones

Hudba:

Roque Baños
 • Premiere_*
  ***

  Průměrný film, který mohl být skvélý, kdyby se nebál jít víc do hloubky. Kdyby aspoň ta erotika za něco stála...(7.1.2009)

 • ivishka
  odpad!

  Pardon, ale kdybych se chtěla dívat jak nehezký chlap strká nehezké ženě do **** láhev od džusu tak si pustím porno a ne film. Deník nymfomanky je slibný název,který mi evokuuje zábavu,potrhlost a vtipné scény ze sexuálního života nebo nějáký pevný lidský příběh,který se dá pochopit. Místo tohoto jsem se bohužel dočkala hrůzy ve své tváři....Ženská,která se vykecává své matce nebo matce matky....Hned na začátku popisuje svůj první sexuální styk,který se troufám tvrdit nemůže napoprvé líbit žádné ženské a poté jak přiběhne za tím ohyzdným dlouhovlasým chlápkem a nadrženě ho vyzve aby jí to udělal v koupelně??KDE TO JSME?? Takhle se točí filmy?No jedna velká přehlídka sexu a to ještě sexu nehezkých lidí.Jediné co mi to dalo byl chaos v myšlenkách o stavu kinematografie jako takové i když přiznejme si co čekat od Španělska??(30.8.2012)

 • Aluska88
  ***

  Tento snímek bych zařadila do mé "pokladnice" nízce hodnocených filmů, které svým, mnohdy kontroverzním zpracováním a obsahem, vzbuzují zcela rozličné reakce, avšak mě se velmi zalíbily a považuji je za působivé, ač možná mnohdy lacině a prvoplánově vyhlížející kousky. Pro mě velmi zdařilý film se zajímavou Belén Fabra. Kdyby mu byla "poskytnuta" větší míra naléhavosti, intenzivity či autentičnosti, jednalo by se o ještě vybroušenější "Deník nymfomanky."(24.7.2011)

 • m@rz
  **

  Opravdu jsem doufal v drama, ale bohužel... Příběh se i tak trochu dal, navíc solidní hudba a ještě lepší herečka ;)(1.7.2009)

 • pan Hnědý
  **

  Má povinnost před očekávaným snímkem Nymphomaniac od démonického režiséra Lars von Triera. Deník nymfomanky je televizní erotický film, nic víc. Ale co mě překvapilo, že posledních dvacet minut filmu je jiný, připadá mi, že to točil jiný režisér, daleko lepší záběry i chování postav. Deník nymfomanky je nefunkční porníčko.(26.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace