Deník nymfomanky

Diary of a Sex Addict

Drama / Romantický

Španělsko, 2008, 95 min

• Fleur6

Nuda, nuda, nuda a ešte k tomu plochá.(23.9.2009)

• Hunt

Krom "moudrých" vět jako: "nymfomanii si vymysleli muži, aby se ženy cítily viny, když překročí pravidla" či "mezi manželstvím a prostitucí není takový rozdíl - staneš se majetkem toho druhého" se dočkate (pokud to vydržíte) přihloublých a nevěrohodných point a reakcí.(5.3.2012)

• Hellboy

Neskutečná pakárna... A teď kdo má pravdu, já nebo zbynekv?:) Kdo ví... _____ Pro zbynekv: "film...o svobodě a emancipaci" ? "feministickej názor" ? Cooože?:) nic takového (možná hodně vzdáleně), v tom filmu nebylo (teda já to tam neviděl.) Kde ty? Třeba když se Val sprchovala doma nahá?.) Proč tam ta scéna asi byla.... A jak moc feministický je tenhle plakát? Nebo ty myslíš monolog o tom, jak nymfomanii vymysleli muži? Nevím..pro film mám jen slova odsouzení, za nepovedenou psychologii postav a jejich schematičnost, celý scénář mi přišel jako sbírka klišé a nechápu, jak je možné, že ho napsala žena. (Prokázala svému pohlaví medvědí službu.) V tomhle filmu se o nymfomanii nedozví divák zhola nic, stejně jako o práci v bordelu.(17.12.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,671,933║ strašne ploché(16.7.2010)

• pevico

Duchaplnější by pro mne byla hodina a půl strávená u porna. Ale jednu hvězdičku za konečný totální výsměch, za který vlastně ani nemůžou tvůrci, ale já :o) jo a souhlasim s tím, že hlavní hérečka je naprosto nesympatická!!(22.7.2009)

• - Valérie (Belén Fabra) říká, že panenství ztratila roku 1993 a později doplňuje, že od té doby uplynulo čtrnáct let. Avšak z náhrobku její ve filmu zemřelé babičky Marie Tasso (Geraldine Chaplin) vyplývá, že uplynulo pouze třináct let. [Zdroj: IMDb] (hellstruck)