poster

Deník nymfomanky

 • Španělsko

  Diario de una ninfómana

 • slovenský

  Denník nymfomanky

 • anglický

  Diary of a Sex Addict

Drama / Romantický

Španělsko, 2008, 95 min

Scénář:

Cuca Canals

Kamera:

Javier Salmones

Hudba:

Roque Baños
 • Premiere_*
  ***

  Průměrný film, který mohl být skvélý, kdyby se nebál jít víc do hloubky. Kdyby aspoň ta erotika za něco stála...(7.1.2009)

 • viperblade
  ***

  Nymfomanii si vymysleli muži, aby se ženy cítily špatně, když překročí hranice. Zajímavé, stejně jako film sám. První půlka není o ničem jiném, než šukání. Naštěstí ta druhá je už lepší, takže se film stává snesitelným. Připomnělo mi to Deník sexuálních obětí, akorát je zde více feminismu. Kámoška mi to doporučila s tím, že tam nejde jen o TO, ale má to i myšlenku. Škoda je, že až od té druhé půlky...(27.5.2009)

 • hellstruck
  ***

  Nymfomanii si vymysleli muži, aby se ženy cítily viny,když překročí pravidla. Takový deníček bych si s chutí přečetla. Narozdíl od jiných, kteří si hrají na puritány a hází tu odpady filmu, který si to nezaslouží. Je to takové soft porno, ale o mnoho zábavnější než to vaše "umělecké" Shame. Celé to mělo nějaký příběh a občas se to snažilo být až směšně filosofické, ale i tak mě bavilo poslouchat Valeriino hloubání. Chápu, že tady asi hodně lidem vadí ta skutečnost, že tenhle film není o žádné chudince z ulice, která šla nedobrovolně prodávat své tělo, je to o víceméně vyrovnané ženě, která jde dělat prostitutku jednoduše z toho důvodu, že ji to baví. Mně ten nápad připadá zajímavý, i když hlavní představitelka se do role nymfomanky a prostitutky teda vůbec nehodila. Nejen, že nebyla ani moc hezká, ale celkově jí role prostě nesedla. Navíc myslím, že kdyby tohle natočili Američani, bylo by to určitě koukatelnější. Takhle jen 3*.(29.8.2012)

 • Hunt
  *

  Krom "moudrých" vět jako: "nymfomanii si vymysleli muži, aby se ženy cítily viny, když překročí pravidla" či "mezi manželstvím a prostitucí není takový rozdíl - staneš se majetkem toho druhého" se dočkate (pokud to vydržíte) přihloublých a nevěrohodných point a reakcí.(5.3.2012)

 • Fleur6
  **

  Nuda, nuda, nuda a ešte k tomu plochá.(23.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace