Deník nymfomanky

Cuca Canals

Javier Salmones

Roque Baños
  • Hunt

Krom "moudrých" vět jako: "nymfomanii si vymysleli muži, aby se ženy cítily viny, když překročí pravidla" či "mezi manželstvím a prostitucí není takový rozdíl - staneš se majetkem toho druhého" se dočkate (pokud to vydržíte) přihloublých a nevěrohodných point a reakcí.(5.3.2012)

• pevico

Duchaplnější by pro mne byla hodina a půl strávená u porna. Ale jednu hvězdičku za konečný totální výsměch, za který vlastně ani nemůžou tvůrci, ale já :o) jo a souhlasim s tím, že hlavní hérečka je naprosto nesympatická!!(22.7.2009)

• POMO

Kino telenovela. Erotická.(25.1.2009)

• honajz

Touha poznávat tělem omlouvá sexuální náruživost a směřuje k emancipaci žen... Nebo že bych poselství filmu špatně pochopil? Hrdinkou filmu je mladá žena, která má ráda sex, minimálněpětkrát za noc. Když ji opustí její přítel s jinou slečnou (to by mě zajímalo, proč asi?), začne si ženská hledat zaměstnání a vyjede po obou šéfech v obou firmách, kde se hlásí. Než se jí podaří některého z nich klofnout, postačí jí náhodné známosti v noci na opuštěné zastávce. Pak s jedním z těch šéfů začne milostný poměr (pravda, začátky nic moc, první sex trvá jen dvě minuty), jenže chlápek je žárlivý a tak si přivede prostitutku, což žena těžce nese, i stane se sama prostitukou... Všechna tahle dilemata ji těžce vyčerpávají, tedy fyzicky zdá se ne, avšak psychika je holt na štíru. Dokonce jednu chvíli přemýšlí o sebevraždě, považte! Sice znám jednu nymfomanku, ale ta si o svých rychlých známostech nejen nepíše deníček, ale ani o nich nepronáší hluboké myšlénky typu: "Při sexu se uvolňuje energie pro splynutí s vesmírem" nebo tak nějak...Trochu to celé připomíná Bestiář, naučíte se spoustu zajímavých pozic při sexu, jež bych stejně ve svém věku nemohl praktikovat bez nebezpečí natažení nějakého svalu. A celé je to tak nějak zbytečné, protože to lže o chudince nymfomance, lže to o jejích postojích, kterým nevěřím ani za mák, že jsou tak ušlechtilé, čisté a humánní, jak se mi snaží film vnutit, ta holka je mi z duše protivná, i když tvůrci filmu (a autorka předlohy) chtěli, abych ji litoval, chuděrku opuštěnou. Zaráží snad jen role babičky v podání Geraldine Chaplin, která snad nemá důvod hrát v takových blbostech.(12.6.2009)

• joehot

Většinu filmu tvoří sex, přesto všem lechtivých-záběrůchtivým raději doporučuji klasické porno.(2.10.2009)