poster

V elektrizující mlze

 • USA

  In the Electric Mist

 • Slovensko

  Pochované hriechy

Drama / Mysteriózní

USA, 2009, 117 min

 • predators
  ***

  Mohlo jít o vynikající krimi, kdyby nám bylo nabídnuto více. Nepopíratelné kvality můžeme zhlédnout u T. Lee Jonese, ale všechno ostatní už je o dost slabší. Plitký děj, ve kterém se toho hodně odehrává, ale moc z toho si nezapamatujete. Vraždy, vyšetřování a i rozuzlení byli nevýrazné a tak nic neříkajíc. Jen ten starý dobrý Tommy za něco stál :-) 45%(22.3.2009)

 • teutates
  ***

  Nestarnúci detektív Tommy Lee Jones opäť zasahuje... ževraj podľa novely, určitú poetiku a mystiku som tuna ozaj postrehol. Priemerné krimi, ktorého príjemné prevedenie nabáda na vyššie hodnotenie, avšak po "triezvom" spánku 6/10 + pohodový soundtrack...(25.1.2009)

 • Crocuta
  ****

  Dusná louisianská atmosféra, T. Lee Jones - v posledních letech jeden z mých nejoblíbenějších amerických herců, v menší roli další má oblíbenkyně - Kelly Macdonald, brutální zločiny, příjemný závan tajemna a v neposlední řadě uchu lahodící všudypřítomné zydeco - to jsou jen ty nejpodstatnější věci na které jsem při tápání "V elektrizující mlze" narazil a kvůli kterým se na tenhle snímek určitě rád podívám znovu.(13.12.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,630,067Tržby za predaj DVD v USA $2,093,885 //počet predaných kusov 116,765║ Ono to je tak zvláštne natočené, že z časti tento spletitý spletenec dosť zabíja príbeh a rovnako tak aj robí miestami zaujímavý ale celkovo nie je moc atraktívny a pútavý, dosť ťažký film na pozeranie, kde si režisér zobral väčšie sústo než uniesol, Tommy Lee Jones to koľko toľko zachraňuje. /55%/(3.9.2009)

 • BoPo
  **

  Po dlhšej dobe som urobil chybu a dal som na trailer. Bohužiaľ znova sa mi potvrdilo, že páni strihači čo ich robia dokážu aj z podpriemerného filmu na 30 sekúnd urobiť výborný film so zaujímavým námetom. Moja chyba a moja strata času.(21.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace