V jednom ohni

Alex Kendrick

Stephen Kendrick

Bob Scott

Mark Willard

Náboženské kaleráby tlačené do hlavy diváka nie príliš násilnou, no ani zábavnou formou. (5/10)(17.6.2010)

Silný, veľmi silný film o Bohu, ktorý ma prinútil po jeho zhliadnutí poriadne sa zamyslieť nad životom a určite odporúčam pozrieť. Krásnych 114 minút plných dramatických aj duchovných scén. 90 percent(20.8.2011)

Vymyšlený příběh, ale obsahem natolik pravdivý, že jsem mu věřil...Není to žádný velkofilm, to uznávám...Na druhou stranu je velmi realistický...Podobné situace zažívají milióny manželství na celém světě...Zatím jsem neviděl jediný film, kde by se manželství zachránilo...Ostatní příběhy vždycky končí rozvodem a opětovném naléznutí nové lásky...To že je východisko??!!! Ne, jenom lidská ješitnost...Jsem rád, že režisér i scénarista Alex Kendrick ukázal opravdový způsob záchrany rozpadajícího se manželství...Bůh vytvořil manželství a já mu věřím, že chce pro nás to nejlepší..."Nemůžeš ji milovat, protože ji nemůžeš dát, co nemáš"...Pokud nemáš Boží lásku, nemáš své manželce ani lidem opravdu co dát...Oddal jsem se Boží lásce a funguje to...Prožívám opravdu láskou naplněný vztah...Vždy dávám pět hvězdiček filmu, který mne svým blízkým příběhem dostane na kolena, abych děkoval Bohu za jeho LÁSKU...(29.1.2009)

• Geriel

Prvně pominu to, že je pro mě film příliš náboženský, což je čistě subjektivní názor. (Nebudu se tu pouštět do náboženských úvah.) Nemohu už opomenout nedostatky filmu. Tím hlavním je jeho zakončení, jež se člověk dozví už na začátku a to je u filmu velká chyba. Při stopáži téměř dvou hodin je pak snímek nudný a nezajímavý. Dalším nedostatkem je neoriginalita některých scén, typická tuctová sestava postav a herci a životní okamžiky nepůsobící přirozeně.(30.5.2013)

Film ako stvoreny pre moju matku. Ta by bola stastim bez seba. Na jedno pozretie sa to da zvladnut ale znova by som tuto vyumelkovanu krestansku propagandu bez ujmy na zdravi podstupit nedokazal. 60%(25.6.2010)