V jednom ohni

Alex Kendrick

Stephen Kendrick

Bob Scott

Mark Willard

Silný, veľmi silný film o Bohu, ktorý ma prinútil po jeho zhliadnutí poriadne sa zamyslieť nad životom a určite odporúčam pozrieť. Krásnych 114 minút plných dramatických aj duchovných scén. 90 percent(20.8.2011)

Rozpočet $500,000Tržby USA $33,456,317Tržby Celosvetovo $33,473,297Tržby za predaj DVD v USA $53,880,351 //počet predaných kusov 4,204,731║ Kresťanstvo ešte nemalo lepšiu reklamu vo filme(a to som neotrasiteľne neveriaci), veľmi príjemný a osviežujúci film, kde je všetkého s mierou, vynikajúci príbeh s postupnou gradáciou a vo svojej podstate s vnútorným posolstvom súžitia, neznámi herci si počínali nanajvýš dobre, zručná réžia, dokonca miestami príde aj na nejaké vtipné odľahčenie, plusom je tiež hudba, nechýba dávka napätia, krásne vyvážený malý-veľký film. Pre mňa nečakane milé prekvapenie. /90%/(24.4.2009)

Tak překrásně ukázané evangelium jsem dlouho neviděla :-D Všem doporučuji :-D Boží láska uzdravuje každé srdce.(18.10.2009)

Náboženské kaleráby tlačené do hlavy diváka nie príliš násilnou, no ani zábavnou formou. (5/10)(17.6.2010)

Silně katolická ale mnoha myšlenkami působivé drama, o hasiči, který bojuje s ohněm i záchranou svého manželství.(28.9.2014)

• - Knihu, o kterou se celý film opírá, v roce 2008 pod názvem „Výzva lásky“ vydali režisér Alex Kendrick a jeho bratr Stephen Kendrick. (KrestanFilms)

• - Alex Kendrick film napsal, režíroval, produkoval a navíc si i zahrál jednu z hlavních rolí. (Amper01)

• - Vzhledem k tomu, že je Kirk Cameron zapálený křesťan, v závěrečné scéně, kde líbá svou filmovou manželku, zaskakovala za herečku Cameronova skutečná žena. Pár je v daném okamžiku zabírán z dálky. (jarvis)