poster

Lištičky

 • Slovensko

  Líštičky

  (Slovensko)
 • Irsko

  Little Foxes

  (Irsko)
 • anglický

  Foxes

Drama

Česko / Slovensko / Irsko, 2009, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  **

  Bětka je nesympatická kráva závislá na své sestře Tině. Vůbec ji nelitujete, jen celou dobu v té dobře zobrazené irské šedi doufáte, že už bude konec. Před ním však ještě přichází jedna dramatická pointa.. tadááá - záběr na lištičky - the end.(31.5.2010)

 • Smok
  *

  No fasa. Takže okrem toho, že doteraz som o Dubline vedel len to, že tam kdesi na hausbóte bývajú Kelly Family, tak teraz navyše viem aj to, že tam kdesi býva aj au pair Alžbetka, ktorej náplňou práce je vymetať diskotéky, pri najmenšom konflikte v práci dávať výpovede a súložiť s černochom, poprípade sestrinim snúbencom. Ale to už som si ani tak neni istý, lebo moja pozornosť ku koncu tejto blbiny bola už nudou silne otupená. Mizéria.(18.2.2010)

 • Tetsuo
  *

  Film, který úplně mylně inzeruje, že je o imigratkách a vztahu dvou sester. Je to jen a jen o holce, která to nemá v hlavě v pořádku, a důvod proč, nepříliš dobře motivovaný, nám odhalí až v závěru, čili předtím jen pasivně sledujeme agresivní postavu, které nelze rozumět.(3.9.2009)

 • Slarque
  *

  Jsou jisté záhady. Třeba proč se na něco takovéhohle skládají tři evropské filmové fondy? Proč by někdo chtěl tři hodiny (subjektivního diváckého času) sledovat nepochopitelné jednání líné, zlé krávy? Jen protože má její představitelka velká prsa? Pointa už nic nezachrání, ale i tak zdvihám hodnocení na 10%.(13.7.2012)

 • charlosina
  odpad!

  Podivná sračka tvářící se artově. // Nejde jen o to, že hlavní hrdinka (resp. antihrdinka) se chová úplně nemožně, ale zejména o to, že celková výstavba filmu absolutně nefunguje (od charakteristiky postav po nenávaznost děje) a pokus o niterní drama ukřivděné mladé dívky hledající sama sebe tak selhal na celé čéře. // Ve výsledku jsou Lištičky zmatené "cosi", co se snaží mít nějakou výpovědní hodnotu, která zazní do prázdna a ani závěrečné ("vysvětlující") momenty nezachrání hodinu křečovitého a zmateného "čehosi", co by se rádo tvářilo jako solidní (a hluboký) film.(4.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace