poster

Řezník (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Dosalja

 • anglický

  Butcher, The

Horor / Thriller

Jižní Korea, 2007, 75 min

Režie:

Jin-won Kim

Scénář:

Jin-won Kim
 • Mr.Apache
  **

  V podstatě úplně zbytečná sadistická sračka, kterou trošičku zachraňuje pan Prase.(4.12.2011)

 • rykardo
  ***

  Snímek, který mě celkem příjemně překvapil dvojím zjištěním... First..., už i v Jižní Koreji zjistili, že natáčení pseudo snuffu má něco do sebe .-)..., second..., po technický stránce, resp. co se zpracování make upů a gore efektů týče a v rámci daného ranku samozřejmě, rozhodně nijak nezaostávají za svými východními (japonskými) či západními (americkými) kolegy... No a to by asi bylo, co se veškerých překvapení týče, tak nějak pro dnešek asi vše .-)(3.5.2010)

 • Bloody13
  ****

  Podobný případ, jakým byl před lety "šokující" Hostel. U něj platilo mnoho povyku pro nic, i když tentokrát to pozdvižení docela chápu. The Butcher si překvapivě nezakládá jen na potocích krve, uřízlých končetinách a vyvrhnutých útrob. Abychom si správně rozumněli: různého násilí je tu požehnaně, je patřičně brutální a v jednom momentu to se mnou docela zamávalo. Jeho nejsilnější zbraní je ale POV, tedy pohled skrze jedinou osobu na všechny ty zvrhlosti. Díky kameře, kterou má jedna z obětí po celou dobu na hlavě, jsme svědky jejího (našeho) utrpení. Nejdříve čekáme, než na nás přijde řada, do té doby pouze slyšíme z druhé místnosti hrůzné nářky trpících obětí. Když se jde na věc, a ten prasečí řezník své oběti amputuje prsty motorovou pilou, kurevsky to bolí i nás. A následuje pokus o útěk, při kterém si samým napětím koušeme nehty, a nepřejeme si nic víc, než se za drastických podmínek dostat pryč a utéct. A to za každou cenu, při čemž vyvstávají otázky, jak si ceníme sebe a svých nejbližších. No je to vážně síla, i přes tu táhnoucí se první půlhodinu, která vyloženě nudí. Doporučit se dá pouze okrajovému a podobně laděnému publiku.(7.3.2011)

 • Pilda17
  *

  Nuda a zase jenom nuda. Poslední dobou mi takové horory lezou krkem a tento obzvlášť už po pár minutách... 2/10 = 20%(25.10.2011)

 • Terva
  **

  Svět miluje tyhle filmy, já ne. Některé scény jsou dobré, ale jako celek je to hovadina.(14.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace