Vcelku zajimavy film o tom, ze zenske pokoleni je opravdu po certech nebezpecne plemeno.(28.7.2002)

"Jen s ohledem na Tvé někdejší záslužné špatnosti bude Ti prominuto!"(8.6.2014)

Když chce žena být nevěrná, ani čert ji neuhlídá, natož manžel.(19.12.2015)

Po celém dni psaní seminárky je to velice příjemný a zábavný relax - velmi vtipný příběh, dobře natočené a pro mě neznámí, ale kvalitní herci. Hlavně ten čert byl sympaťák :-)(9.1.2013)

Skvělá historická komedie o smlouvě s čertem, který je však na ženskou krátký, ne nadarmo se říká, že žena je plémě čertovské. Jak to tak vypadá, i naši dávní předci měli problémy jako dnešní muži, ženy zahýbaly a zahýbaly :-) U tohoto filmu se člověk nudit nemůže a den se mu jistě bude stát o poznání hezčí, i když bude venku lejt jak z konve :-)(8.5.2009)

• - Pre scénu pri stole bolo skutočne objednaných 40 pečených kurčiat, ktoré mohli herci následne skonzumovať. (Raccoon.city)

• - Režisér usiloval o to, aby hlavnú rolu Aleny hrala Vlasta Fabianová, ale na príkaz samotného námestníka ministra kultúry bola do roly obsadená Miluše Zoubková, ktorá si po natáčaní vtedajšieho ministra zobrala za manžela. (Raccoon.city)

• - Okrem jedného dňa sa celý film natáčal v Barrandovských ateliéroch. Jediná exteriérová scéna sa natáčala v Podbabskom údolí. (Raccoon.city)