poster

Wyvern (TV film)

 • Česko

  Krvelačný netvor

 • USA

  Wyvern

 • Slovensko

  Netvor

Sci-Fi / Thriller / Horor / Fantasy

USA, 2009, 100 min

Scénář:

Jason Bourque

Kamera:

C. Kim Miles

Hudba:

Pinar Toprak
 • Hunter2222
  ***

  Film je toto celkom dobrý. Hlavné pri takomto druhu filmov je, aby bolo monštrum zobrazené realisticky. Tu sa to podľa mňa podarilo. Monštrum sa mi veľmi páčilo. Niečo ako drak a k tomu hladné po ľuďoch. Škoda že už neostalo dosť peňazí na gore efekty. Tie tam dosť chýbali. Príbeh nie je nijako výnimočný, ako v každom druhom americkom Béčku - predvídateľný. Ale film ma bavil a tešil som sa na každý záber s wyvernou, takže kľudne dávam 70%.(5.7.2010)

 • cariada
  ***

  To se docela nechalo, potvora se probudila a dala si jako zákusek městečko na Aljašce a naodpor se jí postaví dva obtloustlý plešatý dědkové i tak se to dá popsat. Bylo to i místy vtipný a krvavý, i těhle filmů dobrá kombinace.(3.2.2014)

 • AlistairMir
  ***

  Jasně že je to blbost na entou, ale na nic si to nehraje a docela to i pobaví. Dráček Mráček lítá sem a tam, občas někoho zhltne a ani to nemusí být zrovna princezna, takže bod pro něj, že není vybíravej. Lidem se to, ale nelíbí takže se rozhodnou dráčka sejmout a začíná taková malá mela kde se ukáže, kdo z koho. PS : Fandil jsem drakovi, hrál nejlíp.(20.9.2014)

 • masw
  *

  Opět silně lesknoucí se počítačový drak jako jinde, ale aspoň snaha o nějaké gore efekty si zaslouží hvězdu. Další přidávám za dost vtipnou scénu s poldou ve stodole. Jde, uklouzne po louži krve. Podívá se doleva - mrtvola, podívá se doprava - druhá mrtvola. Vstane opře se o trám vyblije se a padne na zem jako v Četě. :) Další wtf je taky závěrečná scéna kdy kanadský hrdina za zvuků nějaké rockové šlápoty vyjíždí s truckem s vejcem a pak country hudba kdyz prichazi jako vitez, tou jeho viteznou chuzi, to uz jsem cekal konec s Asterixe a vyhlizel, kdy budou tancovat u ohně a žrát divočinu. :)(18.10.2010)

 • ecceHOMMO
  **

  Ako TV-film slušné a podarené.....(10.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace