Wyvern (TV film)

Kirk Shaw

Scénografie:

Renee Read
  • Campbell

Další slabota od MenEater series(potažmo Syfy). Já se na film těšil po tom co jsem viděl poměrně slušný Sand serpents, ale zase je to od Monroe kterej zas takovou prakci nemá. Co na tenhle film říct? Snad jen že má solidní monstrum který vypadá poměrně dobře, až mě to překvapilo, strašně slabý herce kteří se tváří jako kdyby se musely jít vysrat. Jinak je to podprůměrné béčko pro televizi, viděl jsem daleko lepší.(29.9.2012)

Jasně že je to blbost na entou, ale na nic si to nehraje a docela to i pobaví. Dráček Mráček lítá sem a tam, občas někoho zhltne a ani to nemusí být zrovna princezna, takže bod pro něj, že není vybíravej. Lidem se to, ale nelíbí takže se rozhodnou dráčka sejmout a začíná taková malá mela kde se ukáže, kdo z koho. PS : Fandil jsem drakovi, hrál nejlíp.(20.9.2014)

To se docela nechalo, potvora se probudila a dala si jako zákusek městečko na Aljašce a naodpor se jí postaví dva obtloustlý plešatý dědkové i tak se to dá popsat. Bylo to i místy vtipný a krvavý, i těhle filmů dobrá kombinace.(3.2.2014)

• verbal

Co taky čekat od "filmu", když už jeho název připomíná citoslovce dávení? Takže: Za humny nějaké aljašské prdele je drak! A každý je pro něj princezna. Žere výhradně mezi desíti metry čtverečními papundeklových kulis a na padesáti metrech okresky z Wykuřmingu do Wylišpepsee. Je vidět, že všechno ostatní je na draka! Ten místy vypadá, že tak tak přežil Putování s dinosaury, místy Cestu do pravěku. Jeden místní vidlák, jehož otec byl v Oslu, tedy chci říct z Osla, no zkrátka Nor, má vynikající historku, že ho tam poslal Odin! Na Aljašku!!! Asi, aby mu nesral do fjordu... Nebo aby to mohlo být v Americe! Tak jako tak, místním nesežraným dojde trpělivost a utvoří úderné komando ve složení: drsný trucker s traumatem + vymaštěná servírka = VLPP, vysloužilá guma na důchodě, vesnický idiot (pateticky sežrán v 82. minutě) a nějaká bruneta vyloženě pro ozdobu. Ti chytnou draka za vejce a když jej to vytočí, nesmírně dramaticky ho přejedou autem, které posléze vybuchne v nádherném oblaku ručně malovaného kouře! Paráda!(4.8.2010)

• lennyd

Obyvatelé ospalého městečka uprostřed Aljašky se již nemůžou dočkat konce polárního dne. Ten má být ukončen oslavou slunovratu, největší párty, která se každý rok v městečku koná. Jenže pár dní před touto slavností se začínají ztrácet místní lidé, a naopak nacházet části jejich tělesných schránek, daleko od míst, kde byli naposledy spatřeni. A brzy je jasné, že městečko je napadeno mýtickou Wyvernou, která až doposud byla uvězněna hluboko ve zmrzlém ledu ... Sem tam je zapotřebí si pustit nějaké to béčko (céčko, déčko, atd), aby si člověk opět začal vážit těch - ne úplně dobrých, ale přece jen koukatelných filmů. Wyverna je přesně z této kategorie - od tohoto televizních filmu nelze očekávat žádnou velkou zápletku (hezky to napsal verbal111 - "za humny je drak"), ani herecké výkony (nevím jestli výkony osazenstva tohoto filmu lze nazvat herectvím), ani vizuální efekty (ale zase se mi líbila odvaha autorů ukázat potvoru v celé své kráse už v prvních minutách), ani nikterak inovativní zničení onoho monstra (prostě jej přejedem autem a bude to).(19.10.2010)