Wyvern (TV film)

Jason Bourque

C. Kim Miles

Pinar Toprak
  • Nivenx

Blbost s ještěrem, kde nejde o nic složitého a je to béčko jak vyšité. Pravda ale je, že není se kdy u filmu nudit a docela jsem se bavil. Pokud od toho nečekáte zázrak a pustíte si to jako oddychovku, tak bez problémů to jde skousnout. 40%(11.10.2013)

To se docela nechalo, potvora se probudila a dala si jako zákusek městečko na Aljašce a naodpor se jí postaví dva obtloustlý plešatý dědkové i tak se to dá popsat. Bylo to i místy vtipný a krvavý, i těhle filmů dobrá kombinace.(3.2.2014)

• kaposlav

Neviem kto a čo bolo na vine, ale nedostatkov to malo za vreco.(13.6.2015)

Čerstvě rozmrzlý drak se rozhodl teororizovat jednu zapadlou vesnici. Mrtvol je tu víc než dost a ten závěr s tou navigací neměl chybu "Dojeli jste do cíle"(20.10.2010)

Film je toto celkom dobrý. Hlavné pri takomto druhu filmov je, aby bolo monštrum zobrazené realisticky. Tu sa to podľa mňa podarilo. Monštrum sa mi veľmi páčilo. Niečo ako drak a k tomu hladné po ľuďoch. Škoda že už neostalo dosť peňazí na gore efekty. Tie tam dosť chýbali. Príbeh nie je nijako výnimočný, ako v každom druhom americkom Béčku - predvídateľný. Ale film ma bavil a tešil som sa na každý záber s wyvernou, takže kľudne dávam 70%.(5.7.2010)