Wyvern (TV film)

Kirk Shaw

Scénografie:

Renee Read
  • biomaniac

Hezká příroda, jinak to bylo na draka. Takové nezáživné hloupoučké béčko.(13.6.2014)

To se docela nechalo, potvora se probudila a dala si jako zákusek městečko na Aljašce a naodpor se jí postaví dva obtloustlý plešatý dědkové i tak se to dá popsat. Bylo to i místy vtipný a krvavý, i těhle filmů dobrá kombinace.(3.2.2014)

• humanbeing

Hlavní monstrum je po trikové stránce na poměry Sy Fy slušně povedené, avšak kde to skřípe, je scénář (obvyklé) a postavy (méně obvyklé), kteréžto oboje tedy zavánělo těžkým průměrem. Klišé nad klišé, nápadů málo (docela dobrý byl ten s nalezenou rukou) a bohužel žádné zajímavé postavy, ani alespoň minimálně zajímavé herecké výkony (trošku to přece jen zachraňoval George Hammond z SG1). Nic moc...(16.2.2012)

• A.Beech

Prišlo mi to skôr trápne, ako nejaký horor. Gigantický lietajúci chrúst, alebo dinosaurus (ťažko to identifikovať – možno to bol drak) na mňa zrejme vôbec nezapôsobil.(7.4.2012)

• lennyd

Obyvatelé ospalého městečka uprostřed Aljašky se již nemůžou dočkat konce polárního dne. Ten má být ukončen oslavou slunovratu, největší párty, která se každý rok v městečku koná. Jenže pár dní před touto slavností se začínají ztrácet místní lidé, a naopak nacházet části jejich tělesných schránek, daleko od míst, kde byli naposledy spatřeni. A brzy je jasné, že městečko je napadeno mýtickou Wyvernou, která až doposud byla uvězněna hluboko ve zmrzlém ledu ... Sem tam je zapotřebí si pustit nějaké to béčko (céčko, déčko, atd), aby si člověk opět začal vážit těch - ne úplně dobrých, ale přece jen koukatelných filmů. Wyverna je přesně z této kategorie - od tohoto televizních filmu nelze očekávat žádnou velkou zápletku (hezky to napsal verbal111 - "za humny je drak"), ani herecké výkony (nevím jestli výkony osazenstva tohoto filmu lze nazvat herectvím), ani vizuální efekty (ale zase se mi líbila odvaha autorů ukázat potvoru v celé své kráse už v prvních minutách), ani nikterak inovativní zničení onoho monstra (prostě jej přejedem autem a bude to).(19.10.2010)