Wyvern (TV film)

Jason Bourque

C. Kim Miles

Pinar Toprak
  • Andre3000

Hele kluci pamatujete na tu hru Magic. Ty jo byl tam drak. Hele pojďme si to zahrát. vymyslíme tradičně debilní příběh no a budeme si hrát na herce. Jo hele a možná se to i natočí ...jen tak mimochodem.(16.2.2012)

Film je toto celkom dobrý. Hlavné pri takomto druhu filmov je, aby bolo monštrum zobrazené realisticky. Tu sa to podľa mňa podarilo. Monštrum sa mi veľmi páčilo. Niečo ako drak a k tomu hladné po ľuďoch. Škoda že už neostalo dosť peňazí na gore efekty. Tie tam dosť chýbali. Príbeh nie je nijako výnimočný, ako v každom druhom americkom Béčku - predvídateľný. Ale film ma bavil a tešil som sa na každý záber s wyvernou, takže kľudne dávam 70%.(5.7.2010)

• kaposlav

Neviem kto a čo bolo na vine, ale nedostatkov to malo za vreco.(13.6.2015)

• humanbeing

Hlavní monstrum je po trikové stránce na poměry Sy Fy slušně povedené, avšak kde to skřípe, je scénář (obvyklé) a postavy (méně obvyklé), kteréžto oboje tedy zavánělo těžkým průměrem. Klišé nad klišé, nápadů málo (docela dobrý byl ten s nalezenou rukou) a bohužel žádné zajímavé postavy, ani alespoň minimálně zajímavé herecké výkony (trošku to přece jen zachraňoval George Hammond z SG1). Nic moc...(16.2.2012)

Čerstvě rozmrzlý drak se rozhodl teororizovat jednu zapadlou vesnici. Mrtvol je tu víc než dost a ten závěr s tou navigací neměl chybu "Dojeli jste do cíle"(20.10.2010)