poster

Wyvern (TV film)

 • Česko

  Krvelačný netvor

 • USA

  Wyvern

 • Slovensko

  Netvor

Sci-Fi / Thriller / Horor / Fantasy

USA, 2009, 100 min

Scénář:

Jason Bourque

Kamera:

C. Kim Miles

Hudba:

Pinar Toprak

Producenti:

Kirk Shaw

Scénografie:

Renee Read
(další profese)
 • Morholt
  *

  Hovadina na entou, ale vyloženě debilní chování postav jsem si občas i užíval. Stejně jako konec rozvzteklenýho ještěra. A propós co se draka týče, tak jeho vizualizace zase nebyla tak špatná vzhledem k tomu, že se jedná o televizní záležitost. Těch 10% si to zaslouží.(5.9.2012)

 • kaposlav
  **

  Neviem kto a čo bolo na vine, ale nedostatkov to malo za vreco.(13.6.2015)

 • masw
  *

  Opět silně lesknoucí se počítačový drak jako jinde, ale aspoň snaha o nějaké gore efekty si zaslouží hvězdu. Další přidávám za dost vtipnou scénu s poldou ve stodole. Jde, uklouzne po louži krve. Podívá se doleva - mrtvola, podívá se doprava - druhá mrtvola. Vstane opře se o trám vyblije se a padne na zem jako v Četě. :) Další wtf je taky závěrečná scéna kdy kanadský hrdina za zvuků nějaké rockové šlápoty vyjíždí s truckem s vejcem a pak country hudba kdyz prichazi jako vitez, tou jeho viteznou chuzi, to uz jsem cekal konec s Asterixe a vyhlizel, kdy budou tancovat u ohně a žrát divočinu. :)(18.10.2010)

 • cariada
  ***

  To se docela nechalo, potvora se probudila a dala si jako zákusek městečko na Aljašce a naodpor se jí postaví dva obtloustlý plešatý dědkové i tak se to dá popsat. Bylo to i místy vtipný a krvavý, i těhle filmů dobrá kombinace.(3.2.2014)

 • Campbell
  **

  Další slabota od MenEater series(potažmo Syfy). Já se na film těšil po tom co jsem viděl poměrně slušný Sand serpents, ale zase je to od Monroe kterej zas takovou prakci nemá. Co na tenhle film říct? Snad jen že má solidní monstrum který vypadá poměrně dobře, až mě to překvapilo, strašně slabý herce kteří se tváří jako kdyby se musely jít vysrat. Jinak je to podprůměrné béčko pro televizi, viděl jsem daleko lepší.(29.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace