Wyvern (TV film)

USA, 2009, 100 min

Jason Bourque

C. Kim Miles

Pinar Toprak

Film je toto celkom dobrý. Hlavné pri takomto druhu filmov je, aby bolo monštrum zobrazené realisticky. Tu sa to podľa mňa podarilo. Monštrum sa mi veľmi páčilo. Niečo ako drak a k tomu hladné po ľuďoch. Škoda že už neostalo dosť peňazí na gore efekty. Tie tam dosť chýbali. Príbeh nie je nijako výnimočný, ako v každom druhom americkom Béčku - predvídateľný. Ale film ma bavil a tešil som sa na každý záber s wyvernou, takže kľudne dávam 70%.(5.7.2010)

To se docela nechalo, potvora se probudila a dala si jako zákusek městečko na Aljašce a naodpor se jí postaví dva obtloustlý plešatý dědkové i tak se to dá popsat. Bylo to i místy vtipný a krvavý, i těhle filmů dobrá kombinace.(3.2.2014)

Jasně že je to blbost na entou, ale na nic si to nehraje a docela to i pobaví. Dráček Mráček lítá sem a tam, občas někoho zhltne a ani to nemusí být zrovna princezna, takže bod pro něj, že není vybíravej. Lidem se to, ale nelíbí takže se rozhodnou dráčka sejmout a začíná taková malá mela kde se ukáže, kdo z koho. PS : Fandil jsem drakovi, hrál nejlíp.(20.9.2014)

• masw

Opět silně lesknoucí se počítačový drak jako jinde, ale aspoň snaha o nějaké gore efekty si zaslouží hvězdu. Další přidávám za dost vtipnou scénu s poldou ve stodole. Jde, uklouzne po louži krve. Podívá se doleva - mrtvola, podívá se doprava - druhá mrtvola. Vstane opře se o trám vyblije se a padne na zem jako v Četě. :) Další wtf je taky závěrečná scéna kdy kanadský hrdina za zvuků nějaké rockové šlápoty vyjíždí s truckem s vejcem a pak country hudba kdyz prichazi jako vitez, tou jeho viteznou chuzi, to uz jsem cekal konec s Asterixe a vyhlizel, kdy budou tancovat u ohně a žrát divočinu. :)(18.10.2010)

• ecceHOMMO

Ako TV-film slušné a podarené.....(10.12.2010)