poster

Wyvern (TV film)

 • Česko

  Krvelačný netvor

 • USA

  Wyvern

 • Slovensko

  Netvor

Sci-Fi / Thriller / Horor / Fantasy

USA, 2009, 100 min

Scénář:

Jason Bourque

Kamera:

C. Kim Miles

Hudba:

Pinar Toprak
 • curunir
  ****

  ,,POKIAĽ JE JEHO AUTO TAM, TAK ČO ROBÍ JEHO RUKA TU?" __ Severskú mytológiu mám rád, no o Wyvernovi som pred pozretím filmu počul prvý krát. Čakalo ma celkom milé prekvapenie. Predovšetkým nato, že by sa vlastne malo jednať o TV céčko, film má až neuveriteľne vydarené triky, ktoré by neostali v zahanbení pri hociktorej ,,slabšej" hollywoodskej produkcii. Škoda však, že ako dobre sú na tom efekty, horšie je to s napätím a akčnými scénami. A Hammond z Texasu (ponášal sa na môjho deda; a ja zase naňho :-)) je tu fajnovo akčný. Bohužiaľ jeho posledný film... (21. hodnotenie, 7. komentár k filmu)(11.8.2010)

 • Andre3000
  *

  Hele kluci pamatujete na tu hru Magic. Ty jo byl tam drak. Hele pojďme si to zahrát. vymyslíme tradičně debilní příběh no a budeme si hrát na herce. Jo hele a možná se to i natočí ...jen tak mimochodem.(16.2.2012)

 • humanbeing
  **

  Hlavní monstrum je po trikové stránce na poměry Sy Fy slušně povedené, avšak kde to skřípe, je scénář (obvyklé) a postavy (méně obvyklé), kteréžto oboje tedy zavánělo těžkým průměrem. Klišé nad klišé, nápadů málo (docela dobrý byl ten s nalezenou rukou) a bohužel žádné zajímavé postavy, ani alespoň minimálně zajímavé herecké výkony (trošku to přece jen zachraňoval George Hammond z SG1). Nic moc...(16.2.2012)

 • AlistairMir
  ***

  Jasně že je to blbost na entou, ale na nic si to nehraje a docela to i pobaví. Dráček Mráček lítá sem a tam, občas někoho zhltne a ani to nemusí být zrovna princezna, takže bod pro něj, že není vybíravej. Lidem se to, ale nelíbí takže se rozhodnou dráčka sejmout a začíná taková malá mela kde se ukáže, kdo z koho. PS : Fandil jsem drakovi, hrál nejlíp.(20.9.2014)

 • verbal
  *

  Co taky čekat od "filmu", když už jeho název připomíná citoslovce dávení? Takže: Za humny nějaké aljašské prdele je drak! A každý je pro něj princezna. Žere výhradně mezi desíti metry čtverečními papundeklových kulis a na padesáti metrech okresky z Wykuřmingu do Wylišpepsee. Je vidět, že všechno ostatní je na draka! Ten místy vypadá, že tak tak přežil Putování s dinosaury, místy Cestu do pravěku. Jeden místní vidlák, jehož otec byl v Oslu, tedy chci říct z Osla, no zkrátka Nor, má vynikající historku, že ho tam poslal Odin! Na Aljašku!!! Asi, aby mu nesral do fjordu... Nebo aby to mohlo být v Americe! Tak jako tak, místním nesežraným dojde trpělivost a utvoří úderné komando ve složení: drsný trucker s traumatem + vymaštěná servírka = VLPP, vysloužilá guma na důchodě, vesnický idiot (pateticky sežrán v 82. minutě) a nějaká bruneta vyloženě pro ozdobu. Ti chytnou draka za vejce a když jej to vytočí, nesmírně dramaticky ho přejedou autem, které posléze vybuchne v nádherném oblaku ručně malovaného kouře! Paráda!(4.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace