poster

Wyvern (TV film)

 • Česko

  Krvelačný netvor

 • USA

  Wyvern

 • Slovensko

  Netvor

Sci-Fi / Thriller / Horor / Fantasy

USA, 2009, 100 min

Scénář:

Jason Bourque

Kamera:

C. Kim Miles

Hudba:

Pinar Toprak

Producenti:

Kirk Shaw

Scénografie:

Renee Read
(další profese)
 • Hunter2222
  ***

  Film je toto celkom dobrý. Hlavné pri takomto druhu filmov je, aby bolo monštrum zobrazené realisticky. Tu sa to podľa mňa podarilo. Monštrum sa mi veľmi páčilo. Niečo ako drak a k tomu hladné po ľuďoch. Škoda že už neostalo dosť peňazí na gore efekty. Tie tam dosť chýbali. Príbeh nie je nijako výnimočný, ako v každom druhom americkom Béčku - predvídateľný. Ale film ma bavil a tešil som sa na každý záber s wyvernou, takže kľudne dávam 70%.(5.7.2010)

 • cariada
  ***

  To se docela nechalo, potvora se probudila a dala si jako zákusek městečko na Aljašce a naodpor se jí postaví dva obtloustlý plešatý dědkové i tak se to dá popsat. Bylo to i místy vtipný a krvavý, i těhle filmů dobrá kombinace.(3.2.2014)

 • A.Beech
  odpad!

  Prišlo mi to skôr trápne, ako nejaký horor. Gigantický lietajúci chrúst, alebo dinosaurus (ťažko to identifikovať – možno to bol drak) na mňa zrejme vôbec nezapôsobil.(7.4.2012)

 • nash.
  **

  Standartní televizní béčko seskládané z obvyklých propriet, které ničím nepřekvapí a uprutně lpí na obvyklých chybách podobných filmů. Přesto se však dá v případě volných devadesáti minut shlédnout aniž by člověk příliš trpěl. Byť by tím jen uctil památku Dona S. Davise, nezapomenutelného majora Briggse z Twin Peaks.(12.9.2010)

 • masw
  *

  Opět silně lesknoucí se počítačový drak jako jinde, ale aspoň snaha o nějaké gore efekty si zaslouží hvězdu. Další přidávám za dost vtipnou scénu s poldou ve stodole. Jde, uklouzne po louži krve. Podívá se doleva - mrtvola, podívá se doprava - druhá mrtvola. Vstane opře se o trám vyblije se a padne na zem jako v Četě. :) Další wtf je taky závěrečná scéna kdy kanadský hrdina za zvuků nějaké rockové šlápoty vyjíždí s truckem s vejcem a pak country hudba kdyz prichazi jako vitez, tou jeho viteznou chuzi, to uz jsem cekal konec s Asterixe a vyhlizel, kdy budou tancovat u ohně a žrát divočinu. :)(18.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace