poster

Jezero smrti

 • Velká Británie

  Eden Lake

 • SK název

  Jazero smrti

Horor / Thriller / Drama

Velká Británie, 2008, 91 min

 • Pumiiix
  *****

  Masakr! MASAKR! Masakr! Prozatím s velkým přehledem nejlepší horor roku 2008. Dost dlouho mě takhle horor nezasáhl, nesrazil psychiku dolů a nevzbudil emoce. Tolik jsem hlavní dvojce fandil a přál. Tolik mi přišla parta „anglických“ „teen“ zmrdů reálná, až moc v dnešní době reálná. Brutalita je pořádná, kamera necuká bokem ve chvílích kdy se v mnoha filmech otáčí, stříhá…..Brutalita ale není samoúčelná, jako v jiných filmech "alá" Saw…10/10*(25.11.2008)

 • TheMaker
  **

  :::::::::::::::::: Nedodíval jsem se. Nebavilo. :::::::::::::::(9.3.2009)

 • LIVINGDEAD
  *****

  SKVĚLÝ - opravdu parádní horror. Bohužel, tohle je realita. Taky máme před panelákem takový gang nezaměstnaných puberťáků - zmrdů se sockou. Od rána do večera jen sedí na laviččce, chlastají, fetují a dělají bordel. Věřte mi, že kdybych měl kulomet tak ty zasrané zmrdy pozabíjím. Teď mají dokonce soutěž - kdo víc rozbije plastových oken a ještě se tomu smějí. Co se týče filmu, litoval jsem hlavní hrdinku a přál jsem si, aby ty parchanty zlikvidovala jednoho po druhém...... takže ten konec mne zklamal :-) Film je zcela jistě totální antikoncepce - po shlédnutí nemáte chuť zplodit dítě, protože tohle z něj na 100% vyroste!(16.11.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Filmu se v roce 2009 dostalo hned dvou nejvyšších ocenění prestižního britského institutu filmových kritiků, Empire Awards, když obdržel ocenění za nejlepší hororový film roku a nejlepší britský film roku 2008. [Zdroj: empireonline.com] (Conspi)

 • - V scéne, kde skupine mladých ľudí uteká pes za párom ležiacim pri jazere, majiteľ psa na neho volá menom feny Bonnie, pričom kamera pri ďalšom zábere odhaľuje, že je to pes. (brutale)

 • - Plakát, který má v závěrečné scéně Bradd na dveřích, je portrét wrestlera Daeva Bautisty. (Chris Masters)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace