poster

Ip Man

 • Hong Kong

  Ye Wen

 • Hong Kong

  葉問

 • anglický

  Ip Man

 • anglický

  Yip Man

 • Slovensko

  Ip Man: Zrodenie majstra

Akční / Drama / Životopisný / Historický

Hong Kong / Čína, 2008, 106 min

Režie:

Wilson Yip

Scénář:

Edmond Wong

Kamera:

Sing-Pui O

Hudba:

Kendži Kawai
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Nářez od začátku do konce. Navíc lze-li v případě tohoto snímku slyšet několikanásobné vychvalování akčních scén, které údajně trumfnou i Neovy eskapády z Matrixu, rozhodně tomu jde uvěřit. Už po prvních pěti minutách jsem byl svědkem jednoho z nejlepších čínských soubojů za velmi dlouhou dobu. A film v této tradici naštěstí pokračuje - je to zábavná mlátička a těch 106 minut uteče, ani jsem nevěděl jak. Příběh, který ve většině podobných východních snímcích tohoto typu trochu skřípe, nebo hůře nudí, se také povedl. Nevšímal jsem si žádných hluchých míst nebo nesrovnalostí, takže po dějové stránce taky velká spokojenost... Doporučuji všem, kterým se líbil souboj Nea s agentem Smithem v metru!(8.8.2010)

 • FlyBoy
  ****

  Wing Chun pod záštitou "Grandmastera" Ip Mana je eklektickým zborníkom sústredených bitiek, ktoré sa vymykajú pozemskej kontrole. Bruce Lee, Tony Jaa, Jet Li sú mnou známe bojové ikony ku ktorým už s radosťou môžem priradiť meno Donnie Yen. Peklo.(30.8.2009)

 • Dragoni
  ****

  U mě za 4 hvezdičky, ten kdo má rád kung fu, trochu historie a hlavně dobře natočemé souboje, jistě si přijde na své a vidět tento film v Blu-ray kvalitě bylo prostě úžasné. Ruční technika neměla chybu, přesto mi přišel IP Man trošku nafoukaný a vmete divákovi to co chce, přesto pěkný film. 80 %(25.4.2009)

 • Shit
  ****

  Pokud se Donnie Yen tváří drsně a trestá všechny, co někomu něco udělaj špatnýho, tak si neni šance vůbec na nic stěžovat, protože Donnie tam všechny masakruje neuvěřitelně hustě a jeho superrychlý ruční komba sem sledoval s otevřenou tlamou a podporovanej je ještě perfektní choreografií a dokonale vychytanou kamerou. Jenže jakmile se film věnuje něčemu, kde se musí Donnie byť jen pousmát, tak je po prdeli, hodnej taťka učitel na něj prostě nesedí a nikdy nebude a pokud se do toho ještě Wilson Yip snaží vyprávět drama o utlačování číňanů zlejma japonema, tak je konec se všema nadějeme, že to bude jeden z nej akčních filmů posledních let. Mimoto se nejedná ani o moc kvalitní drama, všechno je takový až moc prvoplánový, jednoduchý a nesmyslně poslepovaný, vlastně ani nechápu kde to vzalo takový hodnocení (92%), asi to ještě půjde hodně dolu(9.1.2009)

 • molotov
  *****

  Moc pěkný. A hlavně to fungovalo i ve chvílích, kdy nikdo s nikým nebojoval.(29.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace