• slovenský

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2015, 93 min (SE: 101 min)

Gil Kenan

David Lindsay-Abaire, Michael Grais (původní scénář), Mark Victor (původní scénář)
  • Dellamorte

Nějakého Gil Kenananana zákeřně přepadl nápad umravniť solídní, málem kultovku, zabalil ji BohuNEdíky dostupnými srandičkama a šplechl svôj vyžehlený pohled na věc. Ťažkopádny dojem sa očakávane dostavil, no úprimne musím priznať, že tak akútne zavedený slovný termín " ľakačka " i v tomto případě zafungoval. Žiaľ len pri vedomí, že se upekl ďalší silně přebytečnej cover.N-Joy.(28.5.2015)

• Rakosnicek77

Naprosté fiasko a pokus oprášit zašlou slávu kultovní předlohy z roku 82' Hodně ubohý pokus o remake, který v konečném výsledku nesahá předloze ani ke kotníkům. Film napumpovaný trikařinou a digitálními efekty může vyděsit jedině předškoláky, případně labilní jedince, rozhodně si ale označení horor nezaslouží ani při té nejdivočejší fantazii. Jde spíš jen o takový hloupý pokus postrašit ty, co horory moc nemusí, ale ošlehaný profík tohle dílko dá s klidem a prstem v nose :-)(24.5.2015)

• Jordan

úplne zbytočný, gýčový a nevkusný brak!(23.5.2015)

Průměrná duchařina s povedenými lekačkami, která má co nabídnout spíš mladší generaci. Pro mě je spousta lepších duchařin, i když zde pár dobrých nápadů je. Za mě 50% :)(24.11.2015)

|70%| Shlédnuto v kině. Tak co tu máme za horor tentokrát ? Rozhodně je to ten klasický typ novodobých horůrků, jejichž děj se odehrává skoro furt v domě. Dalo by se to přirovnat k Insidiousům, V zajetí démonů, Annabelle atd. Tyhle typy já prostě zbožnuju. Základním aspektem těchto filmů jsou lekačky. I zde byly, když jich nebylo až tak moc a některé byly předvídatelné. No, už je to moc ohrané. Uvědomuji si, že už toho bylo natočeno dost, než aby mě to nějak uchvátilo či překavpilo. No, ale já se prostě bavil, takže s odřenýma ušima jsem nakonec tu nejslabší možnou, 4 hvězdu dal. Záporem byl trochu konec. Tam už se žánr trochu změnil, když to přeženu na fantasy či snad pohádku. Odeklínač zlých démonů – ten mi strašně vadil, prostě to byl blbec.  Ale přesto, technická stránka filmu byla výborná. Dobré efekty, celkem obstojní herci. Žádnou výraznou chybu to nemělo. Hudba byla celkem dobrá. Takže až na finále jsem spokojen. Nadprůměrná zábavička to je. Těším se na další podobný film, a sice: Insidious 3: Počátek. To bude snad ještě lepší.(30.5.2015)