• slovenský

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2015, 93 min (SE: 101 min)

Gil Kenan

David Lindsay-Abaire, Michael Grais (původní scénář), Mark Victor (původní scénář)
  • 6thSun

Chvíli to vypadá nadějně, než to celý jde do kopru. Rockwell je nicméně hroznej celou dobu, asi mu neřekli, že to není komedie (i když to tak ve výsledku možná vypadá, ale to je jiná věc).(26.6.2015)

• Pilda17

Už originální snímek z roku 1982 moc nepřesvědčil, ale Poltergeist z roku 2015 je katastrofa od samého začátku. Atmosféra naprosto nulová, předvídatelné lekačky a vše působí hrozně barevně a diváka to musí otravovat. Kvalitní duchařský horor tvoří atmosféra, napětí a nějaká ta pořádná lekačka, ale tady vše je na úplně té nejnižší úrovni. Najdu možná jednu max dvě scény, které nebyly nejhorší a kvůli tomu nakonec odpad nedám. Tohle se Gil Kenananovi nepovedlo a pokud plánují pokračování, obloukem se mu vyhnu .. 2/10 = 20%(20.9.2015)

• EvilPhoEniX

Nepovedený remake už tak nepovedené klasiky (Jak se říká jaký otec takový syn, tak zde to platí neskonale). Obrovská škoda, že film s tak lákavým a atraktivním trailerem dopadl tak mdle. Na remake jsem se těšil, poněvadž originál se mi nelíbil už jako malému chlapci. Tuším ve 12 letech, kde jsem měl na kontě pouze 30 hororů, tak Poltergeist patřil mezi to nejhorší, remake však nedopadl o moc lépe. Všichni co si stěžovali na Insidious 3, že obsahuje spousta lekaček,tak já si stěžuji zde,pač Poltergeist obsahuje pouze jednu a o atmosféře nemůže být žádná řeč. Je to podivně barevné a digitální a o zábavě se také nedá příliš mluvit Potěšila scéna s klaunem a s vrtačkou, zbytek stál za vylíž prdel. 40%(24.6.2015)

Klasický remake, který obsahuje více nadsázky než hororových prvků, průměr na jedno zhlédnutí :-)(14.7.2015)

Nečekal jsem od Poltergeista nic a taky jsem nic nedostal jen další průměrnou duchařinu která se objevuje každý měsíc aspoň jedna. o prvním Poltergastovy jsem se dozvěděl zpátky v roce 2004, mezitím se vystřídalo plno režisérů a já do dneška nepochopím proč to nedaly někomu schopnějšímu. Tenhle film má přesně 3 velké problémy které originál neměl, problém číslo 1). efekty a elektronika, ve filmu je dron, tablet a jiné serepetičky které byly naprosto zbytečné a hlavně vypadalo to hloupě, a efekty byly co se týká efektů v nemertvém světě("rift") tak to bylo naprostá katastrofa, a zkurvila totálně všechno co jsem filmu odpouštěl. Problém číslo 2). postavy ty byly tak špatně napsané a klišovité že bych brečel, postava toho bráchy- ten v původním filmu byl posera a nesnažil se si hrát na hrdinu, v remaku je posera a pak se z něj stane hrdina, cítil jsem se trapně z toho kluka. Hlavní postava Madison nebyla ani trochu roztomilá jako O´rourke. Navíc její "They´re here" byla úrážka remaku. No a problém číslo 3). Film je naprosto bez atmosféry, původní film i když v dnešní době ne moc děsivý měl atmosféru hodně silnou, tady není ani vteřinu. No nic, nemůžu říct že mě film zklamal hodně, scény s klaunem byly fajn a některé scény mě bavily a Rockwell mě hodně bavil. Scény s Harrisem byly taky zábavné ale s ostatníma jsem měl problém. Pro mě je to lehce podprůměrný remake který už vidět nemusím.45%.(19.9.2015)