poster

Poltergeist

 • USA

  Poltergeist

 • slovenský

  Poltergeist

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2015, 93 min (SE: 101 min)

Režie:

Gil Kenan

Scénář:

David Lindsay-Abaire, Michael Grais (původní scénář), Mark Victor (původní scénář)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rollman1
  **

  Trailery klamou, ale to už víme asi všichni. Stejně tak víme, že remaky klasik dopadají ve většině případů katastrofálně. U nového Poltergeista se sice nejedná přímo o katastrofu, ale o úspěchu se mluvit nedá. Já osobně tohle beru jako takový mině strašidelný film pro děti. Lekačky čekáme, vše je zdigitalizováno a postavy hrajou svůj standart anebo nehrajou vůbec. Výhodou je, že film celkem rychle odsejpá a jak rychle začne tak i skončí, takže je to takovej koukatelnej podprůměr.(30.9.2015)

 • honajz
  **

  Poměrně zklamání. Tam, kde původní Poltergeist začíná, tady mezitím uteče zbytečných dvacet minut. Kromě několika chytrých dialogů je ale film jen výcucem z různých Paranormal Activities, s poměrně mizernými lekačkami. Opět se neubráním srovnání s původním filmem - ten buduje napětí a strach postupně, za pomocí různých náznaků, nikoliv prvoplánových lekaček, takže ten strach je posléze stále větší, jak se i postupně odhalují různé kamínky celého příběhu. Tady prostě jsou jen ty paranormální lekačky bez ladu a skladu, bez nápadu a invence.(26.6.2015)

 • j.bena
  ***

  Nic moc.(23.6.2015)

 • MikeCool
  ***

  Věděl jsem do čeho jdu a dostal jsem přesně to, co jsem od tohoto remaku očekával. Původní Spielbergovu verzi jsem samozřejmě viděl a samozřejmě se to nedá srovnávat. Remake se mohl pochlubit alespoň lepší hudbou a akustikou, což je i logické, když přihlédneme na rok produkce původní verze a remaku. Je to jako přes kopírák, akorát v novější více američtější verzi. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(1.6.2015)

 • 6thSun
  **

  Chvíli to vypadá nadějně, než to celý jde do kopru. Rockwell je nicméně hroznej celou dobu, asi mu neřekli, že to není komedie (i když to tak ve výsledku možná vypadá, ale to je jiná věc).(26.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace