poster

Poltergeist

 • USA

  Poltergeist

 • Slovensko

  Poltergeist

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2015, 93 min (SE: 101 min)

Režie:

Gil Kenan

Scénář:

David Lindsay-Abaire, Michael Grais (původní scénář), Mark Victor (původní scénář)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  **

  Poměrně zklamání. Tam, kde původní Poltergeist začíná, tady mezitím uteče zbytečných dvacet minut. Kromě několika chytrých dialogů je ale film jen výcucem z různých Paranormal Activities, s poměrně mizernými lekačkami. Opět se neubráním srovnání s původním filmem - ten buduje napětí a strach postupně, za pomocí různých náznaků, nikoliv prvoplánových lekaček, takže ten strach je posléze stále větší, jak se i postupně odhalují různé kamínky celého příběhu. Tady prostě jsou jen ty paranormální lekačky bez ladu a skladu, bez nápadu a invence.(26.6.2015)

 • Chrustyn
  ***

  Vyjma lepších triků, to oproti původní verzi nenabízí nic nového, pořád to je ale jeden z těch lepších hororů, které můžete v současnosti vidět.(18.12.2015)

 • rollman1
  **

  Trailery klamou, ale to už víme asi všichni. Stejně tak víme, že remaky klasik dopadají ve většině případů katastrofálně. U nového Poltergeista se sice nejedná přímo o katastrofu, ale o úspěchu se mluvit nedá. Já osobně tohle beru jako takový mině strašidelný film pro děti. Lekačky čekáme, vše je zdigitalizováno a postavy hrajou svůj standart anebo nehrajou vůbec. Výhodou je, že film celkem rychle odsejpá a jak rychle začne tak i skončí, takže je to takovej koukatelnej podprůměr.(30.9.2015)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Tady bydlet nemůžu je tu vysoké napětí, už vidím, jak mi rostou nádory.......... Kouzlem v osmé minutě to začíná. Holky to zatím zvládají, ale s Griffinem to bude horší. CITÁT - Noční světlo!! Noční světlo!!............... Bohužel tyhle situace ve strašidelných domech nechápu a moc je neberu. To bude asi tím, že jsem žil v paneláku v 1+1 a teď žiju v garsonce o 20 metrech čtverečných. Kde by se tu asi vzal duch? CITÁT - Potřebuju nové spodní prádlo, tohle je smutné prádlo.............. Zatím jen jeden člověk z rodiny tvrdí: Musíme pryč. Určitě víte kdo. Nikdo ho však nebere vážně. CITÁT - Vzhůru celou noc...... Tak beru zpět, ani holky se s tím nedokážou poprat a bude to pro ně osudné. Film je plný klišé, a ikdyž trojice vystrašených dětí dokáže vytvořit hustou atmosféru, tady jim to moc nejde. CITÁT - Budeme ve velkým průšvihu........... Tohle není normální strašení, tohle je nasranej poltergeist. Má to pár zajímavostí, jako je třeba natažené lano nebo létající kamera na dronu, ovšem to pro vyvození strašidelné atmosféry prostě nestačí. CITÁT - Mám tu něco na práci...........(20.9.2015)

 • EdaS
  **

  Technicky OK, ale jinak orgie marnosti. Kouzlo originálu se zopakovat opravdu nepodařilo.(29.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace