poster

Poltergeist

 • USA

  Poltergeist

 • slovenský

  Poltergeist

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2015, 93 min (SE: 101 min)

Režie:

Gil Kenan

Scénář:

David Lindsay-Abaire, Michael Grais (původní scénář), Mark Victor (původní scénář)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PinokKio
  **

  I Sam Rockwell musí platit účty, proto mrhá svým časem v tomhle strašidelným domě. A nejspíš to moc dobře věděl, když nechal ty uřvaný děcka a poltergeisty hrát lépe než předvedl on sám ..(28.9.2015)

 • claudel
  ***

  Horory, které letos dorazily do českých kin, si drží svůj pěkný průměr a nejsou to laciné sračky. Poltergeist má delší rozjezd, pak ale velmi silný střed a u konce už musíme trochu přivírat oči. Každopádně dobrá zábava na horkou srpnovou noc.(9.8.2015)

 • MikeCool
  ***

  Věděl jsem do čeho jdu a dostal jsem přesně to, co jsem od tohoto remaku očekával. Původní Spielbergovu verzi jsem samozřejmě viděl a samozřejmě se to nedá srovnávat. Remake se mohl pochlubit alespoň lepší hudbou a akustikou, což je i logické, když přihlédneme na rok produkce původní verze a remaku. Je to jako přes kopírák, akorát v novější více američtější verzi. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(1.6.2015)

 • Darth Sidious
  **

  Nic moc. Spíš nic než moc. Zlatej starej Poltergeist.(26.9.2015)

 • Spiker01
  ***

  Další zrebootovaná klasika pro nenáročné teenagerské publikum..zaplaťpánbůh za mého oblíbence Sama Rockwella, kterého vidím rád v podstatě kdekoliv a jen ten mi zpříjemnil tento "opus magnum". Má to něco do sebe, ale možná bych uvítal trošku přízemnosti a ne víceméně alternaci na nesrovnatelně lepší Insidous 2...55%(13.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace