poster

Cass

Krimi / Drama / Životopisný

Velká Británie, 2008, 108 min

 • Superpero
  ****

  Takovej klon filmu Rise of the Footsoldier, ale s hrdinou kterej je sympatičtější a je větší dobrák. Jsou tu klasický pouliční hooligan bitky, ale ne tak intenzivní, jak třeba ve zmíněném Footsoldierovi. Cass má zase sympatičtější postavy a celistvější děj. Na nudu rozohodně nebyl čas.(8.4.2009)

 • Ivoshek
  **

  Film o tom, jak si kuci dělnický dávaj o víkendech do držky s lidmi s podobným koníčkem. Nad rámec věty výše ve filmu nic moc dalšího hledat netřeba. Škoda té glorifikace zločinu a zlehčování násilí (a navážení se do Thatcherové....).(25.12.2013)

 • metal.storm
  *****

  „Nezáleží na tom ako moc som sa umýval, aj tak som nezbledol.“ Výborne situovaný už dobrý príbeh. Trošku rasisticky pravdivý s trochou múdra počas celého filmu.(23.6.2016)

 • Fr
  ***

  ,,MUSEL JSTE SE NA NĚCO O VÍKENDU TĚŠIT. DOBA SE OD POLOVINY SEDMDESÁTÝCH LET ZMĚNILA. FOTBALOVÁ CASUAL PŘEVZALA ULICE, TAKŽE SE JEDNALO O NAVRŽENÉ OBLEČENÍ A NAVRŽENÉ NÁSILÍ. NYNÍ JSME SI ŘÍKALI INTER CITY FIRM. ICF. NOVINY NÁM ŘÍKALY LES THUGS NOUVEAUX...“ /// Nebejt jen černoch. Bejt součástí ,,NĚČEHO“. Bejt výjimečnej. Jako Cassius Clay… Další zvláštní (?) pohled na fotbalový ,,hooligans“. Několik zajímavejch okamžiků v zajímavým životě ,,děsivýho černýho muže“. Životopis směřující ke dni, ve kterým Cass Pennant zjistil, KDO OPRAVDU JE. Fajn, ale já jsem spíš na drsnější sociální dramata… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen filmy podle skutečnosti. 2.) Stejnojmennou knihu, kterou napsal v roce 2002 Cass Pennant jsem nečetl. 3.) Zjistím, kdy je stylový přijet k hospodě pohřebákem. 4.) Thx za titule ,,pBen“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(24.11.2013)

 • galba
  ***

  Další film o chuligánech...(10.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace