Soukromé pasti (TV seriál)

• slovenský

Súkromné pasce

Private Traps

Česko, 2008, 16x60 min

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová, Jiří Bartoška, Tereza Voříšková, Zuzana Norisová, Sandra Nováková, Jiří Langmajer, Lukáš Vaculík, Libuše Šafránková, Anna Polívková, Dana Syslová, Oldřich Navrátil, Jaromír Nosek, Ivana Chýlková, Robert Jašków, Ondřej Kavan, Vladimír Kratina, Filip Tomsa, Vanda Hybnerová, Leoš Noha, Ladislav Hampl, Jaroslav Plesl, Zuzana Kajnarová, Adam Mišík, Petra Lustigová, Emília Vášáryová, Tomáš Hanák, Jiří Ornest, Zuzana Bydžovská, Taťjana Medvecká, Saša Rašilov nejml., Jiří Wohanka, Igor Chmela, Stanislava Jachnická, Eliška Balzerová, Tereza Brodská, Jitka Molavcová, Michal Dlouhý, Libuše Švormová, Kristýna Leichtová, Denisa Demeterová, Eva Nosálková-Leinweberová, Kristina Bastienová-Kloubková, Jana Pehrová-Krausová, Táňa Pauhofová, Daniel Svoboda, Veronika Žilková, Miroslav Táborský, Lenka Kodešová-Skopalová, Milena Steinmasslová, Jan Cina, Roman Mrázik, Berenika Kohoutová, Jana Břežková, Vladimír Kudla, Teresa Branna, Martin Finger, Hana Seidlová, Jitka Nerudová, Simona Babčáková, Zuzana Stivínová, Monika Hladová, Barbora Poláková, Vanda Károlyi Konečná, Petr Štěpán, Jitka Smutná, Nikol Fischerová, Lucie Žáčková, Ela Lehotská, Vlasta Žehrová, Miroslav Pánek, Denisa Kubová, Natálie Drabiščáková, Jiří Ployhar ml., Martin Davídek, Pavla Beretová, Kristýna Maléřová-Podzimková, Vojtěch Dyk, Kryštof Hádek, Hana Maciuchová, Jiří Vyorálek, Jiří Mádl, Petra Špindlerová, Luboš Veselý, Eva Režnarová, Tereza Kostková, Jáchym Kraus, Tomáš Matonoha, Jana Stryková, Miluše Bittnerová, Aleš Brichta, Anna Sikorová, František Němec, Irena Máchová, Robert Nebřenský, Ian Hamilton, Markéta Tannerová, Tereza Tobiášová, Václav Neužil ml., Klára Apolenářová, Vladislav Rousek, Jakub Štěpán, Sára Sotonová, Kateřina Veckerová, Vendula Ježková, Jana Malá, Pavlína Štorková, Miloš Vávra
  • Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// Na výsledné hodnocení si počkám, teď k jednotlivím dílům/// Příběh první: (**) Žádná sláva se nekoná, docela podprůměrné. Zpracování mě moc nezaujalo. Líbilo se mi jedině jak to natřela těm frantíkům při pohovoru. A to je docela málo, navíc Tatiana Vilhelmová není moje krevní skupina. Snad jen Lukáš Vaculík se mi líbil. Příběh druhý: (****) Zpracování stejné, ale příběh zajímavý. Film si vystačil se třemi herci, doplněný o malou roli Zuzany Bydžovské a úžasného Bohumila Klepla. Jiřímu Langmaierovi ta role úžasně sedla a poprvé jsem viděl Sandru Novákovou. Po celou dobu mírný naprůměr, ale závěr pěkně vygradoval. To bylo napětí. Jsem rád že to neutli...Příběh třetí: (***) Bohužel jsem neviděl celé. Nahrával jsem z digitálu a ten se hodně trhal. Přesto můžu zmínit dobrou hudbu, kvalitní herecké výkony a rozhodně zajímavý námět. Jestli to někdo máte, sem s tím. Příběh čtvrtý: (*****)Parádní podívaná. Je to vtipné, zábavné a zaroveň dojemné. Neskutečný konec a vyborní herci. Především zaujme Tereza Voříšková, ale i ostatní byly super (Hanák vs. Budař). Úžasně jsem se bavil. Příběh pátý: (*)Nezáživné a nepříjemné sociální téma, které je nepříjemné jak zažít, tak se i na něj dívat. Nenudil jsem se, ale nezaujalo mě to a spíše mě to otrávilo. Navíc herci nejsou moje krevní skupina. Příběh šestý: (**) Vážný příběh, který je jen mírně úsměvný. Líbil se mi Roman Zach a Zuzana Kajnarová. A taky to dobře končí, jinak mě to ale moc nezaujalo, ukázky slibovaly víc. Příběh sedmý: (**) Tohle je trošičku smutný a mnohem víc nechutný. Miroslav Etzler se v tom pěkně vyžíval, ale to je taky jediný co zaujme, protože v takové poloze ho neznám. Jo ještě potěší Filip Tomsa. Jinam ovšem začínám mít dojem že příběhy ze Soukromích pastí jsou hodně depresivní a to od TV pořadu, filmu, seriálu nepotřebuji, chci se oderagovat a bavit. Příběh osmý: (***)Téma, které vidět nepotřebuji (o ukradnuté spermii) mě nakonec celkem zaujalo. Hlavně díky proměně vztahu ústřední dvojice. Tohle je takový neurážející průměr. Příběh devátý: (*) :-( hmm to už skončilo? Vždyť to bylo o ničem. Sice mě to neurazilo ani neznechutilo ani nenudilo jako některé jiné příběhy, ale bylo to takové nijaké. Nevýrazné herecké obsazení a nijak výrazný nebo poutavý děj. Ztráta času, měl jsem chuť to vypnout. Příběh desátý: (****) Konečně zase jednou dobrá část. Ze začátku je to usměvný a napínavý. Pozdeji, když se má něco dít se nevý kudy kam. Tak to ale asi má působit. Taky bych se nevěděl honem rozhodou a zvažoval jak se zachovat. Doteď 3* ale za půvabnou Táňu Pauhofovou dám 4*, která je vedle Terezy Voříškové tím jediným důvodem proč se na tyhle příběhy dívat. Příběh jedenáctý: (***) Nejdříve příběh nezajímavý, potom milý, zajímavý a ke konci hodně dojemný. Slušně zahrané. Tohle byla kvalitní část. Příběh dvanáctý: (***)Dobrý příběh s velmi kvalitními herci. Dobře zahrané a s dobrým koncem. Jen Tereza Brodská byla zase ve stejné poloze (tak jako v Ulici) a Michal dlouhý byl nemastný neslaný. Zahrála si tu i Kristýna Leichtová. Skoro jsem uvažoval o 4*. Celkové shrnutí: (**): Věřím tomu, že každý si zde najde přibližně 3-4 příběhy, které ho velmi osloví a nebo je nějakým zbůsobem dokáže ocenit. Bohužel člověk do jednotlivých příběhů nevidí a proto je velmi težké vybrat právě ten dobrý aniž by jste nemuseli koukat na ty průměrné nebo zcela špatné. Hlavní důvod proč jsem se začal díval bylo kvůli hercům. Těch je tu opravdu hodně. Bohužel jednotlivé části jsou hodně nevyvážené (obsazením), a tak někdy budete chrochtat blahem že vydíte své oblíbence a jindy vás to už odradí kvůli hercům které zrovna nemusíte. A proto obsazení nedám za plný počet. A celkový dojem: Ztráta času. Jak jsem řekl, je težké vybrat ty dobré příběhy a vidět je všechny znamená ztrávit nad tím spoustu času a za to to nestojí./// Celkem 40%///(19.9.2008)

První díl měl určitě hereckou kvalitu, ale zase spoustu nedostatků: to opravdu, když dvě osoby telefonují, musí být v podkresu "bublající" zvuk, aby nás o tom usvědčil? proč jsou auta na silnici slyšet víc než dialogy? Promluvy hlavní hrdinky do kamery? aj. 50%._____ Druhej díl opět trochu trpí tím co první. Po první výborné půlce přijde těsně za sebou několik WTF momentů, ze kterejch se skoro nevzpamatuju. A ty promluvy do kamery jsou opravdu hodně špatná scénáristická berlička. Za Langmajera a Novákovou 70%_____ Škoda, že je Norisová tak bídná herečka, jakmile má začít hrát emoce, tak odcházím zvracet. Třetí díl 70%._____ Čtvrtej díl nepřinesl nic moc novýho, jen standard SP, takže 50%._____ Pátej díl = herecký koncert Vášáryové, Bartošky a Cibulkové, hlavně Vášáryová nemusí nic říkat, stačí její pohled do kamery, zatím nejlepší díl - 80%_____ Sedmý díl: Etzler na mě vždycky působil jako úchyl, takže v týhle roli mi seděl. Tomuhle dílu se dá jen málo věcí vytknout, téma zneužívání dítěte rodičem se povedlo zpracovat velmi dobře a asi i velmi přesně. 80%._____ Po dlouhý době projekt některý z českejch televizí, kterej mě zaujal a kterje budu sledovat pravidelně.(10.9.2008)

• 6thSun

První díl celkem ok, ty další už ale ztratí vnitřní hloubku a náboj se rozplizne někde po povrchu, motivy postav jsou jen slabě nastíněny a mnohdy působí až příliš samoúčelně. Těsně nad vodou pak tenhle seriál udržují herecké výkony, což ale bohužel nestačí.(31.7.2010)

• - V epizodě "Manželství, nebo život", která se odehrává v zimě, slavili svátek Ivanové, ve skutečnosti však Ivan jmeniny slaví v červenci. (Lindush)

• - Pro Miroslava Etzlera bylo natáčení epizody "Tatínkova holčička" hodně složité. S rolí se musel dlouho psychicky vyrovnávat. Jak sám přiznal, bylo to pro něho mnohem složitější než pro Bereniku Kohoutovou, pro kterou to byla první herecká role. (MTHRFCKR)

• - V epizodě "Jiná láska" si jednu z hlavních rolí zahrála Zuzana Stivínová, která v době natáčení měla krátké vlasy. Svou roli proto odehrála prakticky celý v paruce. (MTHRFCKR)