Soukromé pasti (TV seriál)

• slovenský

Súkromné pasce

Private Traps

Česko, 2008, 16x60 min

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová, Jiří Bartoška, Tereza Voříšková, Zuzana Norisová, Sandra Nováková, Jiří Langmajer, Lukáš Vaculík, Libuše Šafránková, Anna Polívková, Dana Syslová, Oldřich Navrátil, Míra Nosek, Ivana Chýlková, Robert Jašków, Ondřej Kavan, Vladimír Kratina, Filip Tomsa, Vanda Hybnerová, Leoš Noha, Ladislav Hampl, Jaroslav Plesl, Zuzana Kajnarová, Adam Mišík, Petra Lustigová, Emília Vášáryová, Tomáš Hanák, Jiří Ornest, Zuzana Bydžovská, Taťjana Medvecká, Saša Rašilov nejml., Jiří Wohanka, Igor Chmela, Stanislava Jachnická, Eliška Balzerová, Tereza Brodská, Jitka Molavcová, Michal Dlouhý, Libuše Švormová, Kristýna Leichtová, Denisa Demeterová, Eva Nosálková-Leinweberová, Kristina Bastienová-Kloubková, Jana Pehrová-Krausová, Táňa Pauhofová, Daniel Svoboda, Veronika Žilková, Miroslav Táborský, Lenka Kodešová-Skopalová, Milena Steinmasslová, Jan Cina, Roman Mrázik, Berenika Kohoutová, Jana Břežková, Vladimír Kudla, Teresa Branna, Martin Finger, Hana Seidlová, Jitka Nerudová, Simona Babčáková, Zuzana Stivínová, Monika Hladová, Barbora Poláková, Vanda Károlyi Konečná, Petr Štěpán, Jitka Smutná, Nikol Fischerová, Lucie Žáčková, Ela Lehotská, Vlasta Žehrová, Miroslav Pánek, Denisa Kubová, Natálie Drabiščáková, Jiří Ployhar ml., Martin Davídek, Pavla Beretová, Kristýna Maléřová-Podzimková, Vojtěch Dyk, Kryštof Hádek, Hana Maciuchová, Jiří Vyorálek, Jiří Mádl, Petra Špindlerová, Luboš Veselý, Eva Režnarová, Tereza Kostková, Jáchym Kraus, Tomáš Matonoha, Jana Stryková, Miluše Bittnerová, Aleš Brichta, Anna Sikorová, František Němec, Irena Máchová, Robert Nebřenský, Ian Hamilton, Markéta Tannerová, Tereza Tobiášová, Václav Neužil ml., Klára Apolenářová, Vladislav Rousek, Jakub Štěpán, Sára Sotonová, Kateřina Veckerová, Vendula Ježková, Jana Malá, Pavlína Štorková, Miloš Vávra
  • Aky

Na Novu nečekaně solidní. Ale přes dvě hvězdy se to u mne nedostalo.(30.9.2011)

• Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// Na výsledné hodnocení si počkám, teď k jednotlivím dílům/// Příběh první: (**) Žádná sláva se nekoná, docela podprůměrné. Zpracování mě moc nezaujalo. Líbilo se mi jedině jak to natřela těm frantíkům při pohovoru. A to je docela málo, navíc Tatiana Vilhelmová není moje krevní skupina. Snad jen Lukáš Vaculík se mi líbil. Příběh druhý: (****) Zpracování stejné, ale příběh zajímavý. Film si vystačil se třemi herci, doplněný o malou roli Zuzany Bydžovské a úžasného Bohumila Klepla. Jiřímu Langmaierovi ta role úžasně sedla a poprvé jsem viděl Sandru Novákovou. Po celou dobu mírný naprůměr, ale závěr pěkně vygradoval. To bylo napětí. Jsem rád že to neutli...Příběh třetí: (***) Bohužel jsem neviděl celé. Nahrával jsem z digitálu a ten se hodně trhal. Přesto můžu zmínit dobrou hudbu, kvalitní herecké výkony a rozhodně zajímavý námět. Jestli to někdo máte, sem s tím. Příběh čtvrtý: (*****)Parádní podívaná. Je to vtipné, zábavné a zaroveň dojemné. Neskutečný konec a vyborní herci. Především zaujme Tereza Voříšková, ale i ostatní byly super (Hanák vs. Budař). Úžasně jsem se bavil. Příběh pátý: (*)Nezáživné a nepříjemné sociální téma, které je nepříjemné jak zažít, tak se i na něj dívat. Nenudil jsem se, ale nezaujalo mě to a spíše mě to otrávilo. Navíc herci nejsou moje krevní skupina. Příběh šestý: (**) Vážný příběh, který je jen mírně úsměvný. Líbil se mi Roman Zach a Zuzana Kajnarová. A taky to dobře končí, jinak mě to ale moc nezaujalo, ukázky slibovaly víc. Příběh sedmý: (**) Tohle je trošičku smutný a mnohem víc nechutný. Miroslav Etzler se v tom pěkně vyžíval, ale to je taky jediný co zaujme, protože v takové poloze ho neznám. Jo ještě potěší Filip Tomsa. Jinam ovšem začínám mít dojem že příběhy ze Soukromích pastí jsou hodně depresivní a to od TV pořadu, filmu, seriálu nepotřebuji, chci se oderagovat a bavit. Příběh osmý: (***)Téma, které vidět nepotřebuji (o ukradnuté spermii) mě nakonec celkem zaujalo. Hlavně díky proměně vztahu ústřední dvojice. Tohle je takový neurážející průměr. Příběh devátý: (*) :-( hmm to už skončilo? Vždyť to bylo o ničem. Sice mě to neurazilo ani neznechutilo ani nenudilo jako některé jiné příběhy, ale bylo to takové nijaké. Nevýrazné herecké obsazení a nijak výrazný nebo poutavý děj. Ztráta času, měl jsem chuť to vypnout. Příběh desátý: (****) Konečně zase jednou dobrá část. Ze začátku je to usměvný a napínavý. Pozdeji, když se má něco dít se nevý kudy kam. Tak to ale asi má působit. Taky bych se nevěděl honem rozhodou a zvažoval jak se zachovat. Doteď 3* ale za půvabnou Táňu Pauhofovou dám 4*, která je vedle Terezy Voříškové tím jediným důvodem proč se na tyhle příběhy dívat. Příběh jedenáctý: (***) Nejdříve příběh nezajímavý, potom milý, zajímavý a ke konci hodně dojemný. Slušně zahrané. Tohle byla kvalitní část. Příběh dvanáctý: (***)Dobrý příběh s velmi kvalitními herci. Dobře zahrané a s dobrým koncem. Jen Tereza Brodská byla zase ve stejné poloze (tak jako v Ulici) a Michal dlouhý byl nemastný neslaný. Zahrála si tu i Kristýna Leichtová. Skoro jsem uvažoval o 4*. Celkové shrnutí: (**): Věřím tomu, že každý si zde najde přibližně 3-4 příběhy, které ho velmi osloví a nebo je nějakým zbůsobem dokáže ocenit. Bohužel člověk do jednotlivých příběhů nevidí a proto je velmi težké vybrat právě ten dobrý aniž by jste nemuseli koukat na ty průměrné nebo zcela špatné. Hlavní důvod proč jsem se začal díval bylo kvůli hercům. Těch je tu opravdu hodně. Bohužel jednotlivé části jsou hodně nevyvážené (obsazením), a tak někdy budete chrochtat blahem že vydíte své oblíbence a jindy vás to už odradí kvůli hercům které zrovna nemusíte. A proto obsazení nedám za plný počet. A celkový dojem: Ztráta času. Jak jsem řekl, je težké vybrat ty dobré příběhy a vidět je všechny znamená ztrávit nad tím spoustu času a za to to nestojí./// Celkem 40%///(19.9.2008)

VSkutku průměrný seriál, ale dalo se to protože Nova ze sebe vydala maximum. Seriál je herecky poměrně dobře zvládnutý, scénaristicky celkem vykleštěný, a že je to ze života? No možné je vše. 1). Něžný vetřelec70%, 2) fajn brigáda50%,3) Jiná láska30%, 4)DNA jako důkaz10%, 5)Láska v moll20%,6)Malý terorista80%, 7)Tatínkova holčička60%,8)Smím prosit o lásku20%,9)Tři do páru40%,10)Riskantní Interview70%,11)exmanželkou snadno a rychle50%.(12.12.2010)

• igi B.

Tak to je zase fak jak ze života... :-[.. A ještě toho bude nově jedenáct (Nova jebenás ;-) dílů! Celkem tedy dvanáct hodin (b)analit coby obraz / odraz doby, v níž někteří teda jako takhle že nějak mají podle Novy žít... ALE! Ono nakonec je to opravdu jedno, že je to takové jednooké mezi slepými. Protože - ač se to sice >tváří< , že o něco jde - je to zase jenom taková umělá hra na umění, rádoby živoucí story vycucané z palce, klišé na klišé, rutinní >trendy< televizáčtina... Nic víc... :-/ - - - P.S. (Ad 1. díl) Psina je, že T.V. se nakonec přes všechny ty TV srajdy, ve kterých už dělala velkou hérečku, pročudlila až do serriálového novodráma! To je teda fakt past. Takový malý novoidní psycho. Tak "bajbaj" Táňo... :-/ - - - (Ad 2. díl) Tož v druhé partii jsme se mimo jiné dozvěděli, že muži jsou "...fLustrovaní..."(Langmajer) a tchán "...potenciONální..." (Nováková) . . . 8-o . . . Hotovej flus na onál... :-/ . . . Nováci inťáci musí onanovat blahem... .-( - - - (Ad 3. díl) Ne-vi-děl 8-o ! ! ! Můj život ztratil smysl. A tak lezly lezby, pani Norisová, chuck kuck kuckykucky... :,-/ - - - - - (Poprvé viděn první - a v tu chvíli i s pocitem, že nejspíš i poslední - díl 10.9.8... /haha, to je úplně symbolicky "od desíti k..." :-/, původní komentář zde jako třetí - 10.9.2008... - - - Doplněno 18.9.2008: Nu, podlehl jsem a protrpěl i tu dvojku, do třetice všeho dohoven... - - - Doplněno 25.9.2008:  Nu, všechno je zas asi jak má být... ;o) - - - Doplněno 2.10.2008:   (M.;-)P.S.:  M-A-S-T-I-T  P-A-S-T-I  ! ! !  Definigitivně...  :o((((10.9.2008)

Viděl jsem teprve první díl, resp. už druhý, v pořadí a musím tedy říct, že si mi to docela líbilo..Aktuální námět i téma, ale dobré i samotné zpracování zdařilé i po vizuální stránce. Na Novu nezvykle zvučný herecký ansámbl, vesměs civilní herecké výkony. Zatím tedy hodnotím tento novácký projekt vyloženě o ženách a pro ženy kladně, určitě se jedná o nadprůměr z takto už podprůměrné novácké seriálové produkce..Možná by to jen chtělo v některých úlohách obměnit některé herce, poněvadž vidět stále ty stejné obličeje pořád dokola s vlastním podvědomím, že právě na tu svou určitou roli nemají nebo se tam nehodí, mi jako divákovi nedělá dobře:-( Uvidíme, co bude dál, ale jak říkám, zatím je nastavená laťka dost vysoko....(10.9.2008)