Soukromé pasti (TV seriál)

• slovenský

Súkromné pasce

Private Traps

Česko, 2008, 16x60 min

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová, Jiří Bartoška, Tereza Voříšková, Zuzana Norisová, Sandra Nováková, Jiří Langmajer, Lukáš Vaculík, Libuše Šafránková, Anna Polívková, Dana Syslová, Oldřich Navrátil, Jaromír Nosek, Ivana Chýlková, Robert Jašków, Ondřej Kavan, Vladimír Kratina, Filip Tomsa, Vanda Hybnerová, Leoš Noha, Ladislav Hampl, Jaroslav Plesl, Zuzana Kajnarová, Adam Mišík, Petra Lustigová, Emília Vášáryová, Tomáš Hanák, Jiří Ornest, Zuzana Bydžovská, Taťjana Medvecká, Saša Rašilov nejml., Jiří Wohanka, Igor Chmela, Stanislava Jachnická, Eliška Balzerová, Tereza Brodská, Jitka Molavcová, Michal Dlouhý, Libuše Švormová, Kristýna Leichtová, Denisa Demeterová, Eva Nosálková-Leinweberová, Kristina Bastienová-Kloubková, Jana Pehrová-Krausová, Táňa Pauhofová, Daniel Svoboda, Veronika Žilková, Miroslav Táborský, Lenka Kodešová-Skopalová, Milena Steinmasslová, Jan Cina, Roman Mrázik, Berenika Kohoutová, Jana Břežková, Vladimír Kudla, Teresa Branna, Martin Finger, Hana Seidlová, Jitka Nerudová, Simona Babčáková, Zuzana Stivínová, Monika Hladová, Barbora Poláková, Vanda Károlyi Konečná, Petr Štěpán, Jitka Smutná, Nikol Fischerová, Lucie Žáčková, Ela Lehotská, Vlasta Žehrová, Miroslav Pánek, Denisa Kubová, Natálie Drabiščáková, Jiří Ployhar ml., Martin Davídek, Pavla Beretová, Kristýna Maléřová-Podzimková, Vojtěch Dyk, Kryštof Hádek, Hana Maciuchová, Jiří Vyorálek, Jiří Mádl, Petra Špindlerová, Luboš Veselý, Eva Režnarová, Tereza Kostková, Jáchym Kraus, Tomáš Matonoha, Jana Stryková, Miluše Bittnerová, Aleš Brichta, Anna Sikorová, František Němec, Irena Máchová, Robert Nebřenský, Ian Hamilton, Markéta Tannerová, Tereza Tobiášová, Václav Neužil ml., Klára Apolenářová, Vladislav Rousek, Jakub Štěpán, Sára Sotonová, Kateřina Veckerová, Vendula Ježková, Jana Malá, Pavlína Štorková, Miloš Vávra

Na český seriál to není špatné, i když mě ti naší herci moc neberou - slabších 5/10*(22.10.2008)

Skvělé zpracování, výborné herecké výkony. To vše zdobí tento počin z našich krajin, který celkově za všechny díly hodnotím 85%. Jen lehce rozeberu jednotlivé epizody a přidám k nim hodnocení. Díl Tatínkova holčička, hodnotím 75%. Etzler hrál dobře až nechutně:) Díl Malý terorista, hodnotím 90%. Líbilo se mi zvolené téma a herecké výkony, zvláště "malého teroristy":) Díl Fajn brigáda, hodnotím 90%. Překvapil mě hlavně herecký výkon Sandry. Tuto herečku nemám moc v lásce, ale zde se mi líbila. Působila "popelkovsky". A celý ten příběh měl "hlavu a patu":) Díl DNA jako důkaz, hodnotím 70%. Zamotaný příběh a překrásná Voříšková s charismatickým Hanákem. Opět díl, který nezklamal. Díl Nezabiješ, hodnotím 90%. Výborný výkon zejména Langoše:) a trochu překvapivé zakončení příběhu bylo nápadité. Jen scénáristé nějak přepískli výběr herečky (jak hrála dceru, tak na konci vypadala na 30 let a to měla hrát 16ti letou holku:) Díl Manželství nebo život, hodnotím 65%. Podle mého názoru zatím nejslabší díl. Ale rád jsem po dlouhé době viděl Vaculíka:) Díl Útěk, hodnotím 40%. Slabý příběh a ještě slabší herecké výkony. Díl V síti, hodnotím 95%. Zatím nejlepší díl s překvapivým koncem a výborným hereckým výkonem v podání Kryštofa Hádka.(13.8.2011)

Velmi nevyvážené, jako celek však tento cyklus předčí mnoho českých filmů posledních let.(9.3.2013)

• - Epizoda "Tatínkova holčička" vzbudila mimořádný ohlas a v roce 2009 získala prestižní ocenění na 11. Mezinárodním festivalu televizní tvorby v La Rochelle. (MTHRFCKR)

• - V epizodě "Jiná láska" Daniela vyhazuje z okna komplet povlečení postele. V dalším záběru je ale s přítelkyní v posteli s bílým prostěradlem. (Twyer)

• - V epizodě "Smím prosit o lásku" si hlavní roli zahrála Zdena Studénková. Herečka si na natáčení přivezla své osobní střevíce, a to až ze Slovenska. (MTHRFCKR)