Bez úniku

• USA Breathing Room (více)

Myslíte, že ohraná variace na známý horor SAW již nemá co nabídnout? Že ani nemůže? V tomto mrazivém snímku půjde o čirou hrůzu. Nejsou zde ale zapotřebí žádná monstra, neboť i člověk sám o sobě dokáže být v krajních situacích dostatečně zvrhlý a odporný. Myslíte, že jste viděli všechno? Mýlíte se. (Davies182)

Arsenal83 odpad!

Čo to je kurva za sračku? To je už plagiátorstvo legálne? Nejaký debílek videl prvýkrát v živote Saw a rozhodol sa natočiť takmer to isté s amatérskymi hercami a myslel si, že na tom zarobí? To si už ja môžem zobrať ošúchané kvádro od nejakého bezďáka, v hračkárstve kúpiť striekajúcu pištoľ a so svojím mobilom s prídavným foťákom začať točiť nového Kmotra. ()

Astaroth12

Takéto filmy si už pozerám len tak zo zvedavosti, či sa nenájde aspoň jeden, ktorý ma prekvapí. A pár ich aj bolo, no tento to rozhodne nebol. Príbeh bol lacný, nezaujímavý a vo viacerých prípadoch i blbý. Logika tam nehrá určite prím a postavy sa chovali ako pri takýchto filmoch je zvykom, príšerne. Film je i strašne predvídateľný a ten koniec, to bol už klinček do rakvy. Ale neviem celkom prečo, ale filmu dám aspoň tie 2*, asi preto, že som videl o niečo väčšie sračky a tie máju aj tak vyššie hodnotenie. ()

Boudyy

Taková slabší variace na velmi nekvalitní díl SAW (tedy jakýkoliv od čtyřky do sedmičky). Děj se odehrává pouze v jedné místnosti, do které se dostali lidé a mají za úkol poznat vraha mezi nimi. No, kamera byla vážně otřesná, noční děj nepřehledný a twist před koncem filmu k ničemu. Taktéž herectvo není nijak zvlášť sympatické, jediný, kdo mě bavil, byl ten potřeštěný a ze začátku můj hlavní podezřelý týpek v tílku (už ani nevím, jak se jmenoval). Vraždy a napětí nic moc. A ten konec, ten se vůbec nepovedl. Sice nespoileruji, abych něco neprozradil těm, kteří se na film chystají, ale ani nedoporučuji. ()

Antaeus

Obsah je tu napísaný pekne. Len na otázku "Myslíte, že jste viděli všechno?" sa v tomto prípade naozaj viac hodí odpoveď:"tak určite..". Pretože tu sa naozaj nič nové nedeje. Prakticky všetko je tu odkopírované odniekiaľ zinakadiaľ. Od námetu, cez jednotlivé smrti a viaceré detaily až po "šokujúce" finále. Korunu všetkému nasadzuje kamera, ktorú mal v ruke epileptik s parkinsonom. Neviem, či mala svojou "dynamikou" navodiť napätie, alebo len v rozpočte neostalo niečo málo na poriadny statív? Každopádne mi dojem zo sledovania skôr kazila. Ide o slabé dielo, ktorého nepozretím človek aspoň nestratí čas. A to mám "rúmofky" rád. Ach jaj.. ()

drankeryth

Dalsi klon o zahadnej miestnosti, kde su ludia a vobec nevedia co tam vlastne robia. Banda roznych dementov je na smrt vystrasena a hlavne ked zaznie z repraku Vecierka:) Vsetci do jedneho boli na smrt vystraseni, pretoze vzdy niekto v tom polosere zomrel. Nikto z nich nic nevidel, pretoze vsetci mali problemy nieco uvidiet v tom pritmi. Vsetky sceny vo filme boli spichnute amaterskym dojmom a rozne rebusy vobec nevyzerali dobre, ale skor odstrasujucim dojmom. ()