Královna XXL (TV film)

Richard Kletter

Neil Roach

Judy Cairo
  • rikitiki

Vcelku očekávaná pohádka, ale sem tam se přece jen vyhne naprosté klišovitovosti. KOUSEK DĚJE - například tím, že dívka nakonec nezhubne, ani si nenajde svého prince, docela drsné jsou i její představované hádky s matkou. /24. 6. 11/(25.6.2011)

Byla to blbost, ale dalo se to vydržet. Když to porovnám si filmem Lady XXL, který jsem viděl o pár hodin později, je toto nepatrně lepší.(8.5.2014)

• h.epy

Větší hrůzu už jsem dlouho neviděla! Fuj!(25.1.2010)

• swamp

No mazec.. hlavní postava se chová jako absolutně nesympatická kráva, která má sebelítosti na rozdávání. Jinak nás čeká klasické schéma podobných filmů - tudíž neočekávejte žádná překvapení, resp. se na film nedívejte vůbec. Já měl na výběr.. buď se učit na zkoušku, nebo se výjimečně podívat na něco v televizi. :) Snad si to po zkoušce nebudu vyčítat. :D BTW: Proti tlustým lidem nic nemám - hlavní "hrdinka" byla nesympatická kvůli tomu, co říkala, ne kvůli tomu, jak vypadala. BTW2: Film chápu jako dobře míněný konzum americkému publiku, které je přetloustlé a tohle ho zkrátka asi dojímá. A zároveň to je pro takového diváka dobrý alibismus - "nevadí, že jsem tlustý/á, ona je taky a dokonce se stala královnou".(25.6.2011)

• Dever

// Production Companies: Lifetime Television //(19.5.2011)