Královna XXL (TV film)

Peter Levin

Richard Kletter

Neil Roach

Judy Cairo

Blbá pásová báchorka a nanajvýš nepekne nudná. /10%/(26.6.2009)

• corpsy

Otrepané, až roztrepané klišé, ako sa z chuderky stane kráľovná. Odporúčam len zakomplexovaným divákom a odchovancom debilných a lacných teeneagerských filmov ´´olsenkovského´´ typu.(23.4.2011)

• Smok

Neviem, či to náhodou nieje provokácia, písať sem komentár tučnými písmenami ;-) Konzum a tlustý hnus povýšený na zábavu. Toto neberiem, páni.(25.6.2009)

• meave

Nedívam sa na takého filmy - považujem to za stratu času - ale náhodou to tak vyšlo a preto chcem k týmto komentárom doložiť nejaký iný. Je síce veľmi málo pravdepodobné, že niekto z trucu dokáže prekonať sám seba, ale pubertiaci sú tomto ohľade výminoční. Myslím, že to bolo o tom, že ich motivácia dokáže byť rovnako podivuhodná ako ich znechutenie či degradovanie čohokoľvek, čo nie je tak, ako si práve zmysleli. Môj kolega vravieva: "Ráno vstal, pleskol si po bruchu a bolo to." Presne ako dievča v tom filme alebo ako niektoré komenty. Tvorcovia chceli iba povedať, že aj obezni ľudia majú emócie - na oboch mantineloch. Že si mohli vybrať aj lepší spôsob je pravda, ale záľaha rovnako trápnych filmov pre mládež - ibaže so štíhlou protagonistkou - má omnoho lepšie hodnotenia - napriek rovnako príšernému obsahu.(29.6.2009)

Byla to blbost, ale dalo se to vydržet. Když to porovnám si filmem Lady XXL, který jsem viděl o pár hodin později, je toto nepatrně lepší.(8.5.2014)