poster

Královna XXL (TV film)

 • USA

  Queen Sized

 • Slovensko

  Kráľovná XXL

Komedie / Drama

USA, 2008, 91 min

Režie:

Peter Levin

Scénář:

Richard Kletter

Kamera:

Neil Roach

Producenti:

Judy Cairo
(další profese)
 • swamp
  *

  No mazec.. hlavní postava se chová jako absolutně nesympatická kráva, která má sebelítosti na rozdávání. Jinak nás čeká klasické schéma podobných filmů - tudíž neočekávejte žádná překvapení, resp. se na film nedívejte vůbec. Já měl na výběr.. buď se učit na zkoušku, nebo se výjimečně podívat na něco v televizi. :) Snad si to po zkoušce nebudu vyčítat. :D BTW: Proti tlustým lidem nic nemám - hlavní "hrdinka" byla nesympatická kvůli tomu, co říkala, ne kvůli tomu, jak vypadala. BTW2: Film chápu jako dobře míněný konzum americkému publiku, které je přetloustlé a tohle ho zkrátka asi dojímá. A zároveň to je pro takového diváka dobrý alibismus - "nevadí, že jsem tlustý/á, ona je taky a dokonce se stala královnou".(25.6.2011)

 • Arkos
  *

  Slabý film s nesympatickou hlavní představitelkou. Pro mě byl úspěch, že jsem to vůbec dokoukal.(28.6.2009)

 • Elyssea
  odpad!

  Na tomhle je špatně snad úplně všechno. Sledovat pouť nesympatické hlavní hrdinky, která se neustále jenom lituje téměř fyzicky bolí.(5.4.2012)

 • SexyAjinka
  odpad!

  FUJ! Je to samá sebelítost, tuk, odporné "herecké výkony", tuk, rádoby výchovný příběh s hlavní hrdinou, na kterou se nedá dívat a potom kopa tuku. Jako sorry, já nechci být zlá nebo někoho soudit, jen podle počtu tělesné hmoty, ale na tohle se nedá dívat bez toho, aniž by se člověk nezhnusil. Taková sebelítost a sebehodnocení do role utrápeného a týraného člověka. No tak to je fakt výchovný! :D(5.4.2012)

 • h.epy
  odpad!

  Větší hrůzu už jsem dlouho neviděla! Fuj!(25.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace