Královna XXL (TV film)

USA, 2008, 91 min

Peter Levin

Richard Kletter

Neil Roach

Blbá pásová báchorka a nanajvýš nepekne nudná. /10%/(26.6.2009)

• Smok

Neviem, či to náhodou nieje provokácia, písať sem komentár tučnými písmenami ;-) Konzum a tlustý hnus povýšený na zábavu. Toto neberiem, páni.(25.6.2009)

• swamp

No mazec.. hlavní postava se chová jako absolutně nesympatická kráva, která má sebelítosti na rozdávání. Jinak nás čeká klasické schéma podobných filmů - tudíž neočekávejte žádná překvapení, resp. se na film nedívejte vůbec. Já měl na výběr.. buď se učit na zkoušku, nebo se výjimečně podívat na něco v televizi. :) Snad si to po zkoušce nebudu vyčítat. :D BTW: Proti tlustým lidem nic nemám - hlavní "hrdinka" byla nesympatická kvůli tomu, co říkala, ne kvůli tomu, jak vypadala. BTW2: Film chápu jako dobře míněný konzum americkému publiku, které je přetloustlé a tohle ho zkrátka asi dojímá. A zároveň to je pro takového diváka dobrý alibismus - "nevadí, že jsem tlustý/á, ona je taky a dokonce se stala královnou".(25.6.2011)

Byla to blbost, ale dalo se to vydržet. Když to porovnám si filmem Lady XXL, který jsem viděl o pár hodin později, je toto nepatrně lepší.(8.5.2014)

• Arkos

Slabý film s nesympatickou hlavní představitelkou. Pro mě byl úspěch, že jsem to vůbec dokoukal.(28.6.2009)