Královna XXL (TV film)

Richard Kletter

Neil Roach

Judy Cairo
  • LIVINGDEAD

Stupidní film o stupidní tlusté krávě, která místo aby přestala tolik žrát, tak se snažila změnit okolí - že vlastně být vyžranou prasnicí je zcela normální. Já také nemám ideální postavu, ale nikomu to nevnucuji! Prostě ubohý film....... a ke všemu totální NUDA(14.4.2009)

• Arkos

Slabý film s nesympatickou hlavní představitelkou. Pro mě byl úspěch, že jsem to vůbec dokoukal.(28.6.2009)

• Elyssea

Na tomhle je špatně snad úplně všechno. Sledovat pouť nesympatické hlavní hrdinky, která se neustále jenom lituje téměř fyzicky bolí.(5.4.2012)

• Smok

Neviem, či to náhodou nieje provokácia, písať sem komentár tučnými písmenami ;-) Konzum a tlustý hnus povýšený na zábavu. Toto neberiem, páni.(25.6.2009)

• rikitiki

Vcelku očekávaná pohádka, ale sem tam se přece jen vyhne naprosté klišovitovosti. KOUSEK DĚJE - například tím, že dívka nakonec nezhubne, ani si nenajde svého prince, docela drsné jsou i její představované hádky s matkou. /24. 6. 11/(25.6.2011)