O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli

Dobrodružný / Romantický

Česko, 1996, 76 min

• papaJA21

Další hrůza protrpěná v kině. Na co jsem tehdy myslel???(22.2.2011)

• berg.12

Pro mě naprosté dno českých pohádek. Na tomhle není pohádkového absolutně nic a možná ještě míň. To už se radši podívám na Trošku. Od odpadu tuhle záležitost zachránilo jen to, že ten si schovávám na trochu jiné filmy.(15.6.2005)

Stupidněji napsanou ženskou rolihlavní "kladné hrdinky" v pohádce jsem nikdy neviděla. Ta by zasloužila akorát tak nařezat, ale jinak se mi ponádka líbí :)(29.12.2014)

• Zoey90

Nějak jsem nepostřehla během celé pohádky jakoukoliv zápletku. Teda tuším, že byla asi někdy v době turnaje nebo zásnubní hostiny, kdy krásná panna obsluhovala na své zásnubní hostině v rozedrané krvavé kytli, ale že bych v průběhu příběhu viděla nějakou gradaci děje a akce, se opravdu říct nedá. Věřím, že ani dítě v tom nedokáže najít o moc víc než já.(30.12.2013)

"Ona není ta, jíž je vřelý cit cizí, ona není ta, jež lásku zapírá, a mladý rytíř krvavou žeň sklízí... i pro lásku se těžko umírá!" --- "K čemu je láska platná mrtvému?" ♥♥♥(27.11.2006)