poster

O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli

Dobrodružný / Romantický

Česko, 1996, 76 min

 • lekr
  odpad!

  Myslel jsem si že jenom české televizní pohádky stojí za hovno ale jak tak koukám i ty filmové. Nablblý příběh hrající si na baladu, která ale "nečekaně" skončí šťastně ( já tak nenávidím když se filmy nedrží předlohy ), notně pochmurná atmosféra, příšerná hudba a nezvládnuté herecké výkony. Nechutné kreace Blažka, Ježkové, Rajmonta, Pomeje i dalších jsou opravdu na blití....dětem by se to líbilo ale díky pesimistickému vyznění filmu opravdu pochybuju že by se na to mohli koukat. Pro děti nevhodné, pro dospělé nezajímavé....zajímalo by mě s jakou návštěvností producenti počítali...(4.11.2009)

 • curunir
  ***

  Keď som bol menší, tak sa my táto rozprávka celkom páčila. Bolo to hlavne vďaka tomu, že rytierov som vždy ako tak kvitoval. :-).(4.10.2007)

 • Ilicka
  ****

  Navzdory tomu, jak je tato "pohádka" slabě zpracovaná, tak v ní nepochopitelně nacházím zalíbení. Nejspíše kvůli tématu...(12.9.2011)

 • flanker.27
  **

  Nemyslím, že by to byla až taková tragédie, je to prostě jen průměrně špatný film.(15.2.2006)

 • gouryella
  odpad!

  Pohadka, ktera ma k tomuto zanru tak daleko jako Stallone k charakternimu herectvi – totalni odpad.(8.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace