poster

O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli

Dobrodružný / Romantický

Česko, 1996, 76 min

 • papaJA21
  odpad!

  Další hrůza protrpěná v kině. Na co jsem tehdy myslel???(22.2.2011)

 • berg.12
  *

  Pro mě naprosté dno českých pohádek. Na tomhle není pohádkového absolutně nic a možná ještě míň. To už se radši podívám na Trošku. Od odpadu tuhle záležitost zachránilo jen to, že ten si schovávám na trochu jiné filmy.(15.6.2005)

 • Mia...
  ***

  Stupidněji napsanou ženskou rolihlavní "kladné hrdinky" v pohádce jsem nikdy neviděla. Ta by zasloužila akorát tak nařezat, ale jinak se mi ponádka líbí :)(29.12.2014)

 • Zoey90
  *

  Nějak jsem nepostřehla během celé pohádky jakoukoliv zápletku. Teda tuším, že byla asi někdy v době turnaje nebo zásnubní hostiny, kdy krásná panna obsluhovala na své zásnubní hostině v rozedrané krvavé kytli, ale že bych v průběhu příběhu viděla nějakou gradaci děje a akce, se opravdu říct nedá. Věřím, že ani dítě v tom nedokáže najít o moc víc než já.(30.12.2013)

 • Morien
  *****

  "Ona není ta, jíž je vřelý cit cizí, ona není ta, jež lásku zapírá, a mladý rytíř krvavou žeň sklízí... i pro lásku se těžko umírá!" --- "K čemu je láska platná mrtvému?" ♥♥♥(27.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace