poster

Tanec s vášní: Rozbal to!

 • USA

  Center Stage: Turn It Up

 • SK název

  Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Drama / Hudební / Taneční

USA / Kanada, 2008, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (35)

 • Shit
  **

  Je to blbost, která se snaží zaujmout tanečníma kreacema hlavní hrdinky, což se tomu daří jen proto, že Rachele Brooke Smith je pěkná, jinak je to extrémně o ničem a já sem si z toho odnes jen to, že odteď mi přijde divný, když se řiká, že fotbalisti jsou narozdíl od hokejistů baletky(5.4.2009)

 • Tsuki
  ***

  Původní Center Stage z roku 2000 mám hodně ráda a jak se dá čekat, tohle už samozřejmě nebylo ono. Ale dívala jsem se na to čistě jen kvůli tanci a hudbě, takže i když děj byl jako u mnohých jiných tanečních filmů naprosto předvídatelný a téměř podprůměrný, byla jsem zkrátka a jednoduše spokojená s tím, co jsem viděla. Rachele Brooke Smith byla v hlavní roli hodně sympatická. Zato Sarah Jayne Jensen jako její "rivalka" působila z nějakého důvodu docela staře (netuším, kolik téhle herečce/tanečnici je ve skutečnosti let, ale zkrátka na mě působila starší, než by měla být) - a když už ji zmiňuju, v galerii můžete vidět fůru jejích fotek (Rachele se paradoxně objevuje jenom na jedné - ten, kdo tady ty fotky dával, zřejmě netušil, kdo je hlavní postava v tomto filmu...) ~(3,4)~(29.1.2013)

 • Kamca_
  ***

  Tak první polovinu filmu to vypadalo na 80%, ale bohužel druhá polovina nebyla tak skvělá jako ta první. Herecké obsazení se mi moc líbilo a hudba taky. Tancem jsem se celou dobu nechala unášet a pár kousků jsem si zkoušela i tady v pokoji, ale nakonec dám jen 60%.(20.4.2014)

 • Terez.S
  ***

  Já ty taneční filmy prostě hodnotím jinak .. děj je naprosto o ničem, ale ty tanečky se jim povedly natolik, že za ně - a jen za ně - dávám tři hvězdičky ..(4.4.2009)

 • Derek
  *

  je to tanecny film, navyse s minimalnym rozpoctom v porovnani so step up-my (kde si mozu dovolit aby sa tancovalo na zaujimavych miestach) tak musite byt skutocny fanusik aby sa vam to aspon trocha pacilo, ja taketo blbosti z duse nenavidim tak som to pozeral lebo ma manzelka k tomu donutila...(18.10.2013)

 • .maggie.
  *****

  Mám to radši než první díl.(5.12.2010)

 • kinghome
  ***

  Film uplně o ničem! Příběh debilní ale nejmín tři hvězdy musim dát za Rachele Brooke Smith! Taková kundička se ve filmu jen tak nevidí.(4.9.2011)

 • lopata555
  **

  V prvom rade treba povedať, že som trdlo. Myslel som, že idem pozerať jednotku a nie toto voľné pokračovanie. Hudobno tanečné filmy sú fajn ak majú čo ponúknuť. Len tu bohužiaľ neviem čo skôr malo zapôsobiť. Kedže nefandím super módnym tancom, tak sa mi páčil skôr ten balet. Prišlo mi to celé ako film o princovi a popoluške. Kto by už nefandil popoluške, že? ...(16.11.2014)

 • Chen
  ***

  Klišovité, neškodné.(24.10.2011)

 • Guzo
  **

  Nic nového pod sluncem a hlavně velmi nesympatická (zejména při úsměvu, což je minimálně zvláštní) R.B. Smith v hlavní roli. Také taneční kreace bych přeci jenom od filmu zaměřeného na tanec očekával o dost originálnější a na vyšší úrovni. Pro milovníky žánru je to asi další z filmů ke zhlédnutí, ale jinak od toho spíš ruce pryč.(11.3.2014)

 • danca044
  ***

  Další taneční film, který nám ukazuje příběh obyčejné dívky, která se díky svému talentu dostane na vrchol. Rachele Brooke Smith to neskutečně slušelo a taneční výkony, které předvedla byly neuvěřitelné. Jen díky ní jsem dala tři hvězdičky, i když je příběh podobný ostatním tanečním filmům.(25.1.2013)

 • viperDavid
  **

  Nehezká Rachele Brooke Smith s fantastickou postavou a příšernou choreografií. Kdyby byla jiná režie, kdyby byl jiný scénář, kdyby byli jiní herci a kdyby hlavního choreografa střelili do hlavy asi by to bylo dobré. Ale to je až moc kdyby 2*(12.4.2014)

 • eLeR
  **

  Dve hviezdy za finálny tanček.(20.4.2014)

 • Skuby47
  ***

  Pod dojmem původního filmu, který mne nadchnul, jsem se na toto pokračování moc těšila, ale přišlo trošku zklamání. To, že byl příběh jednoduchý, bez nápadité zápletky by ani tolik nevadilo, pokud by jej taneční vystoupení zastínila. Nestalo se, a kromě rutinního baletního nácviku a pózování bylo ve filmu k vidění jen málo originálních choreografií a kostýmních scénických čísel. Hlavní představitelka byla velmi pohledná, ale nepříliš charismatická a sympatie vzbuzovaly jen její výstavní zuby, čehož si evidentně byla vědoma. Také její mužský protějšek byl nevýrazný. Škoda.(17.9.2011)

 • arcticsky
  ***

  Naštěstí je to trochu více o tom tanci, protože ostatní příběh je samozřejmě unylý...Na taneční scény se ovšem dá koukat velmi dobře.(19.5.2013)

 • lareinna
  ***

  Dve hviezdičky sa mi zdajú málo, pretože mám asi trošku slabosť pre tento žáner. Aj keď k baletu neinklinujem a Footloose sa mi páčil viac, to čaro tanca tam bolo.(18.11.2013)

 • Procker
  ***

  Je těžké hodnotit negativně něco, čemu jste se několik let věnovali a je to vaše vášeň a tou zůstane po celý život. I když je děj předvídatelný, repliky tolikrát ohrané, tak ta taneční vystoupení.. ta mě holt nikdy neomrzí a ta za ty 3* prostě stojí!(17.3.2012)

 • bagetka007
  **

  Pff...ta ale není úplně krásná...ne všechny holky v takovýchto filmech jsou vyložené krasavice, ale jsou docela přirozené...tahle je zmalovaná, obarvená, ale chápu, že měla působit kontrastně oproti těm prudérním blonckám...nevím, výjimečně mi prostě nesedla...každopádně tancuje super, ale jako herečka stojí za houby... PS: Každopádně musím uznat, že takové břišáky se jen tak nevidí a můra jedna, dost dobře kroutí zadkem...ale podoba s Rachel z OTH se mi vůbec nelíbí :D(22.4.2012)

 • Sevcik
  **

  Já fakt tyhle taneční filmy moc nemusím... A o čem tohle je?? Naprosto o ničem!(12.4.2014)

 • shereen
  **

  Byl by to vcelku dobrej tanecni film, kdyby dvojici muzskejch hlavnich prestavitelu netvorilo duo slizkej teplous a trapnej sampon.(3.12.2010)

<< předchozí 1 2