Tanec s vášní: Rozbal to!

Center Stage: Turn It Up

Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Drama / Hudební / Taneční

USA / Kanada, 2008, 91 min

Film uplně o ničem! Příběh debilní ale nejmín tři hvězdy musim dát za Rachele Brooke Smith! Taková kundička se ve filmu jen tak nevidí.(4.9.2011)

• viperDavid

Nehezká Rachele Brooke Smith s fantastickou postavou a příšernou choreografií. Kdyby byla jiná režie, kdyby byl jiný scénář, kdyby byli jiní herci a kdyby hlavního choreografa střelili do hlavy asi by to bylo dobré. Ale to je až moc kdyby 2*(12.4.2014)

• Guzo

Nic nového pod sluncem a hlavně velmi nesympatická (zejména při úsměvu, což je minimálně zvláštní) R.B. Smith v hlavní roli. Také taneční kreace bych přeci jenom od filmu zaměřeného na tanec očekával o dost originálnější a na vyšší úrovni. Pro milovníky žánru je to asi další z filmů ke zhlédnutí, ale jinak od toho spíš ruce pryč.(11.3.2014)

Já ty taneční filmy prostě hodnotím jinak .. děj je naprosto o ničem, ale ty tanečky se jim povedly natolik, že za ně - a jen za ně - dávám tři hvězdičky ..(4.4.2009)

Tak první polovinu filmu to vypadalo na 80%, ale bohužel druhá polovina nebyla tak skvělá jako ta první. Herecké obsazení se mi moc líbilo a hudba taky. Tancem jsem se celou dobu nechala unášet a pár kousků jsem si zkoušela i tady v pokoji, ale nakonec dám jen 60%.(20.4.2014)