Tanec s vášní: Rozbal to!

Center Stage: Turn It Up

Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Drama / Hudební / Taneční

USA / Kanada, 2008, 91 min

• Shit

Je to blbost, která se snaží zaujmout tanečníma kreacema hlavní hrdinky, což se tomu daří jen proto, že Rachele Brooke Smith je pěkná, jinak je to extrémně o ničem a já sem si z toho odnes jen to, že odteď mi přijde divný, když se řiká, že fotbalisti jsou narozdíl od hokejistů baletky(5.4.2009)

• viperDavid

Nehezká Rachele Brooke Smith s fantastickou postavou a příšernou choreografií. Kdyby byla jiná režie, kdyby byl jiný scénář, kdyby byli jiní herci a kdyby hlavního choreografa střelili do hlavy asi by to bylo dobré. Ale to je až moc kdyby 2*(12.4.2014)

Původní Center Stage z roku 2000 mám hodně ráda a jak se dá čekat, tohle už samozřejmě nebylo ono. Ale dívala jsem se na to čistě jen kvůli tanci a hudbě, takže i když děj byl jako u mnohých jiných tanečních filmů naprosto předvídatelný a téměř podprůměrný, byla jsem zkrátka a jednoduše spokojená s tím, co jsem viděla. Rachele Brooke Smith byla v hlavní roli hodně sympatická. Zato Sarah Jayne Jensen jako její "rivalka" působila z nějakého důvodu docela staře (netuším, kolik téhle herečce/tanečnici je ve skutečnosti let, ale zkrátka na mě působila starší, než by měla být) - a když už ji zmiňuju, v galerii můžete vidět fůru jejích fotek (Rachele se paradoxně objevuje jenom na jedné - ten, kdo tady ty fotky dával, zřejmě netušil, kdo je hlavní postava v tomto filmu...) ~(3,4)~(29.1.2013)

• eLeR

Dve hviezdy za finálny tanček.(20.4.2014)

Klišovité, neškodné.(24.10.2011)