Tanec s vášní: Rozbal to!

Center Stage: Turn It Up

Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Drama / Hudební / Taneční

USA / Kanada, 2008, 91 min

• eLeR

Dve hviezdy za finálny tanček.(20.4.2014)

Další taneční film, který nám ukazuje příběh obyčejné dívky, která se díky svému talentu dostane na vrchol. Rachele Brooke Smith to neskutečně slušelo a taneční výkony, které předvedla byly neuvěřitelné. Jen díky ní jsem dala tři hvězdičky, i když je příběh podobný ostatním tanečním filmům.(25.1.2013)

• Shit

Je to blbost, která se snaží zaujmout tanečníma kreacema hlavní hrdinky, což se tomu daří jen proto, že Rachele Brooke Smith je pěkná, jinak je to extrémně o ničem a já sem si z toho odnes jen to, že odteď mi přijde divný, když se řiká, že fotbalisti jsou narozdíl od hokejistů baletky(5.4.2009)

• lopata555

V prvom rade treba povedať, že som trdlo. Myslel som, že idem pozerať jednotku a nie toto voľné pokračovanie. Hudobno tanečné filmy sú fajn ak majú čo ponúknuť. Len tu bohužiaľ neviem čo skôr malo zapôsobiť. Kedže nefandím super módnym tancom, tak sa mi páčil skôr ten balet. Prišlo mi to celé ako film o princovi a popoluške. Kto by už nefandil popoluške, že? ...(16.11.2014)

• Guzo

Nic nového pod sluncem a hlavně velmi nesympatická (zejména při úsměvu, což je minimálně zvláštní) R.B. Smith v hlavní roli. Také taneční kreace bych přeci jenom od filmu zaměřeného na tanec očekával o dost originálnější a na vyšší úrovni. Pro milovníky žánru je to asi další z filmů ke zhlédnutí, ale jinak od toho spíš ruce pryč.(11.3.2014)