Lítám v tom

Up in the Air

Lietam v tom

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 105 min

Reitman dospěl. Dosáhl kvalit vlastních kraťasů a natočil myšlenkově nejzajímavější film o (ne)obyčejnosti života od Americké krásy. Opakovaná projekce v nejbližší době.(21.1.2010)

Z Reitmana se stal velký vypravěč velkých příběhů a z Clooneyho můj oblíbený herec, resp. režisér.(2.2.2010)

Čekal jsem film roku, dostal jsem film roku. Ano, někdy je to takhle jednoduché :-)(6.1.2010)

Velice charizmatický film o ještě více charizmatickém chlápkovi, který vyhazuje lidi z práce. Nazývá věci pravými slovy, dělá přesně to co má a galantně zvládá každou (slovní) situaci. Mám moc ráda filmy o lidech, kteří mají něco v hlavě..Navíc mi děj přišel velice originální, žádné klišé. Opravdu vyvedené. George Clooney, zase jednou tleskám!(31.10.2010)

Oscar 6 nominací: Nejlepší film, Režie, Herec HR - George Clooney, Herečka VR - Vera Farmiga, Herečka VR - Anna Kendrick, Scénář - A(5.2.2010)