Francouzský film bych poznala i kdyby nepronesli jedinou větu. Mají svá zvláštní specifika, že se to nedá přehlédnout, mimo jiné i hudební podkres. Co na Krásnou Junii říct je pro mě tentokrát velmi obtížné. Něco jako sen, kde se prolínají životy pár mladých lidí, kterými zmítá láska v různých podobách. Jen se v tom trochu vyznat, proniknout víc do mysli a emocí všech zúčastněných by mně možná pomohlo k trochu většímu ocenění. Christophe Honoré chtěl divákům jistě něco sdělit, žel já budu patřit mezi ty, kteří to plně nepochopili. Třeba někdy příště.(22.9.2015)

Jsem opět stejně v rozpacích jako po Chansons d´amour, Christophe Honoré točí zvláštní filmy. Připadá mi, že jejich nejslabší stránkou jsou scénář a postavy, které jsou všechny nějak citově vyšinuté, zmatené a chovají se mnohdy nepřirozeně. Přesto Belle personne výbornou hudbou a některými překrásnými poetickými scénami mé hodnocení zvyšuje na čtyři.(3.2.2010)

• Tommassi3

"Dej si na ni pozor !! Ona je trochu divná.. Pořád se kontroluje, ale přitom je hrozně svůdná !! Mě takový ženský trochu děsí.."(22.2.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $748,217(6.7.2010)

Ocenění: César - nominace: adaptovaný scénář, nejnadějnější herec (G. Leprince-Ringuet), nejnadějnější herečka (L. Seydoux) Scénář - Christophe Honoré a Gilles Taurand podle románu Madame de La Fayette. Kamera - Laurent Brunet(31.3.2013)