Francouzský film bych poznala i kdyby nepronesli jedinou větu. Mají svá zvláštní specifika, že se to nedá přehlédnout, mimo jiné i hudební podkres. Co na Krásnou Junii říct je pro mě tentokrát velmi obtížné. Něco jako sen, kde se prolínají životy pár mladých lidí, kterými zmítá láska v různých podobách. Jen se v tom trochu vyznat, proniknout víc do mysli a emocí všech zúčastněných by mně možná pomohlo k trochu většímu ocenění. Christophe Honoré chtěl divákům jistě něco sdělit, žel já budu patřit mezi ty, kteří to plně nepochopili. Třeba někdy příště.(22.9.2015)

• PinokKio

Artové Beverly Hills 90210. Všichni jsou tu sympatičtí, usměvaví a nejspíš i věčně nadržení. Tedy až na jednu tajemnou krásku jménem Junie, díky jejímuž kukuči (a poprsí) jsem dokázal přečkat oněch devadesát šíleně dlouhých minut. Ovšem jakmile se objevily závěrečné titulky, byl to pro mě tak opojný moment, jako když pustili Donnu k maturitě ..(26.3.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $748,217(6.7.2010)

Ocenění: César - nominace: adaptovaný scénář, nejnadějnější herec (G. Leprince-Ringuet), nejnadějnější herečka (L. Seydoux) Scénář - Christophe Honoré a Gilles Taurand podle románu Madame de La Fayette. Kamera - Laurent Brunet(31.3.2013)

Příběh, který může zažít každý z nás, o tom kam až může vést láska ...(28.11.2010)