• Enšpígl

V tomhle filmu měla demence tolik prostoru, že by tu klidně mohla oslavit výročí svýho vzniku.(5.9.2010)

• WANDRWALL

Hrát v tomhle filmu a potom o něm říkat, že se nepovedl, to není v naší zemi příliš časté. A právě řada herců, co zde hraje, tak natáčela i další film od V. Drhy, prý v naději, že se jim podaří dosáhnout zlepšení. Tenhle film byl natočený zhruba za 15 milionů a to v roce 2.000. tehdy se mohly tyhle peníze použít raději na postavení 15 pěkných bytů, ve kterých mohlo bydlet zhruba 25 - 35 lidí! Takže "Umění je pro lidi, ale taky proti nim". Nic proti tomu, kdyby ty peníze nedávala CT, tedy veřejná instituce.(16.9.2010)

Balancuje to mezi 2 až 3, ale přišla mi vtipná pointa filmu.(20.5.2014)

• Dudek

O tento film bych nejspíše ani okem nezavadil, pokud by v něm nehrál můj bývalý spolužák. Smůla jen, že se nepovedl tak, jak tvůrci chtěli, přesto se však jedná o zajímavý snímek odehrávající se celý na jednom malém místě. Všechny dramatické události se, stejně tak jako v běžném životě, stanou mimo obraz.(17.2.2006)

Příběh vypráví starší pán a je o tom, jak byl tehdy dítě a "zadělávalo" se na narození jeho sourozence :-) Nápad je to zajímavý, film má mnoho charakterů, ale nic z toho nezaujme ani nedojme...(15.8.2003)