• d-fens

ocenenia : MFF Moskva 2000 - Nominácia na 1. cenu(31.1.2012)

• Radko

Jediné zaujímavé na Počatí môjho mladšieho brata bolo postupné zhoršovanie deja aj jeho spracovania. Aká-taká snaha zaujať v úvode sa rozplynula v historke, tematizujúcej ľudovú legendu, rozprávanú hrdinami po krčmách i internátoch vo forme rôzne variovaných historiek. V týchto historkách figuruje svadba ako jedinečná a zároveň pomerne jednoduchá príležitosti na poriadnu mrdačku s niekým z mladomanželského páru.(23.6.2014)

• WANDRWALL

Hrát v tomhle filmu a potom o něm říkat, že se nepovedl, to není v naší zemi příliš časté. A právě řada herců, co zde hraje, tak natáčela i další film od V. Drhy, prý v naději, že se jim podaří dosáhnout zlepšení. Tenhle film byl natočený zhruba za 15 milionů a to v roce 2.000. tehdy se mohly tyhle peníze použít raději na postavení 15 pěkných bytů, ve kterých mohlo bydlet zhruba 25 - 35 lidí! Takže "Umění je pro lidi, ale taky proti nim". Nic proti tomu, kdyby ty peníze nedávala CT, tedy veřejná instituce.(16.9.2010)

• Enšpígl

V tomhle filmu měla demence tolik prostoru, že by tu klidně mohla oslavit výročí svýho vzniku.(5.9.2010)

Balancuje to mezi 2 až 3, ale přišla mi vtipná pointa filmu.(20.5.2014)