• d-fens

ocenenia : MFF Moskva 2000 - Nominácia na 1. cenu(31.1.2012)

• Radko

Jediné zaujímavé na Počatí môjho mladšieho brata bolo postupné zhoršovanie deja aj jeho spracovania. Aká-taká snaha zaujať v úvode sa rozplynula v historke, tematizujúcej ľudovú legendu, rozprávanú hrdinami po krčmách i internátoch vo forme rôzne variovaných historiek. V týchto historkách figuruje svadba ako jedinečná a zároveň pomerne jednoduchá príležitosti na poriadnu mrdačku s niekým z mladomanželského páru.(23.6.2014)

Příběh vypráví starší pán a je o tom, jak byl tehdy dítě a "zadělávalo" se na narození jeho sourozence :-) Nápad je to zajímavý, film má mnoho charakterů, ale nic z toho nezaujme ani nedojme...(15.8.2003)

• Dudek

O tento film bych nejspíše ani okem nezavadil, pokud by v něm nehrál můj bývalý spolužák. Smůla jen, že se nepovedl tak, jak tvůrci chtěli, přesto se však jedná o zajímavý snímek odehrávající se celý na jednom malém místě. Všechny dramatické události se, stejně tak jako v běžném životě, stanou mimo obraz.(17.2.2006)

Balancuje to mezi 2 až 3, ale přišla mi vtipná pointa filmu.(20.5.2014)