• Rosalinda
  *

  Hodně podivný film. Ve všech směrech nestojí vůbec za nic! Nicméně asi tak dvakrát probleskl světlejší moment. Ale to je trochu hodně málo na celý film. Někdo si tu zkouší hrát na něco, na co zdaleka nemá. Ale to ještě trvala léta, kdy se tu točilo nedívatelno. Nevídatelný je i tento film...(17.4.2014)

 • Fingon
  **

  Dostalo mě cameo Jana Tuny, ex-moderátora TV Nova.(7.7.2009)

 • honajz
  *

  Hvězdička snad jen za krásu samotné Telče. V níž se díky neschopnému režisérovi potácejí neschopné a podivné postavy, o nichž vlastně nic moc zajímavého nezjistíme, nezajímají mne jako diváka, a vlastně ani nějaké napětí se nekoná, něco, čím by film měl být zajímavý, vše je tak nějak odfláknuté a nijaké.(28.12.2014)

 • NinadeL
  **

  Takový čistý mindfuck s upřímnými hereckými výkony, vykonstruovanou snahou zaznamenat přelom tisíciletí a velmi naivním vztahovým propletencem. Souhrnně jde o film z kolekce Krysařů, kdy účel neposvětil prostředky, nicméně v sérii Plyšových lvů působí jako pěst na oko.(9.6.2015)

 • Bebacek
  odpad!

  Ukázkový příklad toho, jak lze na filmu pokazit úplně všechno. Od námětu, přes scénář, herce, kameru, střih, zvuk, hudbu až po diletantskou režii. Tohle mi vzalo tak pět let života.(8.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace