• Stegr

Plyšový lev 2000(4.11.2008)

• Bebacek

Ukázkový příklad toho, jak lze na filmu pokazit úplně všechno. Od námětu, přes scénář, herce, kameru, střih, zvuk, hudbu až po diletantskou režii. Tohle mi vzalo tak pět let života.(8.3.2011)

• zputnik

Vždy se snažím v jakémkoliv filmu najít alespoň něco zajímavého, netradičního či nového. U tohoto filmu mi to však skutečně nešlo. Pro mě osobně obsahoval tolik „filmařských hříchů“ (od špatně odvedené práce všech tří tvůrců, amatérských hereckých výkonů, nevydařených scénářů atd.), že zde již není místo na jakoukoliv shovívavost. Ač nerad, není pro mě jiné cesty - odpad! Shrnuto a podtrženo: jde o snímek, který pro mě definuje nejnižší stupeň hodnocení filmů.(6.9.2003)

• honajz

Hvězdička snad jen za krásu samotné Telče. V níž se díky neschopnému režisérovi potácejí neschopné a podivné postavy, o nichž vlastně nic moc zajímavého nezjistíme, nezajímají mne jako diváka, a vlastně ani nějaké napětí se nekoná, něco, čím by film měl být zajímavý, vše je tak nějak odfláknuté a nijaké.(28.12.2014)

• Fingon

Dostalo mě cameo Jana Tuny, ex-moderátora TV Nova.(7.7.2009)