• NinadeL
  **

  Takový čistý mindfuck s upřímnými hereckými výkony, vykonstruovanou snahou zaznamenat přelom tisíciletí a velmi naivním vztahovým propletencem. Souhrnně jde o film z kolekce Krysařů, kdy účel neposvětil prostředky, nicméně v sérii Plyšových lvů působí jako pěst na oko.(9.6.2015)

 • honajz
  *

  Hvězdička snad jen za krásu samotné Telče. V níž se díky neschopnému režisérovi potácejí neschopné a podivné postavy, o nichž vlastně nic moc zajímavého nezjistíme, nezajímají mne jako diváka, a vlastně ani nějaké napětí se nekoná, něco, čím by film měl být zajímavý, vše je tak nějak odfláknuté a nijaké.(28.12.2014)

 • gouryella
  *

  Vzdycky me zklame kdyz vidim nepovedeby cesky film a tento je hodne spatny – od scenare, rezisery i herecke vykony.(27.7.2002)

 • zette
  *

  Ve filmu se sice objevi nejaka povedena uvaha, rozhovor ci dokonce vers. Nez na ni cekat ve forme Zacatku sveta, to si radeji neco hezkeho prectu. Kdo nevidel, neuveri za jake projekty se daji utratit penize...(2.4.2012)

 • troufalka
  **

  Hodnotit povídkové filmy je poněkud obtížné, protože kvalita může být rozdílná. Když si vzpomenu na Začátek světa, napadají mě přívlastky jako mdlé a nevýrazné.(1.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace