• NinadeL

Takový čistý mindfuck s upřímnými hereckými výkony, vykonstruovanou snahou zaznamenat přelom tisíciletí a velmi naivním vztahovým propletencem. Souhrnně jde o film z kolekce Krysařů, kdy účel neposvětil prostředky, nicméně v sérii Plyšových lvů působí jako pěst na oko.(9.6.2015)

• Stegr

Plyšový lev 2000(4.11.2008)

• zputnik

Vždy se snažím v jakémkoliv filmu najít alespoň něco zajímavého, netradičního či nového. U tohoto filmu mi to však skutečně nešlo. Pro mě osobně obsahoval tolik „filmařských hříchů“ (od špatně odvedené práce všech tří tvůrců, amatérských hereckých výkonů, nevydařených scénářů atd.), že zde již není místo na jakoukoliv shovívavost. Ač nerad, není pro mě jiné cesty - odpad! Shrnuto a podtrženo: jde o snímek, který pro mě definuje nejnižší stupeň hodnocení filmů.(6.9.2003)

• gouryella

Vzdycky me zklame kdyz vidim nepovedeby cesky film a tento je hodne spatny – od scenare, rezisery i herecke vykony.(27.7.2002)

• Fingon

Dostalo mě cameo Jana Tuny, ex-moderátora TV Nova.(7.7.2009)