Krvavá hranice

Robert Ivison

Kostýmy:

Gersha Phillips
  • markuc

Zajimavy namet, kteremu ale chybi zrucne zpracovani. C. Gooding Jr. neni nijak zvlast kvalitni herec a film stojici na jeho vykonu tudiz nemuze byt kvalitni. V podstate jen bezducha strilecka (konec) nebo bezduche zabery krajiny (zbytek). Chybi nejaky sjednocujici prvek, vubec jsem nejak nepochytil zamer filmaru. Proste jen slepenec "podivnych" zaberu, ktere by dohromady mely tvorit film, coz se nedeje. Hodnoceni napomaha, ze jsem predtim shledl Righteous Kill, jinak by mel jen jednu hvezdicku.(18.10.2008)

• Rhed

Gangsta brothas na mexické hranici, to tu eště nebolo. Plytký a po všech stránkách předvídatelný příběh. Prostředí a překvapivě skvělá doprovodná hudba postačí k zisku dvou bodů.(31.7.2011)

• Radiq

Vyšumělo mi to z hlavy asi tak dvě minuty po dokoukání. Je to film, kterej se hodí když máte třeba kocovinu. Sympatický bylo reálné zabíjení a bitky, žádný extrémy.(13.3.2009)

• SeBig

Nehorázná nuda jak svině!(4.2.2012)

• Smok

Zase jeden zo série filmov, pri ktorých si už o týždeň neviem spomenúť na názov. Priemerný tuctový film, z ktorého sa dojmy stratia ako poopičná bolesť hlavy po bruféne.(16.11.2008)

• Luce Rains