Krvavá hranice

Robert Ivison

Kostýmy:

Gersha Phillips
  • Terva

Dal jsem šanci tomuto snímku díky Juniorovi, ale jeho herecké, spíše neherecké, umění v tomto snímku je příšerné. Obsahově povedené, leč špatně zpracované.(26.1.2015)

• markuc

Zajimavy namet, kteremu ale chybi zrucne zpracovani. C. Gooding Jr. neni nijak zvlast kvalitni herec a film stojici na jeho vykonu tudiz nemuze byt kvalitni. V podstate jen bezducha strilecka (konec) nebo bezduche zabery krajiny (zbytek). Chybi nejaky sjednocujici prvek, vubec jsem nejak nepochytil zamer filmaru. Proste jen slepenec "podivnych" zaberu, ktere by dohromady mely tvorit film, coz se nedeje. Hodnoceni napomaha, ze jsem predtim shledl Righteous Kill, jinak by mel jen jednu hvezdicku.(18.10.2008)

• Rhed

Gangsta brothas na mexické hranici, to tu eště nebolo. Plytký a po všech stránkách předvídatelný příběh. Prostředí a překvapivě skvělá doprovodná hudba postačí k zisku dvou bodů.(31.7.2011)

• Radiq

Vyšumělo mi to z hlavy asi tak dvě minuty po dokoukání. Je to film, kterej se hodí když máte třeba kocovinu. Sympatický bylo reálné zabíjení a bitky, žádný extrémy.(13.3.2009)

• MM_Ramone

Prvé minúty som si myslel, že mám pred sebou zle obsadený tuctový akčný film. Pretože Cuba Gooding Jr. sa na úlohu drsného príslušníka pohraničnej stráže vôbec, ale vôbec nehodí. Na stvárnenie tejto postavy by bol ideálny povedzme Chuck Norris. Lenže ono to nebol len zle obsadený, ale aj desne stupidný film. Odkedy sa tam obaví ten smiešny černošký gang, tak to stráca úroveň s každou ďaľšou scénou. Neohrabané filmárske pokusy o navodenie akejsi rozťahanej atmosferičnosti sa tiež ani trocha nepodarili. *(9.3.2009)