poster

Krvavá hranice

 • USA

  Linewatch

 • Slovensko

  Krvavá hranica

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2008, 90 min

Režie:

Kevin Bray

Scénář:

David W. Warfield

Kamera:

Paul M. Sommers

Hudba:

Jeff McIlwain

Producenti:

Brad Krevoy

Střih:

Robert Ivison

Kostýmy:

Gersha Phillips
(další profese)
 • Terva
  **

  Dal jsem šanci tomuto snímku díky Juniorovi, ale jeho herecké, spíše neherecké, umění v tomto snímku je příšerné. Obsahově povedené, leč špatně zpracované.(26.1.2015)

 • markuc
  **

  Zajimavy namet, kteremu ale chybi zrucne zpracovani. C. Gooding Jr. neni nijak zvlast kvalitni herec a film stojici na jeho vykonu tudiz nemuze byt kvalitni. V podstate jen bezducha strilecka (konec) nebo bezduche zabery krajiny (zbytek). Chybi nejaky sjednocujici prvek, vubec jsem nejak nepochytil zamer filmaru. Proste jen slepenec "podivnych" zaberu, ktere by dohromady mely tvorit film, coz se nedeje. Hodnoceni napomaha, ze jsem predtim shledl Righteous Kill, jinak by mel jen jednu hvezdicku.(18.10.2008)

 • Rhed
  **

  Gangsta brothas na mexické hranici, to tu eště nebolo. Plytký a po všech stránkách předvídatelný příběh. Prostředí a překvapivě skvělá doprovodná hudba postačí k zisku dvou bodů.(31.7.2011)

 • Radiq
  **

  Vyšumělo mi to z hlavy asi tak dvě minuty po dokoukání. Je to film, kterej se hodí když máte třeba kocovinu. Sympatický bylo reálné zabíjení a bitky, žádný extrémy.(13.3.2009)

 • MM_Ramone
  *

  Prvé minúty som si myslel, že mám pred sebou zle obsadený tuctový akčný film. Pretože Cuba Gooding Jr. sa na úlohu drsného príslušníka pohraničnej stráže vôbec, ale vôbec nehodí. Na stvárnenie tejto postavy by bol ideálny povedzme Chuck Norris. Lenže ono to nebol len zle obsadený, ale aj desne stupidný film. Odkedy sa tam obaví ten smiešny černošký gang, tak to stráca úroveň s každou ďaľšou scénou. Neohrabané filmárske pokusy o navodenie akejsi rozťahanej atmosferičnosti sa tiež ani trocha nepodarili. *(9.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace