Krvavá hranice

Guy Barnes

Kostýmy:

Gersha Phillips
  • Tommassi3

"Měl jsi pravdu, Miku, peklo potřebuje gangstery !!"(19.1.2014)

• teutates

Pripomenulo mi to History of Violence, samozrejme v slabšom prevedení... Pochmúrna atmosféra, pomalé tempo, nepresvedčiví herci, scénar... to všetko zanechalo stopy na Linewatch a potopilo Goodingové šance na "znovuzrodenie". Hlavná dejová línia sa zvrhne v neprospech celého snímku. Nižší priemer 4/10(7.10.2008)

• Radiq

Vyšumělo mi to z hlavy asi tak dvě minuty po dokoukání. Je to film, kterej se hodí když máte třeba kocovinu. Sympatický bylo reálné zabíjení a bitky, žádný extrémy.(13.3.2009)

• Rhed

Gangsta brothas na mexické hranici, to tu eště nebolo. Plytký a po všech stránkách předvídatelný příběh. Prostředí a překvapivě skvělá doprovodná hudba postačí k zisku dvou bodů.(31.7.2011)

• Smok

Zase jeden zo série filmov, pri ktorých si už o týždeň neviem spomenúť na názov. Priemerný tuctový film, z ktorého sa dojmy stratia ako poopičná bolesť hlavy po bruféne.(16.11.2008)

• - Natáčelo se v Albuquerque v Novém Mexiku. (Terva)