poster

Dorian Gray

 • Velká Británie

  Dorian Gray

Drama / Horor / Thriller / Fantasy

Velká Británie, 2009, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Divočák
  ***

  Neskutečně uměle působcí film s často absolutně nelogicky se chovajícími postavami. Od režiséra skvělého Jak je důležité míti Filipa jsem teda rozhodně čekal víc.(22.1.2010)

 • pm
  **

  Nadšena předchozími adaptacemi Olivera Parkera a Colinem Firthem jsem protrpěla celý film.(23.1.2010)

 • kiddo
  **

  Nejsem si úplně jistá, že údajná škodlivost nezřízeného nezávazného šukání je zrovna to, co měl Wilde na mysli.(9.8.2010)

 • iamek
  **

  Zklamání. Sice je tady vidět snaha o navození atmosféry, ale nepovedlo se to zrovna moc dobře. Herecké výkony taky nejsou zrovna nejlepší. Obrovská škoda, protože námět nezněl vůbec špatně.(10.1.2010)

 • akisha
  ***

  Mizerně pojatá první část dost sráží celý film. Jednu scénu tu máme Doriana, jak vyjukaně kouká na nádraží, v další scéně se zamiluje a okamžitě zasnoubí, najednou se účastní orgií, pak zase brečí, vzápětí je zase v klidu a jde zas do bordelu... No prostě divný. Ale jakmile začne bejt zlej se kvalita zvedá. Dobrý vizuál, hodně dobrá hudba a solidní výkony Bena Barnese a Colina Firtha a většiny ostatních vedlejších postav. Povedly se scény s obrazem, ačkoliv samotný obraz tam zas tak často vidět není. Konec by možná mohl být lepší, ale byl docela uspokojivý. A tak by se koneckonců dal shrnout celý film.(30.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace