poster

Hlídač

 • USA

  Keeper, The

 • Slovensko

  Ochranca

Akční

USA, 2009, 90 min

 • Jordan
  odpad!

  Hrozne megabrakove filmy kategorie ODPAD (kam drviva vacsina Seagalovej produkcie poslednych 20 rokov patri) sa delia na viacero typov: 1) zle - skratka a jednoduche zle 2) tak zle, az su dobre [poznate to, ed wood-ovsky syndrom] 3) tak zle, az su znova zle [meta-zle ci zle na druhu - vyssia uroven prisernosti] 4) ultimatny bullshit [takmer alebo bezvyhradne nepozeratelne] a napokon 5) The Keeper [Ochranca](17.5.2014)

 • Kaka
  *

  Nulový akčňák. Jeden dobrý chvat. Zbytek bída s nouzí. Seagal by už mohl se sebou začít něco dělat.(13.12.2009)

 • mzss1
  ****

  Nejlepší byl zajímavej příběh. Pohodovej film, kde byly dost dobré hlášky, příjemná hudba. Souboje byly dost kvalitní. Přestřelky na konci filmu velmi slušné. Co mi vadilo ? Nevím jak to popsat, ale film byl až moc mírnej, klidnej, trochu víc akce by neuškodilo. Ale to je detail. 85% = ****(8.10.2012)

 • Xmilden
  *

  Tak Ruslan se mi dost líbil, ale Hlídač, navzdory vysokému hodnocení neskýtá žádnou chuťovku. Spíše se jedná o nepoživatelný předkrm. Opět jsem se dočkal spousty pitomin, jako třeba boxer, který vypadá že by trpěl podvýživou a po nocích šňupe kokain. Ke konci Stevenovi přibývá nový pomocník v osobě šoféra Manuela, ale jak už to tak bývá nic neumí. Mám rád tyhle týpky co se hned hrnou pomoci a při prvním výstřelu je trefí a tím pádem jsou pak už vlastně na obtíž. A to nemluvím o tom že se stejně stále někde krčí v pozadí a zabírají místo, které potřebuje Steven. Jinak na konci Steven ukážu svůj nějaký tajemný úder z říše snů, jímž protivníkovi probodne rukou krk. Taky nám tady na sebe vysype že kdysi pobýval v zemi jménem Siam, ale už se neobtěžuje nám sdělit že ta země se už dneska jmenuje Thajsko. Abych uvedl na pravou míru Siam se v roce 1939 přejmenoval na Thajsko a v letech 1945 až 1948 naposledy užíval název Siam. Takže je mi záhadou v kterém životě se tam Steven objevil :)(2.2.2010)

 • T2

  Rozpočet $10miliónov(18.4.2009)

 • - Film se natáčel v létě 2009 ve městě Santa Fe v Novém Mexiku v USA. (ssfan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace