Hlídač

Keeper, The

Ochranca

Akční

USA, 2009, 90 min

Pro Vás, kteří tvrdíte, že Steven má jen jeden univerzální výraz - koukněte na Hlídače, tu se několikrát dokonce směje! Celkem slušný akčňák, ale trochu mě zklamal konec, o kterém jsem se domníval, že bude více sofistikovaný a promyšlený, Rollandovo chování a seběvědomí na konci napovídaly tomu, že má nějaký plán. 60%(29.5.2012)

Tak tento film je z tých lepších Seagalových filmov koncom r. 2010. Seagala postrelí jdene kolega a zasa sa ocitá v nemocnici, čo mi trochu pripomínalo Seagala z filmu Hard To Kill. Akčné scény sú výborné, napr. jak Steven prišiel za dvoma a povedal jednému: Děti nebiju.(15.7.2011)

• korbitch22

čau stevene,ahoj jak je?ále jde to,co děláš?nic moc,teď sem se jen trochu nasnídal bacon burgerem a kouká na svoje starý fláky.hmmm hmmmm a nechceš natočit novej film?no já ti nevim,ješte tu mám mléčnej šejk a trochu hranolků....hele v pohodě,vem si to sebou do letadla,neboj už sem ti rezervoval 2 letenky,aby nebyl nějakej trapas,jako minule.No já ti nevim a kam mi to letí,hele první cesnou do hvaštamsitrliájarukutu v rumunsku.No ty vole to je zase název...Neboj máš tu rezervovanej pokoj na pěkný farmě,stará bábá žvaratkovská už kvůli tobě pokrátila 2 krávy...Nó tak asi jó....ale co tam budu dělat???hele stevene neboj,všechno už je vošéfovaný,banda rumuskýho komparzu bude jezdit,mluvit,chodit a střílet a ty se mezi všim tim budeš pomalinku pohybovat...hlavně v klídečku žádnej stres..víš jak to s tebou naposled seklo,tak vole nevi jestli nám hasiči znova půjčej jeřáb,aby sme tě mohli přesunout do upravený sanitky pro slony....no ale zase ktématu....jen párkrát něco řekněš...to je jedno,ti rumuni ti stejně nebudou rozumět,no a pak kdyby se na tebe náhodou někdop blbě podíval,tak ho hned musíš nahlásit kaskadéroj,jo?a ten ho za tebe pár krát stluče,no pak jen pár krát popojedeš v autě,jo ale steve,steve...žádný hranolky s kečupem,minule jsme půjčovně museli platit úklidovku jo,to fakt nejde,neměli bysme potom zase peníze na titulky...jo?no pak teda,až dojedeš k nějakýmu domu,tak 2krát vystřelíš z brokovnice a bude hotovo jo?se všim souhlas????No to by šlo,ale ty krávy ať ta babka pokrátí 3:-)DDDD TAK TAKHLE VYPADAL ROZHOVOR REŽISÉRA A SEAGALA 2 DNY PŘED NATÁČENÍM.(23.12.2010)

Od takového příběhu, ještě s takových bouchačem bych čeka větší nářez. Jenže SS už není, co býval a docela mně tohle nudilo.(7.1.2013)

• Wacoslav1

Strašná nuda. Vůbec nevím za co jsem dal ty původní 2* Možná mi to přišlo profesionálně zpracované, což o to on Waxman není úplný fušer a jakýsi punc profesionality jeho filmy mají, ale jsou strašně nudné a bezkrevné, úplně bez života. Možná bych se měl na to znova sjíždění Segalovek vysrat, protože budu muset jít za chvíli do mínusu (u těch původně odpadových) objevuji totiž, že někdy po tom roce 2005 už Stevo točí jenom dvě kategorie filmů, buďto filmy nacpané akcí které jsou ovšem na naprosto amatérské úrovni a to nikoliv tím zábavným způsobem, ale tím, že jsou regulérně nekoukatelné a nebo profesionálně odvedenou nudu a Hlídač je ten druhý případ no a já pozoruji, že za 5 let se Waxman nikam neposunul a točí furt to samý, což není pro Stevena dobrý pokud se chce ještě někdy vyhrabat z té bažiny do které zabřednul, ale on už patrně nechce...15%(22.10.2012)