Hlídač

Keeper, The

Ochranca

Akční

USA, 2009, 90 min

Pro Vás, kteří tvrdíte, že Steven má jen jeden univerzální výraz - koukněte na Hlídače, tu se několikrát dokonce směje! Celkem slušný akčňák, ale trochu mě zklamal konec, o kterém jsem se domníval, že bude více sofistikovaný a promyšlený, Rollandovo chování a seběvědomí na konci napovídaly tomu, že má nějaký plán. 60%(29.5.2012)

• tron

„Chcú od vás stotri miliónov dolárov.“ – „Ha-ha-ha-ha-ha!“ Jedna z dvoch seagaloviek, ktoré v roku 2009 režíroval Keoni Waxman. Čo sa Stevena týka, pre toho to bol približne (ťažko sa to ráta) štrnásty (!) video film (od roku 2003). Čo k samotnej snímke dodať... nemôžem povedať, že by ma prekvapila kópia OSOBNÉHO STRÁŽCU. Neverím, že ma u Seagala ešte niekedy niečo prekvapí (ani to, že sa tentoraz podieľal na scenári a produkcii). Patetické nezmyselné chlapské hlášky („Emócie nič neriešia,“ povie niekoľkokrát rozvedený chlap), typicky mužské akčné dialógy („Veľa toho nenahovoria.“ – „To nie.“ – „Ale strieľať vedia.“ – „To vedia.“), občas akcia, občas naivná snaha o budovanie medziľudských vzťahov, od začiatku ako sklo priehľadné postavy, príbeh neprekvapí a ani nezaskočí... musím pokračovať?(27.5.2011)

• Radko

Segal má nejaký film aj nad 50%? Fíha, to si musím kuknúť:)(8.11.2009)

Od takového příběhu, ještě s takových bouchačem bych čeka větší nářez. Jenže SS už není, co býval a docela mně tohle nudilo.(7.1.2013)

• Jordan

Hrozne megabrakove filmy kategorie ODPAD (kam drviva vacsina Seagalovej produkcie poslednych 20 rokov patri) sa delia na viacero typov: 1) zle - skratka a jednoduche zle 2) tak zle, az su dobre [poznate to, ed wood-ovsky syndrom] 3) tak zle, az su znova zle [meta-zle ci zle na druhu - vyssia uroven prisernosti] 4) ultimatny bullshit [takmer alebo bezvyhradne nepozeratelne] a napokon 5) The Keeper [Ochranca](17.5.2014)

• - Film se natáčel v létě 2009 ve městě Santa Fe v Novém Mexiku v USA. (ssfan)