Hlídač

Ochranca

Akční

USA, 2009, 90 min

• Xmilden

Tak Ruslan se mi dost líbil, ale Hlídač, navzdory vysokému hodnocení neskýtá žádnou chuťovku. Spíše se jedná o nepoživatelný předkrm. Opět jsem se dočkal spousty pitomin, jako třeba boxer, který vypadá že by trpěl podvýživou a po nocích šňupe kokain. Ke konci Stevenovi přibývá nový pomocník v osobě šoféra Manuela, ale jak už to tak bývá nic neumí. Mám rád tyhle týpky co se hned hrnou pomoci a při prvním výstřelu je trefí a tím pádem jsou pak už vlastně na obtíž. A to nemluvím o tom že se stejně stále někde krčí v pozadí a zabírají místo, které potřebuje Steven. Jinak na konci Steven ukážu svůj nějaký tajemný úder z říše snů, jímž protivníkovi probodne rukou krk. Taky nám tady na sebe vysype že kdysi pobýval v zemi jménem Siam, ale už se neobtěžuje nám sdělit že ta země se už dneska jmenuje Thajsko. Abych uvedl na pravou míru Siam se v roce 1939 přejmenoval na Thajsko a v letech 1945 až 1948 naposledy užíval název Siam. Takže je mi záhadou v kterém životě se tam Steven objevil :)(2.2.2010)

Ano ano, fakt dobre bitky, hlavne ta v bare sa mi paci velmi......... Ale je tam aj naznak seagalovho aikida.(22.10.2009)

• Radko

Segal má nejaký film aj nad 50%? Fíha, to si musím kuknúť:)(8.11.2009)

• Kaka

Nulový akčňák. Jeden dobrý chvat. Zbytek bída s nouzí. Seagal by už mohl se sebou začít něco dělat.(13.12.2009)

Od takového příběhu, ještě s takových bouchačem bych čeka větší nářez. Jenže SS už není, co býval a docela mně tohle nudilo.(7.1.2013)