Hlídač

Keeper, The

Ochranca

Akční

USA, 2009, 90 min

Tlieskam. Veď toto je klasická Seagalovka, presne ako z deväťdesiatkovej éry. Jediné, čo môžem vytknúť, je slabší finálny fight, ale inak je Steven takmer rovnaký frajer ako bol svojho času iný bodyguard - Kevin Costner. Steven hádže nože, drsne hláškuje a dokonca mám pocit, že vyzerá akosi lepšie/chudšie. Staré Seagalovky mám rád, ale zaslúžené štyri som dal len BLESKOVÉMU MUŽOVI a prvému PREPADNUTIU. Po miléniu iba RUSLANOVI. Toto bolo ale tiež blízko. Ešte väčšia spokojnosť než pri BEŠTII...(25.8.2014)

• MáŠa

nenadchne ani neurazí, klasická akční věc(19.11.2011)

Paráda. Souboje sou sestříhané normálně, takže Steven je v nich vidět uplně celí. Jeho herectví už není tak toporné a snaží se hrát. Jinak všechno za mě vlastně napsal ssfan.(21.10.2009)

• liskam

Hovínka, blitinky a smradlavej průjem. I takhle se dá popsat tenhle rádoby film. Za mě 8%(12.9.2013)

Dalo by se říct, že tohle je hodně otřepané téma ve filmu. Ale řekla bych, že to nedopadlo úplně nejhůř. Mě to docela bavilo, takže dávám 55%.(7.9.2015)

• - Film se natáčel v létě 2009 ve městě Santa Fe v Novém Mexiku v USA. (ssfan)