poster

Hlídač

 • USA

  Keeper, The

 • Slovensko

  Ochranca

Akční

USA, 2009, 90 min

 • Maty85
  **

  Pokud se chcete pobavit, tak rozhodně tydle klasický béčka, které vznikají spojením Waxman - Seagal můžu jedinně doporučit :-)(31.12.2009)

 • Terva
  ***

  Produkce: Seagal, hlavní role: Seagal...trochu lepší film se Seagalem, než se dalo v poslední době vidět. Zde to šíleně kazí hudební doprovod, je velice deprimující. Jedna hláška z filmu: Kdo na mně vezme nůž, toho zabiju. Ale mám ještě jedno pravidlo: nezabíjím děti. Do které kategorie chceš patřit? Kdo má rád Seagala bude spokojen.(4.12.2009)

 • tron
  *

  „Chcú od vás stotri miliónov dolárov.“ – „Ha-ha-ha-ha-ha!“ Jedna z dvoch seagaloviek, ktoré v roku 2009 režíroval Keoni Waxman. Čo sa Stevena týka, pre toho to bol približne (ťažko sa to ráta) štrnásty (!) video film (od roku 2003). Čo k samotnej snímke dodať... nemôžem povedať, že by ma prekvapila kópia OSOBNÉHO STRÁŽCU. Neverím, že ma u Seagala ešte niekedy niečo prekvapí (ani to, že sa tentoraz podieľal na scenári a produkcii). Patetické nezmyselné chlapské hlášky („Emócie nič neriešia,“ povie niekoľkokrát rozvedený chlap), typicky mužské akčné dialógy („Veľa toho nenahovoria.“ – „To nie.“ – „Ale strieľať vedia.“ – „To vedia.“), občas akcia, občas naivná snaha o budovanie medziľudských vzťahov, od začiatku ako sklo priehľadné postavy, príbeh neprekvapí a ani nezaskočí... musím pokračovať?(27.5.2011)

 • LiVentura
  odpad!

  "Jsem tak zesláblý." Poté, co je dvakrát střelen do těla... Bože, proč to točí..?!!! :-()(25.9.2011)

 • Expendable
  ****

  Steven je opravdu zpět a v celé parádě.Souboje mají slušnou choreografii,nový režizér jde opravdu vidět, příběh je důmyslný a propracovaný.Je tu také jedna velmi pěkná autohonička se střelbou a ta závěrečná část,kdy Seagal příjde osvobodit tu holku od teroristů.Přestřelky jsou velmi dobře natočeny, není ani náznak po bloudivé kameře,broky z brokovnice se krásně zavrtávají do nepřátel a kulky sviští kolem zdí, je cítit napětí a strach.Opravdu perfektní film, ale na jeho starší filmy to už nemá.(21.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace