Výlet

Komedie / Drama / Road movie

Česko / Slovensko, 2002, 100 min

Rodinné výlety jsou to nejhorší, co může člověka v normálním životě potkat a s pravděpodobností jej to potkalo, potkává a bude potkávat stále. U tohoto Výletu máme to štěstí, že nejsme jeho přímými účastníky...(24.8.2008)

Na české poměry sympaticky rozvolněné, s očekávaným, ale přesto působivým emočním dopadem v závěru. A kdyby Nellis nepotřebovala (z komerčních důvodů?) známá jména - Geislerová, Macháček a hlavně Bárta, který tam byl jen proto aby ukázal odhalené hýždě, mohlo to být ještě lepší. Silné tři.(30.7.2015)

Zajímavá road movie s výbornými herci (nebo spíše herečkami) a povedenými sénami.(30.10.2007)

Moc povedená česká komedie, hlavně ten konec je dokonalej. Alici Nellis nelze než zatleskat.(20.2.2004)

Zvláštní rodinný výlet rodiny i za kamerou. Paní Janžurová je naše velká česká herecká osobnost, takže sama její účast podtrhnula dobrý výsledek snímku u diváků i u porot.. :-) PS: Holky, její dcery, to mají po ní, "přirozeného ducha projevu". Moc milé..(29.3.2011)

• Igor Bareš