poster

Zajatci bílého boha

 • anglický

  Prisoners of a White God

  (festivalový název)

Dokumentární / Drama

Česko, 2008, 52 min

Režie:

Steve Lichtag
(další profese)
 • wampilenka
  odpad!

  Nešťastně zpracovaný dokument. Nepochybuji, že si T. Ryšek prožil krušné a smutné chvilky, ale ta jejich dramatizace ... tv nova-povodňové zpravodajství hadr. Krom toho způsob, jak o problému mluví, jakým prezentuje sebe, a hlavně, jak míchá páté přes deváté, znevažuje samo téma a příliš nepomáhá problém řešit.(31.5.2012)

 • Matty
  ****

  Eko-detektivka s nevyjasněným záměrem, ale nervydrásajícím závěrem. Už si živě představuji film, který podle toho v Hollywoodu natočí.(4.2.2010)

 • igi B.
  *

  Božská psina, svatá prostoto... Hotový vrtění bílým bohem... Stádo jak vidno kvituje s povděkem. Více bez komentáře... :-| - - - P.S. Ještě že u všeho toho drámatu byl pan Loveček a že to teda kluci přežili... %-o . . . Tomu říkám lov na bílý myši! >Invektivativně< ... %-))) - - - P.P.S. Docela chápu hodnocení a komentář uživatele Cinik(a). Byl jsem sám na vážkách... - - - - - (Poprvé viděno 4.2.2010 na ČT, hodnocenÍ mnohé, komentář zde doplněn po náhodném repete na >najatém prostoru< jako jednadvacátý - 21.4.2011)(21.4.2011)

 • klerik
  *****

  S radosťou podporím 100% :-) Úžasný dokument - napínavý, skvelo napísaný a ukážkovo sugestívny. Steve Lichtag sa vykašľal na more a žralokov a vznikol jeden z najlepších festivalových dokumentov. Ak vás dostalo toto, odporúčam aj podobne vydarené BIELE MÄSO...(28.4.2009)

 • Luke7
  **

  Přečtěte si o více o daném problému z více zdrojů např. viz. komentář uživatele Cinik: http://res.claritatis.cz/zpravy/z-domova/zajatci-bileho-boha-film-o-kterem-se-hovori/3641 a pak se rozhodněte sami jak je moc dokument hodnověrný či líbivý, co jsme se vlastně dozvěděli a na co se nám nedostává odpovědí.(26.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace