• Tuxedo

Zas a opět film, který se jako "béčko" hlavně tváří, než aby jím skutečně byl. Opět zůstalo jen u prvotního, zvráceně zábavného nápadu. Výsledný film pak postrádá nápady, ukotvení či jakýkoliv koncept, nadsázku či promyšlený humor. Je Iron Sky poctou sci-fi béčkům z padesátých let? Měl snad být ztřeštěnou sci-fi komedií, stavějící svůj humor na střetu usedlých nacistů s moderní civilizací a jejími výdobytky (z tohoto ranku mě momentálně napadá jen Star Trek IV: Cesta domů)? Nebo vážně míněnou satirou na téma pomíjivosti ideologie a zaslepenosti, kterou obvykle přináší? Zas a opět film, který je tak trochu tím vším z výčtu a tedy ničím. 3/10(14.7.2012)

Chtělo by to více vtipu a satiru, která by nebyla tak očividná a jednoduchá. Ale za nápad a za to, jak si tvůrci vyhráli nejen s efekty, ale především s designem všech těch nacistických létajících talířů a kosmických vzducholodí, za to klobouk dolů.(2.11.2014)

Příjemné překvapení, již dlouho si takhle nikdo z ocasoidních Amíků nevystřelil. Scénaristé pojali svou satiru docela vtipně a v rámci možností chytře. Nemají tendenci cpát fekální vtípky tam kam nepatří. Spíše se zaměřují na takové ty sály, ze kterých se vždy zachraňuje svět, na to jak si všichni v otázce zbrojení navzájem lžou a pak se vždy vytasí s něčím převratným. Kdyby šlo jen o nějakou megasračku kde přiletí tupí náckové na Zemi a dostanou po držce tak ani nepípnu a pošlu tento náklad do horoucích pekel. Upřímně začátek mě kdovíjak nechytil, ale postupem času jsem přišel stylu docela na chuť. A závěrečné minutky již šlapaly jako dobře seřízený německý automobil. Ano, souhlasím s názorem, že z tohohle se stane kult. Sem s druhým dílem, případně s prequelem......(12.7.2012)

• Darth Sidious

Tady máš ODPAD! Sračka po všech stránkách. Už od začátku. Ta gravitace na měsíci?? Vojáci oblečení jak u Stalingradu...a ve vesmíru? A co ta základna? No jasné...jak jinak se můžou "nacisté" projevit než hákovým křížem. A ještě když ho postavíme a budeme v něm žít. A čas si budeme krátit neustálým heilováním. Jinak to přece u nácků nejde. To je tak trapné až to tříská dveřma. Ti, co se podíleli na tvorbě této hnusné oplzlosti, se dopustili sprostému vysmívání německému národu do tváře. Neboť, ať se to někomu líbí nebo ne, národní socialismus je nesmazatelnou součástí německé historie. A ne každý Němec je kapitalisticky, či komunisticky založen, aby to chápal jako humor, i když to vlastně humor nebyl. Dal bych navíc nejmín miliónkrát odpad, už jen za to hnusné a nechutné zakončení filmu, kdy jsem byl svědekem odporného protipřírodějdoucího rasového křížení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle je ukázka židovské provokace!(17.8.2012)

Fandím každýmu trošku ujetýmu projektu, ale o to víc mě pak mrzí nevyužitý potenciál. Když už tvůrci sehnali peníze na něco takového, doufal jsem, že zkusí trošku nekonvenční přístup a zahodí všechny hollywoodské šablony, bohužel se nestalo. Šílený námět dostane několik okamžiků slávy, ale poté spadne do hrozné předvídatelnosti a tuctovosti, škoda..(22.5.2015)