• teutates

Nebýt Julie a její naci deutsche dialektu, který mně dostával do židle taáak asi jen Iron Sky Abfall. Mně tyhle pičoviny prostě nesedí, já na to nemoch kukat. Ono to je tak dementní, že "B-éčko" tu nabírá zcela nový vyznám a vyšší formu bytí. Politická „agitace“, sračka, slepenina pičovin, která se zdá být nekonečná (93 min = věčnost). A k danému hodnocení, kde vidím lidi buchat 5*? toš kurva nevím, viděli jsme to samé?! 1/10 za Julku(1.6.2012)

Čekal jsem cheesy komedii a dostal překvapivě inteligentní satiru s pár vtipnými scénami. Vesmírný bitky jsou na vysoké úrovni a já si to dost užíval. Jediné zklamání je pro mě Udo Kier. Čekal jsem od něj šílenýho nácka a on byl tak nějak obyčejný. Každopádně nebuďte zklamaní, že to není akční béčko s náckama, a buďte rádi za nečekaně dobrý film.(15.7.2012)

Pohodová jednohubka. Pro mne lepší jak všechny ty Vaterlandy, Salony Kitty i Hanební pancharti. A můj oblíbený liebling Götz Otto z takových kasaštyků jako Marlene (2000) nebo Dívka tvých snů (1998).(28.7.2012)

• - Natáčení probíhalo v Německu, Austrálii, Finsku a New Yorku. (Terva)

• - Na motivy filmu byla vytvořena i stejnojmenná videohra. (Corpsegrinder)

• - Režisér založil vlastné štúdio na filmové efekty a tak dosiahli skvelú úroveň trikov za rozumnú cenu. (gogo76)