Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Čekal jsem cheesy komedii a dostal překvapivě inteligentní satiru s pár vtipnými scénami. Vesmírný bitky jsou na vysoké úrovni a já si to dost užíval. Jediné zklamání je pro mě Udo Kier. Čekal jsem od něj šílenýho nácka a on byl tak nějak obyčejný. Každopádně nebuďte zklamaní, že to není akční béčko s náckama, a buďte rádi za nečekaně dobrý film.(15.7.2012)

 • Radek99
  **

  Železné nebe snímku Iron Sky je hodně prorezavělé. Sice je jasně pochopitelná politická provázanost mezi současným (americkým) kapitalismem a fašismem/nacismem (třeba podle citátu Benito Mussoliniho: ,,Fascism should more appropriately be called Corporatism because it is a merger of state and corporate power"), ale v případě tohoto filmu je to příliš prvoplánová politická satira. Dalším aspektem je sama obsese nacistou coby filmovou postavou, dokonce ani takovéhle sci-fi béčko to většinou nestačí pojmout, až příliš obskurní hrdina je vlastně na škodu. A nakonec přijde multi-kulti romance...no tak je to z velké části německý snímek, tak co jiného také čekat... Železné nebe zrezavělo zmatením žánrů...(12.8.2012)

 • flanker.27
  *

  Nény ftypny.(17.7.2012)

 • Cervenak
  ***

  Nevyhnutne musela vzniknúť ťažkopádna nekonzistentná zlátanina. Zároveň to má ale veľmi vtipné momenty (skrátená verzia Diktátora) a vo finálnej polhodine to zvláda byť skutočne trikovo veľkolepé. Pridávam bodík za sympatickú snahu.(2.7.2012)

 • teutates
  *

  Nebýt Julie a její naci deutsche dialektu, který mně dostával do židle taáak asi jen Iron Sky Abfall. Mně tyhle pičoviny prostě nesedí, já na to nemoch kukat. Ono to je tak dementní, že "B-éčko" tu nabírá zcela nový vyznám a vyšší formu bytí. Politická „agitace“, sračka, slepenina pičovin, která se zdá být nekonečná (93 min = věčnost). A k danému hodnocení, kde vidím lidi buchat 5*? toš kurva nevím, viděli jsme to samé?! 1/10 za Julku(1.6.2012)

 • Udo Kier

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace