Mandragora

Thriller / Drama / Psychologický

Česko, 1997, 130 min

"Kurva přímo do pusy ! A jestli s tou držkou pudeš tak... dozadu... tak ti nic nezaplatim ani ten film ode mě nikdo nekoupít! JE TO JASNÝ?!"(1.12.2007)

Nevím, nakolik je tenhle film realistický, ale je rozhodně působivý. Hlavní protagonista mi přišel velmi sympatický, kamera slušná a vůbec nejlepší byla asi hudba. Ale už to vidět nechci, fakt ne.(31.7.2008)

Ty by ses mě hodil. Pěknej kluk a vyděláš spoustu prachů..... Jméno Wiktor Grodecki dává tušit, že se nejedná o nabídku k pózování na módním molu. Jsem překvapen některými hodnoceními. Nechápu jejich rozladěnost nad nevýraznými hereckými výkony, nedokonalou režií. Já totiž viděl film, u kterýho jsem neměl důvod vzhledem k tématu o těchto bezvýznamnostech přemýšlet. A jestli si někdo myslí, že je to jen účelové zviditelnění, že ,,tato“ doba už je pryč, protože ,,prdelí“ už dnešní kluci vydělávat nemusí (což je fakt, můžou někoho přepadnout), a my žijeme v dokonalé společnosti, tak mu blahopřeju. NEUVĚŘITELNĚ SKUTEČNÉ! Každej začátek je totiž těžkej a u této ,,profese“ i konec. Dluhy se totiž musí platit...... Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Mám rád filmy ze života. 2.) Chci vidět jak se točí gay ,,P“. 3.) Mám doma 16ti letého puberťáka. 4.) Praha plná ,,teplajzníků“ je mým snem. 5.) Přemýšlím, jestli je lepší pást kluky nebo holky. 6.) Nevím, jestli je lepší šlapat zelí, vodu nebo chodník. // JEDEN Z TĚCH FILMŮ, KTERÝ JAKO FILM TÝDNE OD 20 HODIN NEUVIDÍTE! PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * Víte, že? V roce 1998 David Švec získal Cenu města Setúbal ( Festróia - Tróia International Film Festival), Wiktor Grodecki nominaci "Zlatý delfín" ( Festróia - Tróia International Film Festival) a na Palm Springs International Film Festival v sekci Audience Award získal Wiktor Grodecki cenu "Nejlepší film"!(18.4.2010)

"Marku ... deset vteřin ... uplynulo.. .A HOVNO."(18.1.2012)

Vůbec mě tento film nelákal a opět se potvrdilo, že to bylo špatně. Film se dle mého vydařil poměrně slušně. Neznámí herci, prostředí a jiné dodávali filmu větší věrohodnost. Tedy až na jisté momenty, které by se daly vytknout, ale i tak mě snímek zaujal.(7.7.2011)