Čo najhoršie ste v živote urobili? Príbeh tínedžerského sériového vraha. Jedného pekného letného dňa počas pobytu v tábore sa 19-ročný Ray Pye rozhodne zavraždiť dve mladé ženy. Jeho priatelia, Jennnifer a Tim, svedkovia vraždy, mu pomôžu zahladiť stopy. Ani štyri roky po vražde nie je Ray za tento zločin zatknutý, avšak detektív Charlie Schilling a jeho ex partner Ed Anderson vedia, že Ray vraždil. Nevedia však nájsť spôsob, ako to dokázať... (oficiální text distributora)

Hydra Foy

Na tento film som natrafila úplnou náhodou a akosi neviem, čo si o ňom vlastne mám myslieť. Na jednej strane bol surový, na druhej strane v podstate nelogický, miestami pretkaný akýmsi art-film feelingom.... No a záver mi už vonkoncom nič nepovedal. Na drámu príliš podivné, na thriller príliš nesúvislé a na horor príliš odfláknuté (osobne by som žáner horor s týmto filmom nespájala). ()

sypanycaj

Hlavní hrdina ve filmu není od toho, aby se divákovi zalíbil, ale i když budu hodnotit celý film, nemůžu říct nic pozitivního. Dívala jsem se na něj víceméně náhodou - ono ten netradiční úvod, kdy vyleze nahá slečna v lese z kadibudky, potká kluka, ten se jí zeptá jestli nemá cigaretu, a když ona odvětí, že ne (do jaké kapsy by si ji asi tak dala že), tak milý synek odběhne za kamarády podělit se o skvělý nápad - zabít nahatou slečnu s její opodál se slunící nahatou kamarádkou. Kde to jsme? Po tomhle jsem si říkala, co to do háje je, a musela jsem se dívat dál. Film se hrozně táhl, dialogy byly fakt směšné a všechno, co se ve filmu dalo očekávat se odehrálo v posledních 10ti minutách, kdy překvapivě vyšinutému mladíkovi ruplo v bedně a zabil, koho stihl. ()

kaylin

„Ztracený“ je film, který se nebojí, a to mi na něm hodně imponuje. Jsou zde explicitní scény násilí i nahoty, tenhle film si prostě na nic nehraje. Jasně, z hlediska tématu je to maličko ohrané a nic moc to nepřinese, ale pokud chcete nahlédnout do mysli šílence, tak snímek „Ztracený“ prostě funguje. Když budete mladíka sledovat, budete se nad jeho činy otřásat a budete nesví. Tak by to mělo být. ()

Campbell

Tak nakonec zklamání, čekal jsem sondu psychologie ale dostal jsem podprůměrnou kravinu s neuvěřitelně stupidníma a odpornýma hercema. Film se snažil být něčím více než vůbec může, ty psychologické pohledy do duše byly ubohé a celý film jde od desíti k pěti. Ale abych zase jenom nenadával sem tam některé scéna je celkem dobrá a dokáže si udržet diváka, aby poté zase dokázala naštvat další nudnou scénou. ()

cariada

Nečekal jsem nic, ale dostal velice slušnou masáž plnou sexu a odvážných scén a vlnu expocientalniho násilí, hlavně na konci to byla jízda. Hned úvod slušně navnadi přesto jsem si říkal holky tam leží nahý u vody ale kolem jsou zbytky sněhu tak že evidentně zima či předjaří podle přírody. Stejně tak ostatní tam běhají v tričkách vždyť musela být zima. Jinak ten feťák byl opravdu těžký psycho . Snad jen ta dlouhá stopáž byla zbytečně moc. Přesto zajímavý psycho film. ()