Svět za 50 let (TV seriál)

• německý

2057

• německý

2057 - Unser Leben in der Zukunft

World in 50 Years

Dokumentární / Sci-Fi / Drama

Německo, 2007, 3x53 min

Snad se takového světa nedočkáme ! Igi B. vše vystihl.(8.11.2010)

• Webb

Vše se mi zdá příliš smyšlené a umělé, včetně dabingu.(26.9.2008)

Tenhle futuristický námět ve mně vzbudil velká očekávání. Což o to nápadů má tento dokument dost. Někomu se možná mohou zdát až moc přitažené za vlasy.. ale napadlo by někoho před 50 lety to, že budeme používat takovou techniku jakou dnes opravdu používáme? Bohužel jsem byl ale po většinu dokumentu zklamán, zpracování opravdu není dobré.(26.5.2013)

SENSACE!!! :-/ . . . Není nad futuristické vize... Osobně ovšem jsem rád tomu, že my současníci šťastni budiž žijeme jako lidé, stále ještě coby LIDÉ. Zaplaťpámbů - téhle zde vyobrazené >šťastné< budoucnosti se JÁ UŽ NEDOŽIJU. Ony totiž tyhle vymoženosti pokroku si budou dopřávat stejně jen elity, zatímco většina populace nedosáhne ani na tu >průměrnou< medicínu v dnešním smyslu slova. Co se týče "solidární" sociálně zdravotní péče - nečeká d.m.s.n. lidstvo (ovládané korporativním pseudoliberalizmem) nikterak optimistická budoucnost... :-{ . . . V lepším případě to bude jen divoká jízda, v tom horším do pekel... :-( - - - - - (Poprvé viděno 12.9.2008 na ČT2, komentář zde jako první - 12.9.2008)(12.9.2008)

Vzpomeňmě si, jaký jsme měli před 10 lety mobil a musí nám bát jasné, jak diametrálně odlišné skoky ve vývoji se odehrávají například v Nanotechnologiích. Skopčáci sice do dokumentu vložili až moc hraných sekvencí, ale nelze jim upřít, že to udělali velmi zajímavě a lákavě. 80% - 4****(6.10.2010)