poster

Kniha přežití

 • USA

  The Book of Eli

 • Slovensko

  Kniha prežitia

Akční / Drama / Dobrodružný / Thriller

USA, 2010, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  **

  Komentář obsahuje SPOILERY!! Denzle, Denzle, jak jsi mě mohl donutit, abych si tě půjčila za 50Kč a pak celý film trpěla u tvého biblického poslání? Proč? Co jsem Ti udělala? Ty máš takové štěstí, že Tě mám tak ráda a že jsem ti schopná odpustit tu první polovinu filmu, kdy kosíš všechny ty hloupá stáda, kteří se tě snaží zabít a je mi jedno z jakého důvodu. Ale bohužel Ti už nedokáži odpustit, že ta ona kniha přežití, kterou celou dobu tak chráníš, je Bible! A promiň, že to musím napsat, ale za konečnou pointu a tvou údajnou slepotu bych Ti nejradši vyškrábala oči!! Jenže jak jsem již řekla, mám Tě ráda, tak nebudu zlá, DVD vrátím neporušené a až tě uvidím někde v nějakém časopise, lihovkou ti začmárám obličej. Prakticky zůstaneš beze změny, jen trošku více opálený, a já to budu brát jako satisfakci :o)(26.7.2010)

 • pan Hnědý
  ***

  Žádná hollywoodská ikona nepasuje ke své postavě. Ani hlavní hrdina Denzel Washington, který má v BOOK of ELI velký prostor, ani záporák Gary Oldman, kde bych dal přednost Dennisu Hopperovi! Režie slabší, scénáristicky klišé, soundtrack nulový, postapokalypticky plytké. Tenhle film nikdy neprorazí u nás ve velkým stylu jako Mad Max 2.(21.9.2013)

 • Segrestor
  ****

  Zatím nejlepší propagace Bible. Pěkně zabalená do stylového a hustě vyfiltrovaného postapa, kde apoštol nové doby řeže budoucím farizejům tupé hlavy motorovkou. Hele, pořád lepší, než postaru: http://www.youtube.com/watch?v=BrRkAb4NKY8(23.9.2013)

 • bestlama
  ****

  Chtěl jsem tomu dát 3* jako za průměrný film, nic mě v tom nepřesvědčovalo, abych učinil jinak, ale ten konec, ten konec mě hodně moc překvapil a myslím, že i díky tomu, bych mohl o jednu * přidat :)(16.7.2010)

 • LihO
  ***

  Hmm, zaváňalo to Resident Evil 3 a I am legend ale nemalo to úroveň ani jedného z tých dvoch filmov. Súhlasím, že to bolo málo akčné a trochu nedomyslené. Obsadenie a pár dobrých efektov tomu pozdvihli úroveň dosť na to aby som sa nenudil, ale žiadny filmový zážitok od toho nečakajte ;)(21.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace